facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Proszowianka szturmem zdobyła Top Cars Winter Cup (foto)

Proszowianka szturmem zdobyła Top Cars Winter Cup (foto)

W sobotę rozegrano kolejny z cyklu TOP CARS Winter Cup turniej w hali MKS Nowa Proszowianka. Tym razem na parkiecie walczyli chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Poziom, mimo znacznego zróżnicowania punktowego w końcowej tabeli był naprawdę wyrównany.

 

 

Dwie ekipy wystawili gospodarze i obsadzili w końcowej klasyfikacji pierwsze i ostatnie miejsce. Mimo to, być może właśnie ostatniej w tabeli ekipie rezerw Proszowianki, należą się największe brawa. Chodzi bowiem o styl i konsekwencje w realizacji założeń taktycznych. Wyniki wskazują na niewielką skuteczność powyższych elementów ale wynika ona z odwagi i wspomnianej konsekwencji. "Dwójka" Proszowianki zaskakiwała długimi wymianami podań z pierwszej piłki i to na własnej połowie boiska! Wychodziło to naprawdę efektownie i efektywnie bo nie było to czcze klepanie piłki, a zdobywanie terenu i budowanie akcji. Kapitalnie układała się współpraca tercetu Maciej Czyż - Kacper Porębski i Tomasz Bednarski. Zabójczy spokój w grze wykazywał zwłaszcza Czyż, który nie tylko królował w szybkim rozgrywaniu piłki ale i umiejętnością stonowania tempa gry poprzez grę do bramkarza. No właśnie, Szymon Miernik nie stronił od udziału w kreowaniu gry swojego zespołu dzięki czemu rywale czasami wpadali w efektowny wir podań i biegali bezsilnie za piłką. Czyż był zdecydowanie najbardziej wartościowym graczem Proszowianki II bo poza wspomnianymi akcentami defensywnymi i kreującymi grę, był także aktywny w ofensywie, na połowie przeciwnika. Niezwykle czujny z kolei był wspomniany Kacper Porębski, który wytykał każdą chwilę zawahania u rywali. Jeden mikrobłąd w przyjęciu piłki bądź fałszywy ruch i Porębski pozbawiał Cię piłki. Szybki i analityczny umysł Porębski wykorzystywał też w wyprowadzaniu akcji spod własnej bramki. Znakomicie i z wyczuciem wychodził na pozycje prokurując podania Miernika w uliczkę między napastnikami w środkową strefę boiska, gdzie Porębski mógł szybko oskrzydlić ataki swojego zespołu. Wymieniony wcześniej Bednarski przy wsparciu Wiktora Jaraczewskiego nękali głównie defensywę przeciwników. Skoro gra proszowickiej "dwójki" wyglądała tak kolorowo, skąd tak niska pozycja w końcowej klasyfikacji? Prawdopodobnie to efekt żelaznej konsekwencji w taktyce zespołu. Proszowianie byli jakby zaprogramowani na szlifowanie spokojnego budowania akcji, czerpanie radości z długiego posiadania piłki i budowanie akcji zespołowych od podstaw. Narażało to ekipę Kamila Macha na wiele "stykowych" sytuacji i niestety co któraś z nich kończyła się stratą, pojedynkiem oko w oko z Miernikiem i kilkoma z pozoru niepotrzebnymi golami. Ale bezdyskusyjnie taki styl gry konsekwentnie szlifowany i dopieszczany, musi w najbliższej przyszłości przynieść automatyzm, większą precyzję, pewność siebie i znacznie zwiększyć siłę zespołu. Zespół ten zupełnie nie odstawał piłkarsko (może poza Niecieczą) od pozostałych drużyn, a o tak niskiej lokacie decydowały skromniutkie i niefortunne porażki 0:1 z Płomieniem i Wierzbowianką czy 2:3 z KS Zakopane. 
 
