facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rozbój w biały dzień (foto)

Rozbój w biały dzień (foto)

Rezerwy Garbarni rozbiły na Rydlówce drużynę Piasta Wołowice 8-0. Wynik choć wysoki to jak najbardziej sprawiedliwy, gdyż obie ekipy dzieliła przepaść w umiejętnościach. Już w 1 min Apostolski powinien otworzyć wynik spotkania, lecz w dogodnej sytuacji fatalnie spudłował, chwilę później po zagraniu Feliksa piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Piasta. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do 20 min, gdy Krykun wyłożył piłkę Apostolskiemu, a ten w pełni zrehabilitował się za akcję z 1 min meczu i pewnie trafił do siatki. W 24 min goście mogli wyrównać, Tomczak zagrał do Jasiołka, ale jego strzał ładnie wybronił Kozak. W 30 min było już 2-0, Feliks zagrał wzdłuż bramki, a Krykun nie mógł zmarnować takiej okazji.W 35 min dali znać o sobie przyjezdni, Jasiołek zagrał w pole karne, lecz Tomczak nieczysto uderzył  futbolówkę. W 41 min kolejną asystę zaliczył Feliks, tym razem podając do Gawle, który podwyższył wynik meczu na 3-0. W 45 min Nieśmiałowski w sumie niegroźnie uderzył z wolnego, Syrkowi przytrafił się błąd, a czujny Feliks trafił po raz kolejny do siatki. O  ile do przerwy goście próbowali zawiązać jakieś akcje, o tyle po zmianie stron ograniczali się tylko do obrony własnej bramki, na niewiele jednak to sie zdało. W 57 min z lewej strony centrował Krykun, obrońca odbił piłkę ręką, a z jedenastu metrów nie pomylił się Ząbczyk. W 66 min po indywidualnej akcji Feliksa było już 6-0. Dwa ostatnie trafienia dla gospodarzy były tymi z gatunku "stadiony świata", w 83 min zza szesnastki kapitalnie w okienko uderzył D. Zalejski, zaś w doliczonym już czasie gry niemniej efektownie Ząbczyk, ustalając wynik zawodów i totalnie pogrążając gości. W ekipie brązowych znakomite zawody rozegrali Krykun, Feliks i Ząbczyk.

Klasa Okręgowa (Kraków II), 14.04.2019
Garbarnia II Kraków - Piast Wołowice 8:0 (4:0)
Apostolski 20, Krykun 30, Gawle 41, Feliks 45, 66, Ząbczyk 57 (k), 90+2, D.Zalejski 82


Sędziował: Robert Marciniak (Kraków)
Żółte kartki: Krykun, Kloc
Garbarnia II: Kozak - Strzeboński, Krzeszowiak (72 Mielec), Penszkal, Nieśmiałowski (77 Zalejski D.) - Krykun (60 Zalejski N.), Kloc, Ząbczyk, Gawle (60 Paczka), Feliks - Apostolski (72 Kolendowski)
Piast: Syrek - Kosek (63 Mlostek), Owca, Przebinda, Bujak, Rydzyk, Panek, Guzik, Goczał (15 Jasiołek), Tomczak (55 Grzesiak), Budziaszek.

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2019-04-16 10:21:29


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków II)

Garbarnia  Piast Wołowice 

Komentarze


III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
:
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.05.2019
11:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
25.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
25.05.2019
16:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
25.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
:
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
25.05.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
:
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
25.05.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Gościbia Sułkowice
25.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
:
Raba Dobczyce
25.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
25.05.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
25.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Karpaty Siepraw
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Słopnice
25.05.2019
18:00
Gród Podegrodzie
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
18:00
Jarmuta
:
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
:
Laskovia
25.05.2019
17:00
LKS Rupniów
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
25.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
25.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Kmita Zabierzów
25.05.2019
16:00
Sokół Rybna
:
Orlęta Rudawa
25.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
25.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Dąbski Kraków
25.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.05.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
17:00
Tramwaj Kraków
:
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Topór Tenczyn
25.05.2019
17:30
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
25.05.2019
17:30
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
25.05.2019
17:00
Start Kamień
:
Korona Lgota
25.05.2019
17:00
Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
25.05.2019
18:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
25.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
25.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
:
Wiarusy II
25.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
:
Legia Warszawa
25.05.2019
 
Jagiellonia
:
Motor Lublin
25.05.2019
 
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
25.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
25.05.2019
 
Arka G.
:
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
:
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
25.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.05.2019
 
BKS Lublin
:
Korona Kielce
25.05.2019
 
Motor Lublin
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
KKP Korona
25.05.2019
 

Małopolska Liga Juniorów

Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Sokół Słopnice
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Pcimianka
:
Hutnik Kraków
25.05.2019
 
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
25.05.2019
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Glinik
25.05.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
12:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
4:1
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
25.05.2019
13:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
:
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Widok Lublin
:
LKS Wierzchowiska
25.05.2019
14:30
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
25.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
:
FSA Kraków
25.05.2019
10:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00