Szumiec otworzył wynik meczu (foto)

Piłkarze rezerw Błękitnych Modlnica odnieśli pierwsze w tej rundzie i od razu okazałe zwycięstwo nad Polonią Wilczkowice. Już w drugiej minucie do siatki trafił Jarosław Szumiec i wydawało się, że może się powtórzyć wynik zbliżony do tego z poprzedniej rundy (0-8). Wtedy do odrabiania straty wzięli się goście i już kwadrans później cieszyli się z wyrównującego gola Bołoza. Na to Błękitni zareagowali ciągłymi atakami na bramkę Polonii a w 33 minucie podyktowany przez sędziego rzut karny na bramkę zamienił Stebnicki. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił - gospodarze nacierali bezustannie na bramkę przyjezdnych, a ci szukali okazji w kontrach, jednak były to ataki sporadyczne. Kolejne trafienia: Kaczora i dwa Goryczki ustaliły wynik spotkania. Pod koniec meczu za drugą żółtą kartkę musiał opuścić boisko strzelec jedynego gola dla Polonii Michał Bołoz co dodatkowo ułatwiło sprawę gospodarzom.