facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Targowianka zgodnie z planem (foto)

Targowianka zgodnie z planem (foto)

Targowianka zgodnie z planem pokonała niżej notowaną ekipę Wróblowianki w stosunku 2-0. Szybko, bo już w 11 min strzelona bramka przez Baranowskiego (wykorzystał brak komunikacji między Miśkiewiczem, a Markiewiczem i skorzystał z prezentu tego ostatniego), ustawiła spotkanie i gospodarze nie musieli za wszelką cenę forsować tempa mając w zanadrzu korzystny wynik. W pierwszej odsłonie gracze Wróblowianki poważniej nie zagrozili bramce Bozhoka, natomiast w 38 min drugą bramkę dla Targowianki mógł zdobyć Pishchevskyi, lecz jego strzał ostemplował słupek.

W drugiej części meczu goście odważniej zaatakowali i przez przynajmniej 30 minut byli równorzędnym przeciwnikiem dla wyżej notowanego rywala, dzięki czemu mecz nabrał rumieńców i zrobił się ciekawszy. Przy odrobinie szczęścia, mogli oni nawet pokusić się o wyrównanie, a najlepsze okazje zmarnowali Kobos i Prochownik. W 89 min ostateczny cios zadał Pishchevsyi, który sfinalizował klasyczną kontrę miejscowych. Targowianka wygrała zasłużenie, była ekipą pod każdym względem lepszą i prezentującą bardziej dojrzały i wyrachowany futbol. Na uwagę zasługuje również wzorowa praca arbitrów, co w tej klasie rozgrywkowej wcale nie zdarza się często.

 

Klasa Okręgowa (Kraków III), 08.06.2019
Targowianka Targowisko - Wróblowianka Wróblowice 2-0 (1-0)
Baranowski 11, Pishchevskyi 89

Sędziowali:
Rafał Starmach oraz Wojciech Curyło i Kamil Adamski
Widzów ok.40
Targowianka: Bozhok - Lekki, Chryczyk, Curzydło, Czuraj, Kępa, Jagła, Armatys, Świętek, Baranowski, Pishchevskyi oraz Marzec, Piwowar, Karnia, Sobótka, Chróściel
Wróblowianka: Miśkiewicz - Dyl, Markiewicz (80 Sobolewski), Pyla, Król  - Kobos,  Kowalówka, Gawlik, Kutovyi (60 Mielec), Prochownik  - Sieprawski (46 Giermata)

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2019-06-10 11:32:13


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka  Wróblowianka 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019