facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Tego nikt się nie spodziewał

Limanovia była faworytem derbów Liman owszczyzny, niem,niej końowy wynik wręcz szokuje, wszak zespół ze Szczyrzyca prezentował się do tej pory bardzo solidnie. Derby rządzą sie jednak swoimi prawami, a te dyktowali Hubert P{achowicz i Piotr Filipek, dwaj najlepsi aktorzy prestiżowej potyczki. Goście od 43 minuty grali w liczebnym osłabieniu.

Limanovia - Orkan Szczyrzyc 9-0 (3-0)
Pachowicz 47, 49, 70, 75, 89, P. Filipek 1, 13, Chlebda 16, Matlęga 87.

Limanovia: Bomba - Witek, Orłowski, Nowak, K. Mus (55 Plata) - K. Filipek (68 Krzyżak), Chlebda (75 Paweł Matras), K. Kurczab, Jacak (75 Piotr Matras), P. Filipek (60 Matlęga) - Pachowicz.

Orkan: K. Piwowarczyk - Gargas (46 D. Kurczab), Śmierciak, Boczoń, Olejarz - Śliwa, Kurek, Mrózek, Piekarczyk (60 Krywoborodenko), Wsół (60 Tabor) - Limanówka (80 R. Augustyn).

 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2019-04-13 22:23:01


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia  Orkan Szczyrzyc 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30

I liga

Warta Poznań
0:0
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:1
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
0:0
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
4:2
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
4:1
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
1:0
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
3:1
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
2:0
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00
Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
1:1
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
2:0
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
3:1
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
1:5
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
0:2
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
4:0
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
2:0
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
3:0
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
0:1
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
0:2
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
1:1
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
5:2
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
5:1
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
3:2
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
3:2
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
0:0
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
2:2
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:0
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Pasternik Ochojno
1:4
Gdovia Gdów
20.04.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Orzeł Myślenice
20.04.2019
14:30
LKS Śledziejowice
13:0
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
0:2
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
0:2
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
5:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:3
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
4:4
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
1:4
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
2:2
Kolejarz Stróże
20.04.2019
16:00
Huragan Waksmund
1:0
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
2:6
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
2:4
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
0:1
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
3:1
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:2
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:0
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
0:0
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
0:2
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
2:5
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:1
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
2:0
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
1:0
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
0:3
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
2:0
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
1:0
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
2:0
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
4:1
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
1:1
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
3:5
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
1:1
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
4:0
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
3:0
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
1:0
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
1:2
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
3:3
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
0:0
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:4
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
1:6
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:1
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
0:2
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
2:7
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
4:0
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
6:0
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
3:1
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
2:2
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
2:2
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
9:3
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
3:0
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
6:0
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00
Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
0:2
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
2:1
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
2:2
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
0:3
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
1:0
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
3:0
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
3:0
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
0:3
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
3:2
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
1:1
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
2:5
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30
AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
3:0
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00