Można było odnieść wrażenie, że rywalizacja Płomienia Kościelec, Wierzbowianki i Proszowianki II może w końcowej klasyfikacji przynieść przeróżne scenariusza i żaden nie byłby niespodzianką. Dlatego też bezpośrednie pojedynki między wspomnianą trójką były zabójczo wyrównane i jeden gol decydował o ich losach. Zwycięsko z tego małego misz-maszu wyszedł Płomień Kościelec, który 1:0 pokonał i Proszowiankę II i Wierzbowiankę, a pieczęcią na piątej lokacie w tabeli był remis z wyżej notowaną Pogonią Miechów w ostatnim pojedynku turnieju. Ten remis mógł kosztować miechowian utratę miejsca na podium ale tak się ostatecznie nie stało bo triumf w bezpośrednim pojedynku z KS Zakopane, utrzymał ekipę Pogoni na pudle. A Płomień na swoją pozycję w końcowej klasyfikacji zapracował bardzo solidną defensywą. Zresztą solidną i silną fizycznie bo zarówno Bartosz Zapiór jak i Maciej Łakomski swoją posturą wzbudzali respekt a i formą pracowali na najlepszy obok dwóch najlepszych ekip turnieju bilans straconych goli. Wspomnianego Zapióra można by uznać za lidera zespołu, a jak nie lidera to najbardziej efektywnego i uniwersalnego gracza zespołu. Spokój i finezja w defensywie, unikający wybijania piłek i potrafiący jednocześnie przerzucać piłki nad głowami napastników obrońca, który w dodatku potrafi niemal złamać poprzeczkę petardą z połowy boiska czy wpakować precyzyjnie piłkę w samo okienko z dystansu - to właśnie krótka charakterystyka występów Bartosza Zapióra. Ale przecież nie tylko obrońcami żyje defensywa Płomienia. Bez wątpienia swoje robił też Bartosz Słodowski między słupkami. Może nie wyprawiał cudów ale kapitulował tylko w sytuacjach bez wyjścia. W pozostałych był po prostu ostoją defensywy i coś co było do wybronienia, padało jego łupem. Drużynie Płomienia bez wątpienia brakuje automatyzmu w grze i pewności siebie. Gdy bowiem trener Kamil Machnik podpowiadał i przypominał swoim podopiecznym gdzie i jak można rozegrać piłkę nagle okazywało się, że jego podopieczni koronkowymi akcjami wyprowadzali atak, z którego kroiły się sytuacje bramkowe. 
 
Trochę szczęścia brakowało z kolei Wierzbowiance, drużynie która wyraźnie uległa tylko Niecieczy i Proszowiance I. W pozostałych meczach przegrywała 0:1 lub 1:2 i koniec końców, szóste miejsce wywalczyła dzięki wygranej... 1:0 z Proszowianką II na inaugurację. A wierzbowianie mieli na pewno apetyt na więcej bo ich gra wyraźnie ich do tego predysponowała. Niemniej jednak zdobywając dwa gole w całym turnieju trudno myśleć jednak o czymś więcej. Zresztą jedną z nielicznych słabości wierzbowian była tego dnia siła ognia. Na grę zespołu Jakuba Krasnego patrzyło się z błyskiem w oku. Chłopcy znakomicie czują się w grze jeden na jeden, świetnie markują podania i widać, że ten element mają już niemalże w małym palcu. To świetny prognostyk dla tych piłkarzy bo przecież w ich wieku skuteczność w grze jeden na jeden jest na wagę złota. Fajnie, że przy tej bijącej po oczach solidności, nie brakuje też finezji. Warto tu wspomnieć o filigranowym Szymonie Migasie, który czarował rywali nietuzinkowymi dryblingami, a i "zakręcić ruletę" od czasu do czasu miewał ochotę. Znakomicie w wyprowadzaniu piłki z obrony radził sobie Mateusz Marzec, a niezdobyty dla rywali bywał Mateusz Sobieraj, który z zadziwiającą skutecznością zastawiał się ciałem i odebrać mu piłkę w zasadzie graniczyło z cudem.
 
