facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Druzgocące 12 minut (foto)

Druzgocące 12 minut (foto)

Walczący o utrzymanie w okręgówce Świt okazał się bardzo skuteczną maszynką do wbijania goli rywalom. Od początku spotkania w Modlnicy obie ekipy starały się wzajemnie wyszukać słabe punkty w grze przeciwnika jednak to przyjezdni zadali druzgocące ciosy gospodarzom a na całość wystarczyło im 12 minut, o których zapewne szybko chcą zapomnieć gospodarze. Najpierw akcję lewą stroną poprowadzoną przez Pawlaka wykańcza strzałem w krótki róg Krzysiak. Nie minęło 3 minuty a krzeszowianie mają rzut wolny, który co prawda został wybity przez obrońców ale już drugi strzał i jego dobitka znalazła się w siatce Maciejaszka. Wkrótce kolejny atak goście zamieniają na trzecią bramkę kiedy to w polu karnym Błekitnych upadł jeden z zawodników Świtu ale zanim sędzia wskazał wapno Krzysiak drugi raz wpisał sie na listę strzelców. Ostatniego gola przyjezdni zdobyli po strzale z kilku metrów obok bliższego słupka a uderzał celnie Księżyc. W drugiej połowie Błękitni co prawda już nie stracili bramki jednak odpowiedzieli tylko jednym trafieniem z rzutu karnego, którego celnie wykonał Szumiec. I mimo wielu kolejnych prób nic nie wpadło do siatki przyjezdnych, którzy dzięki tej wygranej są coraz bliżsi utrzymania w okręgówce.

Klasa Okręgowa (Kraków II), 01.06.2019
Błękitni Modlnica - Świt Krzeszowice 1-4 (0-4)
Szumiec 66' - G. Krzysiak 27', 34', Księżyc 30', 39'

Błękitni: Maciejaszek - Pyzioł, Kuciel, Kaczor (68' Rębilas), Krzysztonek, Skoczykłoda, Windys, Lorenc (73' Morawiec), Szumiec, Stryczek, Słonina (46' Kawa)
Świt: Czech (46' Gęca) - M. Mirek, B. Mirek, Pawlak, Deryniowski (70' Kanior), Cyganik (80' Trędota), Noworyta (75' Malik), Księżyc, Krzysiak, Kaczkowski, Funek (75' Zając) żółte kartki: Słonina, Krzysztonek, Kuciel, Stryczek - Mirek, Pawlak, Noworyta, Księżyc.

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-06-04 10:09:27


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Błękitni Modlnica  Świt Krzeszowice 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019