facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Remis nie zadowlił nikogo

Bardzo ważny mecz dla układu tabeli w jej dolnych rejonach odbył się w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie miejscowe Rysy podejmowały Respekt Myślenice. Skończyło się remisem 1-1, z którego obie strony nie były zadowolone.
 
Obie strony liczyły na zwycięstwo, bliżej jego odniesienia były zawodniczki z Myślenic. Początek meczu należał do miejscowych, które z rzutu karnego objęły prowadzenie, a potem Socha dwukrotnie parowała piłkę po uderzeniach rywalek. Potem gra się wyrównała, a Respekt winien doprowadzić do wyrównania, gdy po centrze Karoliny Topy z piłką minęła się Kamila Topa.
 
Po zmianie stron to przyjezdne sprawiały lepsze wrażenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karolina Topa z bliska doprowadziła do wyrównania, a w kolejnych minutach Sonia Jurka i Kamila Topa miały okazje, by Respekt ten mecz wygrał. Skończyło się podziałem punktów i tak naprawdę kluczowy dla Respektu będzie najbliższy mecz, w którym podopieczne Przemysława Senderskiego podejmą zamykający tabelę Sokół Kolbuszowa. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę o godzinie 16. Jeśli Respket wygra to nie będzie musiał drżeć o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Rysy Bukowina Tatrzańska - Respekt Myślenice 1-1 (1-0)
Kokośkova 37 - Karolina Topa 66.

Rysy: Dulak - Pisowicz, Nowobilska, Szlósarczyk, Nowak, Kokośkowa, Jurkowska, Marcinkowska, Misiura, Kulpa, Solawa.
Respket: Socha - Stojeba, Bobowska, Karolina Topa, M. Topa, Dziadkowiec, N. Topa, Węglarz, Kamila Topa, Martinczak, Jurka.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-20 13:19:11


Zobacz też: I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska  Respket Myślenice 

Komentarze


I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
2:3
Dąbski
25.06.2019