facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wiślacy jedną nogą w A klasie (foto)

Wiślacy jedną nogą w A klasie (foto)

W zaległym meczu z 21 kolejki Potok podejmował lidera z Rząski. Od początku widać było kto chce zgarnąć całą pulę w tym spotkaniu a worek z golami rozwiązał już w 3 minucie Noga celnie strzelając z rzutu wolnego obok słupka bramki Gawęckiego. Gospodarze próbowali przedzierać się pod pole karne Wisły ale z miernym skutkiem na dodatek jeszcze w pierwszej połowie stracili dwóch ważnych zawodników w wyniku urazów. Wkrótce ambitni piłkarze z Rząski wbili kolejne trzy bramki za sprawą Czepca, Zielińskiego i Matysiaka co podcięło skrzydła graczom z Więckowic. 

Po zmianie stron udało się wreszcie trafić do siatki i gospodarzom - po dośrodkowaniu głową strzelił na 1-4 Gawęcki lecz to wszystko na co było stać tego dnia zawodników Potoku. Kilka minut później ustalił wynik zawodów Guzda, potem mecz był dość wyrównany ale żadna ekipa już nie zdobyła bramki, a ilość przestrzelonych sytuacji sam na sam przyprawiała o zawrót głowy dość licznie przybyłych na stadion kibiców obu drużyn. Dzięki tej wygranej Wisła Rząska pozostaje liderem przed arcyważnym meczem z depczącą im po piętach Iskrą (bezpośrednie ich spotkanie ma się odbyć już 12 czerwca).

Klasa B (Kraków III), 05-06-2019
Potok Więckowice - Wisła Rząska 1-5 (0-4)
Gawęcki 49' - Noga 3', Czepiec 22', Zieliński 38' , Matysiak 39' , Guzda 52'

Żółta kartka: Cyganek
Potok: Korba - Trulka, Gawęcki, Zapała, Wach (12' Mazur), Szczepański (70' Kańka), Juszczak, Żołyński (34' Mucha), Rumian, Kapelan, Drewniak
Wisła: Bukowski - Wroński, Wałęsa, Zieliński, Noga (70' Morański), Matysiak (46' Cyganek), Knap, Guzda (60' Sclaumich), Frączek (74' Knap), Domagała, Czepiec (60' Bałuszek)

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-06-07 10:30:40


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska  Potok Więckowice 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019