Noi wkraczamy powoli w strefę medalową. Tu walkę z najsilniejszymi (Proszowianka I i Nieciecza) podjęły ekipy Pogoni Miechów i KS Zakopane. Walka była niezwykle zacięta bo obie te ekipy zgromadziły po 10 punktów i miały zbliżony bilans bramkowy. Pierwotnie wydawało się, że trzeciej lokacie bliżej jest zakopiańczykom, bo urwali punkty Niecieczy ale kluczem okazało się wysoko przegrane bezpośrednie starcie z Pogonią. Górale jak to na ekipy z Podhala przystało grali solidnie, bez zbędnych fajerwerków a dzięki temu i bez zbędnych wpadek. Niemniej jednak, do dwóch najlepszych ekip w turnieju brakowało nieco siły fizycznej i techniki użytkowej. Zakopiańczycy pracowali zespołowo, pracowali nad swoimi słabszymi elementami ("Brawo Karol, nie ważne że nie wyszło - najważniejsze, że próbowałeś dośrodkować lewą nogą" - mobilizował niejednokrotnie tego typu hasłami swoich podopiecznych trener Maciej Wadas) ale i mieli kilka ważniejszych postaci w zespole. Gościem od czarnej roboty był tego dnia Adam Stefaniuk. To chłopak z dużą intucją napastnika, a może wręcz snajpera. I nie chodzi o jego dorobek bramkowy, a o postawę pod bramką rywali. Świetnie wyłapywał sytuacje w których trzeba było już huknąć na bramkę, a w których przełożyć jeszcze piłkę na drugą nogę, przeczekać i dopiero wykańczać akcję. Można było też odnieść wrażenie, że to chłopak z dużym potencjałem bo i szkoleniowiec chyba nieco wyżej stawiał mu poprzeczkę w tym turnieju od pozostałych graczy. A Górale mieli jeszcze w składzie choćby Kamila Lipowego, zawodnika o zmyśle do szybkiej gry, z dobrym wyszkoleniem technicznym i skutecznością w grze jeden na jeden oraz Szymona Szlechubera, który gdy się już rozpędził z piłką stawał się żywiołem. Wtedy walka z nim nie miała sensu, rywale minimalizowali już tylko straty. Szybkość i przebojowość to nie jedyny plus Szlechubera. Potrafił odważnie wtargnąć w gąszcz obrońców czy bardzo precyzyjnie przymierzyć lub zaskoczyć efektownym dryblingiem. 
 
Pogoń Miechów to zespół, który ostatecznie wywalczył trzecie miejsce na podium. Zespół solidny, mocny jako drużyna i z ciężkim działem w obronie. Tak tak, mowa tu o Sebastianie Pietrzyku. To piłkarz z niesamowicie ułożoną nogą. Każdy niemal stały fragmenty gry wykonywał właśnie on i zawsze pachniało golami. I nie mówimy tu tylko o rzutach wolnych pod bramką rywali. Miechowian lepiej było w ogóle nie faulować bo Pietrzyk potrafił przymierzyć precyzyjnie w okienko nawet z własnej połowy boiska. Kapitalny występ tego gracza przyniósł Pogoni wiele korzyści. Nie tylko błyszczał uderzeniami z rzutów wolnych ale i świetnie rozdawał półgórne piłki z pominięciem środkowej strefy boiska. Nie zawodził też i pod bramką rywala. Gdy sam otrzymywał podanie, bywał lisem pola karnego. Pogoń śmiało mogła powalczyć z Niecieczą o drugie miejsce, choć mocno skomplikowała sobie tą misję już na wstępie ulegając 0:1 właśnie ekipie Bruk-Betu. 
 
