facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piłkarz Hutnika zagra w I lidze!

Jak poinformowała oficjalna strona Hutnika, barwy klubowe zmienił jeden z młodych zawodników. Mowa o 21-letnim Błażeju Radwanku, który w obecnym seoznie zagrał w 26 spotkaniach w których zdobył 5 bramek.

Nowym klubem pomocnika z Suchych Stawów, będzie Zagłębie Sosnowiec, z którym Błażej podpisał 3-letni kontrakt. Za popularnego "Radwana" klub z Nowej Huty otrzyma tylko ekwiwalent za wyszkolenie zawodnika, ponieważ z dniem 30 czerwca wygasał jego kontrakt z obecnym pracodawcą i mimo przedstawionej oferty Radwanek nie zdecydował się podpisać nowej umowy.

Leszek Janiczak na oficjalnej stronie klubowej potwierdził, że Radwanek w tym sezonie nie zagra w barawach Hutnika, czyli ominie go mecz z Sołą Oświęcim oraz spotkanie w Pucharze Polski. ''Doszliśmy do porozumienia. Błażej dostanie od nas już wolne, nie zagra ani z Sołą, ani w Pucharze Polski, tak aby mógł zacząć normalnie przygotowania do nowego sezon''


Błażej Radwanek po oficjalnej prezentacji w nowym zespole tak wypowiadał się na temat kolejnego kroku w swojej karierze na łamach oficjalnej strony klubowej Zagłębia: "Zagłębie było najbardziej konkretne w rozmowach i bardzo się cieszę, że zostałem piłkarzem tego klubu. Do tego super obiekty, świetna baza.

W Zagłębiu można się rozwinąć piłkarsko, zwłaszcza przy boku tak znakomitego piłkarza, jakim jest Szymon Pawłowski. Od niego można się dużo nauczyć. Mój główny cel to granie, chciabym jak najczęściej pojawiać się na boisku. Nie boję się ciężkiej pracy w Zagłębiu, bez tego nie ma rozwoju piłkarskiego. Liczę na to, że nowy trener da mi szansę pokazania się w drużynie''

 

 

Źródło: nh2010.pl, zaglebie.eu

Dodano: 2019-06-04 16:56:41


Zobacz też: I liga

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019