facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zalane boiska - odwołane mecze

Zalane boiska - odwołane mecze

Wielodniowe opady deszczu powodują spustoszenie na małopolskich boiskach. Redakcja Futbol-Małopolska prezentuje listę spotkań, których odwołanie zgłaszają nam czytelnicy (nieoficjalnie) oraz poszczególne Podokręgi Piłki Nożnej (oficjalnie). Lista jest aktualizowana na bieżąco (wymagane ręczne odświeżanie podstrony). 

 

 

UWAGA: Należy pamiętać, że tylko potwierdzone oficjalnym komunikatem PPN lub OZPN informacje należy traktować jako ostateczne. Pozostałe (te niewytłuszczoną czcionką i niepoparte komunikatem) należy uznać za nieoficjalne i założyć, że o losach meczu zadecydują np sędziowie tuż przed rozpoczęciem spotkania.


KRAKÓW


- Podokręg Piłki Nożnej Wieliczka odwołuje wszystkie zaplanowane na 25/26 maja mecze: KOMUNIKAT

Podokręg Piłki Nożnej Myślenice odwołuje wszystkie zaplanowane na 25/26 maja mecze: 
KOMUNIKAT: "
Komisja Gier Myślenickiego Podokręgu Piłki Nożnej informuje, iż ze względu na panujące warunki atmosferyczne odwołuje wszystkie spotkania w prowadzonych przez siebie rozgrywkach mających się odbyć w dniach 25 oraz 26 maja! Nowe terminy spotkań zostaną ustalone i podane do wiadomości w najbliższych komunikatach."


- 4L: Wiślanka Grabie - Kaszowianka, boisko zalane

- 4L: Jutrzenka Giebułtów - Orzeł Piaski Wielkie, boisko zalane

- KO1: Grębałowianka Kraków - Przebój Wolbrom, boisko zalane

- KO1: Proszowianka - Sokół Kocmyrzów, boisko zalane

- KO1: Bibiczanka - Zieleńczanka, boisko zalane

- KO2: Prokocim Kraków - Bronowianka Kraków, boisko zalane

- KO3: Podokręg Piłki Nożnej Myślenice odwołuje wszystkie zaplanowane na 25/26 maja mecze w Klasie Okręgowej (Kraków III), za wyjątkiem pojedynku Targowianka vs Orzeł (nd.17, stadion Prądniczanki):
KOMUNIKAT:
"Wszystkie spotkania 22. kolejki Klasy Okręgowej Kraków III (za wyjątkiem spotkania Targowianka Targowisko - Orzeł Myślenice - to odbędzie się w dniu 26.05.2019 r. o godz. 17:00 na nowym stadionie Prądniczanki Kraków, ul. św. Andrzeja Boboli 5, Kraków) odbędą się w dniu 12.06.2019 r. (środa) o godz. 18:00"
UWAGA: Z nieoficjalnych informacji wynika, że mecz A klasy: Jordan Zakliczyn - LKS Rudnik, odbędzie się zgodnie z planem 25.05.2019 o g.17:00.


- A1: Galicja Raciborowice - Juvenia Prandocin, boisko zalane

- A1: Ekler Baranówka - Strażak Goszcza, boisko zalane

- A1: Czarni Grzegorzowice - LKS Niedźwiedź, boisko zalane

- A2: Tęcza Piekary - Kmita Zabierzów, boisko zalane

- A2: Lotnik Kryspinów - Wisła Czernichów, boisko zalane

- A (Wieliczka): Nadwiślanka Nowe Brzesko - Contra Sułków, boisko zalane

- B1: Novi Narama - LKS Niedźwiedź II, boisko zalane

- B2: Potok Więckowice - Wisła Rząska, boisko zalane

- B3: Fairant Kraków - Grębałowianka II Kraków, boisko zalane

- B3: MKS Skała - Orzeł II Bębło, boisko zalane

- B3: Kabel Kraków - Bratniak/Bronowicki Kraków, boisko zalane

- 3L kobiet: Piast Skawina - Górnik Wieliczka, boisko zalane


WADOWICE

- Podokręg Piłki Nożnej Chrzanów prosi o zgłaszanie złego stanu boisk:
"W związku z obfitymi opadami deszczu Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Chrzanów zwraca się do klubów, które są gospodarzami zawodów w dniach 25/26 maja 2019 roku o przekazanie informacji do Podokręgu o stanie boisk do dnia 24 maja (piątek do g.12)"

