Dragon sprostał presji (foto)

Dragon jako drużyna zagrożona spadkiem musiał zwyciężyć a Sportowiec przez długi okres im to skutecznie utrudniał. W pierwszej odsłonie pojedynek był wyrównany, obie ekipy starały się w mniej lub bardziej wyszukany sposób znaleźć drogę do siatki przeciwnika a pierwsi uczynili to w 33 minucie gospodarze - konkretnie Adamczyk. Jednak nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo bo już  5 minut później wyrównał Hrabia. Druga połowa stała pod znakiem wzmożonych ataków Dragona, aż w końcu do tej pory skuteczna obrona Sportowca padła w 79 minucie (Niesler) a w doliczonym czasie wynik meczu ustalił na 3-1 Dębowski.

Klasa A (Kraków II), 01.06.2019
Dragon Szczyglice - Sportowiec Modlniczka 3-1 (1-1)
Adamczyk 33', Niesler 79', Dębowski 90+3' - Hrabia 38'

Żółte kartki: Lelito, Kańka, Dębowski, Adamczyk - Szczygieł
Dragon: Dziura - Adamczyk, Dębowski, Telega, Molik, Kańka, Kofin (Kwarciak 77'), Prącik (Sas 85'), Niesler,  Lelito (Sieńko 67'), Duszyk
Sportowiec: Stępka - Zgoda, Bartyzel, Mazur (Kacprzak 40'), Szczygieł, Kurowski, Kozień, Hrabia, Bargieł, Pęcak, Piaskowski.

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-06-04 10:20:13