facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trzy karne w jednym meczu

Konfrontacja Orła Myślenice z Wiarusami Igołomia miała niezwykle ważne znaczenie dla układu tabeli w klasie okręgowej. Orzeł po dwóch porażkach chciał wygrać, ale po końcowym gwizdku arbitra szanował punkt wywalczony na terenie beniaminka. Mecz mógł się podobać, sporo się w nim działo. Ale po kolei.
 
Najpierw do arbitra uwagi mieli gracze z Myślenic, bowiem piłka wpadła do bramki zarówno z bramkarzem myślenickiej ekipy, jak i napierającym go graczem Wiarusów. Potem do sędziego uwagi mieli gospodarze. Dlaczego? Otóż podyktował przeciwko nim aż trzy rzuty karne! Najpierw faulowany był Kasperek i sam doprowadził do wyrównania. Potem Kasperek podszedł do "jedenastki", ale jego intencje wyczuł bramkarz i sparował piłkę, ale wobec dobitki Mistarza był bez szans. Za trzecim razem faulowany był Suder, bramkarz Wiarusów znów obronił rzut karny, ale wykonujący go Mistarz natychmiast się poprawił i Orzeł prowadził w tym momencie 3-2. Szybko okazało się, że Mistarz wyczerpał limit szczęścia i otrzymawszy drugą żółtą kartkę musiał przedwcześnie zakończyć zawody. Wiarusy nacierały, al gola dla nich zdobył... gracz Orła Pilch, który niefortunnie skierował piłkę do bramki.

Wiarusy Igołomia - Orzeł Myślenice 3-3 (1-2)
Dobosz 20, Kopiejka 50, Pilch 75 - Mistarz 44, 66, Kasperek 27.
Wiarusy: Kolanowski - Sala, Feluś, Boligłowa, Dobosz, Galus, Gurda, Jagła, Kopiejka, Mazur, Siwek oraz Nowak, Galus.
 
Orzeł: Pajka - Nosal, Mistarz, Kasprzyk, Marzec, Czajkowski (10 Depta, 75 Moskal), Kyrylov, Suder, Pilch, Bartosz (80 Mirochna), Kasperek.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-14 16:52:54


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice  Wiarusy Igołomia 

Komentarze