One man show przy Koletek! (foto)

Pierwsze 20 minut meczu na stadionie przy ul. Koletek nie zapowiadało aż tak wysokiej wygranej gości - obie ekipy stwarzały sobie mniej lub bardziej groźne sytuacje. Jednak to przyjezdni otworzyli wynik kiedy po szybkiej akcji prawą stroną Słonina asystował Katarzyńskiemu, który pewnym strzałem umieścił piłkę przy swoim bliższym słupku w bramce Nadwiślanu. Gospodarze szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami, najpierw Zeszczuk wbił z kilku metrów piłkę po kornerze i dośrodkowaniu Szymańskiego a 3 minuty później Kania wykonał jedenastkę po faulu bramkarza modlniczan. Wtedy do odrabiania rzucili się goście i już po 180 sekundach było 2-2 a po kolejnych kilkudziesięciu Błękitni odzyskali prowadzenie i do końca go już nie oddali. Jeszcze przed przerwą Stryczek, Windys i z karnego Szumiec podwyższyli wynik a na dodatek w końcówce boisko musiał opuścić za dwie żółte kartki Grochola.

Po przerwie zaistniało zjawisko nazywane ładnie z angielskiego ''one man show'' a bohaterem tegoż został Paweł Słonina. Nie sposób wyrazić jaką radość uczynił on niewielkiej grupce kibiców z Modlnicy kiedy w kilku minutowych odstępach strzelił 6 a w całym meczu 7 goli doprowadzając do rozpaczy miejscowych. Właściwie każda akcja na bramkę Szkodnego kończyła się albo golem albo bardzo groźną sytuacją, a przy większym szczęściu ''Słonik'' mógł nawet wystrzelić dwucyfrówkę. W tej połowie jeszcze raz gospodarze strzelili gola Prochalowi z karnego a na przeciwną bramkę trafił ponownie Windys.

Tym meczem Błękitni zakończyli sezon z powodu wycofania się Iskry Radwanowice i ponownie zajęli wysokie miejsce w tabeli, natomiast Nadwiślan rozegra jeszcze spotkanie z Bronowianką a aktualnie zajmuje miejsce 11 tuż nad strefą spadkową.