Czwartek szalał w piątek

Piłkarze Bieżanowianki przyjechali na mecz do Krzęcina pałając chęcią rewanżu za wysoką porażkę w pierwszej rundzie. Skończyło się na chęciach, bo gospodarze wykorzystali wszystkioe wypracowane sytuacje i po 30 minutach wygrywali 3-0. Dwie bramki zdobył lider Iskry Arkadiusz czwartek, jedną dodał Sebastian Skorus.

W drugiej połowie goście z Krakowa zamknęli rywala na jego połowie, wypracowali sobie tyle sytuacji, by wyrównać, ale brakarz gospodarzy zachował czyste konto. Na kwadrans przed końcem Czwartek zdobył czwarta bramkę dla Iskry i Bieżanowiance w końcówce udało się jedynie zchować twarz.

Iskra Krzęcin - Bieżanowianka Kraków 4-2 (3-0)
Czwartek 7, 22, 75, Skorus 28 - Moroński 85, Czyżowski 82.
Iskra: Kisielewski - Mrowiec (75 Kukuła), Grabiec, Lelek, Pala (72 Szwed), Czwartek, Pijocha, Sekuła, Skorus, Ziarko, Świerkosz.
Bieżanowianka: Wałach - Myshko, Kukla, Moroński, Czyżowski, Sikora, Dusiło, Frankowski, Kozak, Nogaj, Wojewoda oraz Krzywda, Atłas.