facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 31.05-06.06

Futmal w delegacji: 31.05-06.06

Myślenicka Liga Firm, 31.05.2019
Polplast - Mako, pt.20:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 31.05.2019
Nembud - Netfox, pt.20:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Adam Murzański (video)

Myślenicka Liga Firm, 31.05.2019
Pod Blachą - ZISiBO, pt.21:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Piotr Kwiecień (video)

Myślenicka Liga Firm, 31.05.2019
Arch VR Studio - Maan, pt.21:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Adam Murzański (video)

Ekstraliga Kobiet, 01.06.2019
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin, sb.10:45 - FUTMAL PREMUM
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.06.2019
KS Olkusz - Clepardia Kraków, sb.11:00 
reporter: Wojciech Tracz (video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 01.06.2019
TS Węgrzce - Piast Wołowice, sb.11:00
reporter: Mateusz Filipek (tekst)

Makroregionalna Liga Juniorów, 01.06.2019
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków, sb.12:30
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.06.2019
Sokół Kocmyrzów - Bibiczanka Bibice, sb.17:00
reporter: Sebastian Gratkowski (test, foto)

Klasa A (Kraków), 01.06.2019
LKS Niedźwiedź - Orzeł Bębło, sb.17:00 
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 01.06.2019
Wróblowianka Wróblowice - Tempo Rzeszotary, sb.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 01.06.2019
Prądniczanka Kraków - Prądnik Sułoszowa, sb.17:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

III liga małopolska kobiet, 02.06.2019
Prądniczanka Kraków - Bronowianka Kraków, nd.13:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga trampkarzy (Kraków), 02.06.2019
Clepardia Kraków - Prokocim Kraków, nd.16:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Myślenice), 02.06.2019
Górki Myślenice - Hejnał Krzyszkowice, nd.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa B (Kraków III), 02.06.2019
Błękitni II Modlnica - Prądniczanka II Kraków, nd.18:00
reporter: Piotr Patej (tekst, foto)

Klasa A (Chrzanów), 05.06.2019
Start Kamień - Korona Lgota, śr.18:00 - FUTMAL PREMUM
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 05.06.2019
Ekler Baranówka- Strażak Goszcza, śr. 18:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 05.06.2019
Grębałowianka Kraków- Przebój Wolbrom, śr. 18:00
reporter: Sebastian Gratkowski (tekst/foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2019-05-30 23:48:15


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019