Przesądzili o wyniku w drugiej połowie

Pierwsza połowa meczu dwóch drużyn z dzielnicy Podgórze miała wyrównany przebieg. Wprawddzie faworyzowani goście szybko objęli prowadzenie po strzale Skwarczka, ale Krakusowi, który rozkręcał się z każdą minutą, udało się wyrównać po strzale Mączyńskiego.

Począek drugiej połowy dla Bieżanowianki, która za sprawą Morońskiego szybko wyszła na prowadzenie 3-1. Gdy wydawało się, że jest po meczu, bo miejscowi grali słabo, Krakus uzyskał kontaktową bramkę z rzutu karnego. O to, by nie było emocji w końcówce zadbał Czyżowski, który błyskaicznie zdobył czwartą bramkę dla Bieżanowianki zapewniając jej zasłużone zwycięstwo.

Krakus Swoszowice - Bieżanowianka Kraków 2-4 (1-1)
Mączyński, Chwastowski - Moroński 2, Skwarczek, Czyżowski.
Krakus: Grzybek - Zdanowski, Chwastowski, Byczewski, Stefanik, Ruszil, Mółka, Dzięgiel, Mączyński, Moskała, Dominik Góra oraz Daniel Góra, Żurowski, Krężołek.
Bieżanowianka: Stochel - Nogaj, Kukla, Kozak, Wojewoda, Dusiło, Frankowski, Sikora, Skwarczek, Ksamit, Moroński oraz Nawratil, Czyżowski, Cyburt, Krzywda, Wałach.