facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Piorunująca końcówka w Więckowicach (foto)

Piorunująca końcówka w Więckowicach (foto)

Licznie przybyła publiczność oglądała zacięte, pełne twardej walki widowisko. Obydwie strony nie oszczędzały kości (zwłaszcza przeciwników) a obydwaj bramkarze mieli pełne ręce roboty. Iskra była bardziej zmotywowana ponieważ mają większe szanse na awans do klasy A i widać to było od początku spotkania. Niestety bardzo razili nieskutecznością co próbowali nadrabiać ostrą krytyką pracy arbitra (za co zresztą obdarzał zawodników kartkami w odpowiednim kolorze). Niemniej jednak dopiero druga połowa miała rozstrzygnąć o wyniku batalii a konkretnie ostatnie 20 minut. Zaczął wszystko w 70' Kapelan a 5 minut później poprawił grający trener Potoku - Gawęcki. Jednak to podziałało mobilizująco na przyjezdnych a 180 sekund czekali na bramkę kontaktową Farona. Goście ruszyli do jeszcze śmielszej ofensywy na bramkę Ostrowskiego co dało rezultat 2-2 już po kolejnych 3 minutach a na listę strzelców wpisał się ponownie Faron. Pod koniec zawodów czułowianie oszaleli z radości po tym jak do siatki gospodarzy trafił D. Dukała ustanawiając wynik na 2-3 i zagarniając trzy oczka dla Iskry.

Klasa B (Kraków II), 01.06.2019
Potok Więckowice - Iskra Czułów 2:3 (0:0)
Kapelan 70, Gawęcki 75 - Faron 78, 81, Dukała 89

Sędziował: Adam Szumiec (Kraków)
Żółte kartki:
Krawczyk, Czajowski - Baster, Faron
Potok: Ostrowski - Zapała, Juszczak, Szczepański, Kapelan (71' Mazur), Gawęcki, Żołyński, Trólka, Rumian, Krawczyk (80' Majewski), Czajowski
Iskra: Nęcek - Ostrowski (69' Lewczuk), Steczko, Haber, D. Dukała, Cygan (60' Petrenko), S. Dukała, Baster, K. Dukała, Faron, Korczek (93' Bałys)
 

 

 

Źródło: Piotr Patej

Dodano: 2019-06-03 09:58:49


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa B (Kraków II)

Iskra Czułów  Potok Więckowice 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019