facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Popis snajpera

Dalin stracił sznase na zajęcie pierwszego miejsca na koniec sezonu w grupie zachodniej. Długo był liderem, ale kontuzje liderów drużyny przełozyły się na straty, jakie ma ten zespół do Jutrzenki Giebułtów. W Oświecimiu Dalin przegrał po walce, nie mógł nic zrobić wobec strzeleckiej formy Czapli, który trzykrotnie pokonywał bramkarza gości.

Za pierwszym razem uczynił to z rzutu karnego, potem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem, w końcu przymierzył nie do obrony. Dalin dwa razy odpowiedział na strzeleckie zapędy napastnika Unii, najpierw Senderski głową skierował piłkę do bramki, a później bracia Góreccy, jak to mają w zwyczaju, rozprowadzili obronę rywala. Trzeba uczciwie powiedzieć, że Dalin miał sytuację, by ten mecz wygrać, a na pewno nie przegrać. Była między zespołami jedna zasadnicza różnica, Czapla co miał to wykorzystał, a goście tak skutecznego gracza nie mieli w swoich szeregach.

Unia Oświęcim – Dalin Myślenice 3:2 (1:1)
Czapla 20, 55, 85 - Senderski 45, M. Górecki 65.
Unia:
Stępień – B. Ryszka, Pacyga, Pluta, Pietraszko – Rzeszutko, Janiczak, Ryś (35 Jończyk), Kirejczyk – Lichota (73 Wilczak), Czapla (87 P. Ryszka).

Dalin: Wacławiec – Kowalski (70 Żółkoś), Pilch, Senderski, Tokarz - Ciesielski (59 Grzybek), Kawula, Wojtan, J. Górecki – Kałat (80 Rak), M. Górecki.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-26 09:48:40


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice  Unia Oświęcim 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019