facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mierzą w brązowy medal

Zespół Motoru Lublin spóźnił się na mecz do Krakowa dobre dwie godziny i zanim piłkarze walczącej o utrzymanie ekipy weszli w mecz juz przegrywali po strzale Zauchy. Goście szybko się jednak pozbierali i zaczęli przeważać, raz piłka po strzale jednego z graczy Motoru trafiła w poprzeczkę, raz świetnie spisał się bramkarz Cracovii, w końcu Krasniewski doprowadził do wyrównania.

W przerwie trener Cracovii Kordian Wójs zarządził dwie zmiany i po strzale Rakoczego "Pasy" odzyskały prowadzenie i nie oddały go do końca, co daje jeszcze nadzieje ekipie z Krakowa na zdobycie brązowego medalu. Ten w kolorze złotym zapewniła sobie już Korona Kielce. Kłopot Cracovii polega na tym, że o brązie marzy też sąsiadka z drugiej strony Błoń. Obie drużyny spotkają się przy Reymonta i ten mecz może być świetnym podsumowaniem udanegoi dla obu krakowskich klubów sezonu.

Cracovia - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Zaucha 13, Rakoczy 63 - Kraśniewski 30. Cracovia: Filip Majchrowicz - Wiktor Śmigielski, Krystian Bracik, Radosław Kruppa, Adam Malisz, Norbert Wojtuszek, Michał Rakoczy (85 Tomasz Bała), Remigiusz Biernat (46 Jakub Sobecki), Wiktor Smołaga (46 Michał Stachera), Patryk Zaucha, Daniel Pik (87 Patryk Ochman).

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-05-12 20:18:02


Zobacz też: Centralna Liga Juniorów

Wisła Kraków  Cracovia 

Komentarze