facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Końcówka sezonu zapowiada się pasjonująco

W meczu na szczycie III ligi Motor Lublin pokonał Podhale Nowy Targ 3-2. Goście opuszczali Zamość, gdzie rozgrywany był mecz, wściekli. Po pierwsze ich mecz prowadził arbiter z rzeszowa, choć Stal Rzeszów walczy o awans do II ligi, po drugie na początku drugiej połowy arbiter wyrzucił z boiska Mianowanego, co wkrótce skrzętnie wykorzystali gospodarze. Cóż, pewnie nie byłoby tego wszystkiego, gdyby Podhale nie grało tak dobrze, wszak w tym sezonie losy awansu mieli miedzy soba rozstrzygnąć najbogatsi, czyli Stal i Motor. A sytuacja jest taka, że mimo porażki to ekipa z Małopolski wciąż jest liderem i ma wszystko w swoich rękach.

Goście szybko objeli propwadzenie, gdy Palonek popsał sie skuteczną dobitka po uderzeniu Mizi. Po wspomnianej czerwonej kartce Podhalu grało się trudniej, a taki as jak Bobin potrafił wykorzystać fakt, że jego ekipa gra z przewagą jednego zawodnika. Podhale grało do końca, wyszło z tego meczu z twarzą i pokazało jedną rzecz, dzięki której jest w miejscu, którym jest. Dumę i charakter.

Motor Lublin – NKP Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1)

Michota 15, Kamiński 65, Bonin 80 - Palonek 3, Pląskowski 85.
Podhale: Szukała – Barbus (67 Potoniec), Baran, Bedronka, Drobnak – Mizia (78 Mrówka), Mianowany, Dynarek, Palonek, Hruska (74 Przybylski) – Pląskowski.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-25 21:29:15


Zobacz też: III liga, gr. IV

Hutnik  Podhale Nowy Targ 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019