- A (Chrzanów): Fablok Chrzanów - MZKS Alwernia, boisko zalane

- A (Chrzanów): Start Kamień - Korona Lgota, boisko zalane

- OZPN Wadowice odwołuje większość zaplanowanych na 25/26 maja meczów w KO, A, B, C i rozgrywkach młodzieżowych: KOMUNIKAT


TARNÓW

- Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej odwołuje wszystkie zaplanowane na 25/26 maja mecze rozgrywek młodzieżowych:
KOMUNIKAT: "W związku z fatalnymi warunkami atmosferycznymi oraz licznymi podtopieniami w regionie Tarnowskim, Wydział Gier TOZPN odwołuję całą kolejkę rozgrywek młodzieżowych zaplanowaną na najbliższy weekend tj. 25-26.05.2019. Drużyny, które wcześniej ustaliły inne daty spotkań ligowych pozostaną bez zmian. Mecze zaplanowane na sobotę i niedzielę są odwołane. Nowe terminy rezerwowe dla w/w kolejki zostaną podane w środę lub czwartek i pojawią się w systemie Extranet."

4L: GKS Drwinia - Glinik Gorlice, odwołany:
KOMUNIKAT: "Mecz GKS Drwinia – Glinik Gorlice został odwołany z powodu złych warunków na murawie. Termin do ustalenia."


- Podokręg Piłki Nożnej Żabno prosi o zgłaszanie złego stanu boisk:

KOMUNIKAT: "W zwiazku z telefonami w sprawie podtopień boisk i braku możliwości rozgrywania zawodów. Prosimy o informacje od przedstawicieli drużyn czy stan boisko pozwala n a rozgrywanie zawodów - informacje należy podać do 24 maja (piątek) godzina 12:00. Na dzień dzisiejszy zgłoszono brak możliwości rozgrywania zawodów w Szarwarku i Woli Żelichowskiej"

Podokręg Piłki Nożnej Bochnia odwołuje mecze w rozgrywkach młodzieżowych i prosi o zgłaszanie złego stanu boisk w rozgrywkach seniorskich:
KOMUNIKAT: "Wydział Gier odwołuje wszystkie mecze klas młodzieżowych w ten weekend tj. 25-26.05 . Jeżeli chodzi o rozgrywki seniorskie kluby będące gospodarzami są proszone o informację do jutra (piątku) godziny wieczorne czy boiska nadają się do gry."

NOWY SĄCZ

- OZPN Nowy Sącz odwołuje wszystkie zaplanowane na 24/25 maja mecze w rozgrywkach młodzieżowych:
KOMUNIKAT: "Wydział Gier OZPN Nowy Sącz informuje, iż w związku z ciągłymi opadami deszczu odwołuje się wszystkie zawody piłki nożnej w dniach (piątek/sobota tj. 24/25 maja 2019r.) w kategoriach młodzieżowych będących w jurysdykcji tut. Wydziału Gier."


Powyższe zestawienie zawiera listę meczów zgłoszonych do redakcji Futbol-Małopolska nieoficjalnie przez czytelników oraz oficjalnie w formie komunikatów poszczególnych Podokręgów. Lista nie jest oficjalna ani ostateczna (liczba faktycznie odwołanych meczów może być rozbieżna z podaną na powyższej liście).

LEGENDA:
- info czcionką wytłuszczoną pochodzi z oficjalnych źródeł
- info czcionką standardową pochodzi z nieoficjalnych źródeł (zgłoszenia czytelników Futbol-Małopolska)

Źródło: futmal.pl / PPN / OZPN / nieoficjalne

Dodano: 2019-05-24 09:35:00


Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019