Jednostronne derby w Liszkach

Lokalne derby okazały się być jednostronnym widowiskiem. Liszczankę do działania motywowała nie tylko pula trzech punktów do zdobycia, ale także okazja do rewanżu za mecz z rundy jesiennej. Od początku spotkania goście schowani za podwójną gardą ograniczyli się jedynie do kontratakow. Gospodarze natomiast długo szanowali piłkę, wyraźnie przewazając we wszystkich statystykach. Wynik otworzył przepięknym strzałem w samo okienko Kania po oskrzydlajacej akcji Karpija. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 tuż przed przerwą, sytuacyjnym strzałem przy słupku. Po przerwie Tęcza rzuciła się do odrabiania strat, lecz tego dnia defensywa zespolu z Liszek była nie do pokonania. Na 3:0 podwyższył Karpij, po pięknym prostopadłym podaniu Czubaja. Czwartego gola zdobył Czubaj, mocnym strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Wynik ustalił w sytuacji sam na sam Karpij.

Mecz stał na niezłym poziomie, jednak zasłużone zwycięstwo odniósł zespół lepszy, szybszy, grający bardziej kombinacyjnie.