Tego się nikt nie spodziewał

Liderujący w grupie III krakowskiej klasy A Dąbski podejmował WLKS Krakus Swoszowice i uległ tej drużynie 0-4 (0-2). I fakt porażki i jej rozmiary są największą niespodzianką kolejki.

W 10 minucie faulowany był w polu karnym Konrad Moskała,  gości na prowadzenie wyprowadził Marcin Chwastowski. Przyjezdni cofnęli się i czekali na możliwość kontry. Po jednej z nich dośrodkowanie Krzysztofa Krężołka na bramkę zamienił Dominik Góra strzałem z woleja.
Druga połowa to intensywne ataki drużyny gospodarzy, jednak cała defensywa świetnie pracowała a w bramce dobrze spisywał się Sebastian Grzybek. Kolejna dobra kontra, wrzutka Marcina Chwastowskiego i gol Michała Dzięgla, który rozegrał dzisiaj dobre spotkanie. Mecz bramką zakończył Konrad Moskała, który był liderem swoszowickiej ekipy.