facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Złomex pokazał wyższość w końcówce

W pierwszej części spotkania stroną dominującą była ekipa gości która stworzyła sobie kilka sytuacji do zdobycia gola, jednak żadnej z nich nie potrafili zamienić na gola. Najlepszą z nich miał Stawiarski który po składnej akcji oddawał strzał z 8 metra, jednak minimalnie przestrzelił. W 44 minucie po strzale Dudka z rzutu wolnego piłka o kilka centymetrów minęła bramkę gospodarzy.

W drugiej połowie mecz stał się bardzo otwarty. Goście nadal mieli optyczna przewagę i stwarzali sobie mnóstwo sytuacji. Gospodarze sporadycznie kontrowali jednak bez większych efektów. W 61 minucie pierwszego gola dla Złomexu zdoby Stawiarski, który po ładnej akcji Dudka z Biernacikiem w znalazł się w sytuacji sam na sam i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Po strzelonej bramce goście skupili się głównie na kontratakach odpierając ataki miejscowych. W 81 minucie gola na 1-1 zdobył Andrzej Komenda. Przez ostatnie 10 minut piłkarze z Branic stwarzali sobie sytuacji co nie miara jednak byli bardzo nieskończeni, aż do 90+4 minuty gdy po faulu na Trzeciaku czerwoną kartkę obejrzał Gruchała, a Dudek z karnego ustalił wynik meczu. 

Klasa A (Wieliczka), 08.06.2019
Nadwiślanka Nowe Brzesko - Złomex Branice 1:2 (0:0)
Komenda 81 - Stawiarski 61, Dudek 90+4 (k)

Nadwiślanka: 
Pitala (46 Zaborek) - Gruchała, Tyrpuła, Chojka, Wołoszyn, Woliński (74 Pasek), Musiał, Komeda, Gwóźdź (65 Kawa), Niciarz, Czerwiec (46 Łysek)
Złomex: Szymski - Wełna, Sikora, Skotniczy, Suder, Marut, Dudek, Stanecki (83 Trzeciak), Biernacik, Cichoń (70 Kotusiński), Stawiarski.

 

 

Źródło: AG

Dodano: 2019-06-09 01:21:13


Zobacz też: Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice  Nadwiślanka Nowe Brzeo 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019