facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7-13 czerwca

Futmal w delegacji: 7-13 czerwca

Myślenicka Liga Firm, 07.06.2019
Netfox - Arch VR Studio, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 07.06.2019
Pod Blachą - Polplast, pt.20:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Myślenicka Liga Firm, 07.06.2019
Maan - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 07.06.2019
Mako - Nembud, pt.21:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (video)

Ekstraliga Kobiet, 08.06.2019
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Paweł Zapiór (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.06.2019
Clepardia Kraków - Orzeł Piaski Wielkie, sb.11:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 08.06.2019
Wieczysta Kraków - Skawinka Skawina, sb.11:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

III liga, 08.06.2019
Hutnik Kraków - Soła Oświęcim, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 08.06.2019
Nadwiślan Kraków - Błękitni Modlnica, sb.17:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 08.06.2019
Górki Myślenice - Beskid Tokarnia, sb.18:00
reporter: Oliwier Bzowski (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 08.06.2019
Grębałowianka Kraków - Prądnik Sułoszowa, sb.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Mecz towarzyski, 08.06.2019
Mecz wspomnień Juniorów 25 lat temu: Hutnik Kraków vs Gwarek Zabrze, sb.19:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.06.2019
Orzeł Iwanowice - Piliczanka Pilica, nd.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

Klasa A (Kraków I), 09.06.2019
Jastrzębiec Książ Wielki - LKS Niedźwiedź, nd.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa B (Kraków III), 09.06.2019
Błękitni II Modlnica - Grębałowianka II Kraków, nd.17:30
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 09.06.2019
Targowianka Targowisko - Wróblowianka Wróblowice, nd.18:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.06.2019
Prądniczanka Kraków - Zieleńczanka Zielonki, nd.18:00 - FUTMAL PREMIUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto, video)

Klasa A (Kraków I), 12.06.2019
Czarni Grzegorzowice - LKS Niedźwiedź, śr.18:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-06-06 11:27:39


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019