facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bezpłatna akademia KS Kabel zaprasza na testy naborowe

Bezpłatna akademia KS Kabel zaprasza na testy naborowe

Akademia piłkarska przy KS Kabel Kraków serdecznie zaprasza utalentowanych i ambitnych zawodników z roczników 2011 oraz 2012 do udziału w testach naborowych, w ramach których wyłoniona zostanie nowa grupa szkoleniowa w roczniku 2012 oraz przeprowadzony zostanie nabór uzupełniający do już istniejącej grupy z rocznika 2011.
 
Akademia KS Kabel oferuje w pełni profesjonalne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Trener główny z licencją UEFA B lub wyższą i wieloletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Dodatkowo w sztabie szkoleniowym trener asystent z licencją minimum UEFA C. Cały cykl szkoleniowy oraz niezbędny sprzęt sportowy jest całkowicie bezpłatny i nie przewiduje się pobierania żadnych innych opłat.
 
Treningi będą odbywać się w Centrum Sportu Parkowa mieszącym się w centrum Krakowa przy ul. Parkowej 12A. Na boiska można łatwo dojechać z każdego miejsca w Krakowie, a obiekt dysponuje bezpłatnym parkingiem. Do dyspozycji zawodników będzie boisko z trawą naturalną oraz dwa boiska typu orlik ze sztuczną murawą, z których jedno w zimie przykrywane jest balonem.
 
Rozpoczęcie sezonu: wrzesień 2019
Zakończenie sezonu: czerwiec 2020
Testy naborowe: czerwiec 2019
 
Oferujemy:
 
+ 2 trenerów na grupę 16 zawodników,
+ 3 treningi tygodniowo,
+ 3/4 mecze lub turnieje miesięcznie,
+ brak opłat za treningi,
+ wysoki poziom sportowy (selekcja),
+ darmowy sprzęt treningowy i meczowy,
+ kamery VEO (innowacyjny system rejestrowania meczów na video),
+ wyjazdy na turnieje,
+ programy edukacyjne (żywienie, psycholog sportu itp.).
 
Zawodników KS Kabel możesz zobaczyć w akcji w poniższym filmie zarejestrowanym na jednym z turniejów:
 
 
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie oraz mailowo: tel.: 605 269 667 | email: info@kskabel.pl
 
Pod poniższym adresem możesz zarejestrować swoje dziecko na testy naborowe. Zapraszamy do rejestracji!

http://kskabel.pl/testy
 
 
Powyższy formularz umożliwia zgłoszenie dziecka na testy naborowe, podczas których sztab szkoleniowy przeprowadzi ocenę potencjału zgłoszonych zawodników. Wybrani gracze zostaną zakwalifikowani do cyklu szkoleniowego w sezonie 2019/2020. Zarówno testy naborowe jak i późniejszy cykl szkoleniowy są zupełnie bezpłatne. Jeżeli Twoje dziecko jest zawodnikiem innego klubu i nie jesteś przekonany do zmiany zespołu, to testy można potraktować jako okazję do sprawdzenia potencjału piłkarskiego dziecka, gdyż każdy uczestnik testów otrzyma od sztabu szkoleniowego informację zwrotną na temat prezentowanego poziomu sportowego. Uczestnictwo w testach nie zobowiązuje do zmiany przynależności klubowej!

 

 

Źródło: kskabel.pl

Dodano: 2019-06-01 14:14:51


Kabel 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019