Nieciecza zaprezentowała bodaj najbardziej dojrzały futbol wśród uczestników. I chyba tak powinno być bo przyjechała wszak ekipa klubu aktualnie pierwszoligowego i swoją postawą nie zawiodła oczekiwań. Chłopcy trenera Mariusza Kądzielawy prezentowali świetne zgranie, luz w poruszaniu się po boisku, dynamiczne gubienie krycia obrońców i ciągłą pracę na boisku. To wszystko powodowało, że okazje bramkowe nie były rzadkością, a dziesięć z nich udało się wykorzystać. Bez wątpienia atutem niecieczan była tego dnia defensywa, której siłę kreowali bracia Piątek. Karol w bramce, świetnie uzupełniał ostatniego obrońcę Krzysztofa. Ten ostatni nie był zawodnikiem z innej bajki, grał z pozoru tak samo jak pozostali - ale był wybitnie skuteczny i solidny w tym co robił. Naturalnym jest, że jeśli środkowy obrońca staje się zdobywcą największej ilości bramek w zespole, a w dodatku jego praca pozwala stracić tylko jednego gola w całym turnieju - staje się obiektem zainteresowania organizatorów. Ci właśnie wybrali Krzysztofa Piątka najbardziej wartościowym graczem imprezy. Wybór bez wątpienia trafny i cieszy to, że przy nominacji nie kierowano się efektownością w grze (bo wtedy kandydatów byłoby kilku), a efektywnością - tu królował właśnie Piątek. Niecieczanie mieli trudne początki bo męczyli się z Pogonią i stracili punkty z Zakopanem ale potem pewnie ogrywali niżej notowanych i byli pewnym kandydatem do drugiego miejsca tym bardziej gdy nie udało się wywalczyć choćby punktu z Proszowianką.
 
A triumf święcili ostatecznie piłkarze Kamila Macha. To świetna wiadomość dla Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka i sponsora tejże - firmy TOP CARS, którzy razem inwestują w młodzież w klubie i pracę z tymi chłopcami. Przynosi na pewno na każdym kroku jakiś progres i od czasu do czasu sukcesy. A takim była bez wątpienia postawa obu ekip Proszowianki. Dwójka grała znakomicie ale na niższej skuteczności i mocno taktycznie. Jedynka zaś miała bardzo silne atuty w ofensywie i korzystała z nich w najlepsze. Dość powiedzieć, że walkę o koronę króla strzelców stoczyło dwóch napastników tego zespołu. Ostatecznie, z dorobkiem 7 goli koronę zgarnął Adrian Dziura, któremu tego dnia znakomicie współpracowało się z Olafem Mrzygłodem (zdobył o jednego gola mniej). Obaj dysponują okazałymi warunkami fizycznymi i umieli z tego korzystać. Zresztą cały zespół prezentował wysokie zdecydowanie w grze, sportową agresję w grze i był trudny tego dnia do powstrzymania. Proszowianka grała ofensywnie i bez zbędnej kalkulacji - nieco inaczej niż "dwójka". Wysoki Olaf Mrzygłod robił pożytek i z rąk i z nóg. Potrafił się zastawić, przepchać w ferworze walki a przy tym świetnie panując nad piłką pokonywał kolejne przeszkody. Ciężko było tego zawodnika poskromić o czym świadczy zresztą dorobek bramkowy. Uzupełniał go świetnie wspomniany Adrian Dziura, który swoimi atomowymi uderzeniami siał postrach u rywali i niejako szturmem wywalczył koronę króla strzelców. Nieco spokoju i kalkulacji w grę proszowian wnosił Krzysztof Nowak. Jemu emocje nie dawały się we znaki nawet stawiając samotnie czoła dwóm rywalom bądąc ostatnim obrońcą, świetnie wychodził z różnych opresji i potrafił nieco wstrzymać akcję gdy trzeba było uniknąć niepotrzebnej wymiany ciosów z przeciwnikiem. Zresztą proszowianie poza Niecieczą, w zasadzie żadnej ekipie nie pozostawili złudzeń, że punktów w bezpośrednim pojedynku z nimi nie uda się zdobyć.
 
Po turnieju, wszystkie ekipy obdarowane zostały okazałymi medalami, dyplomami oraz pucharami przez Przemysława Patołę, właściciela firmy TOP Cars, sponsora turnieju i Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka.
 
I kolejka
Wierzbowianka - Proszowianka II 1:0
Nieciecza - Pogoń 1:0
Zakopane - Płomień 1:0
 
II kolejka
Proszowianka I - Proszowianka II 5:1
Wierzbowianka - Płomień 0:1
Nieciecza - Zakopane 0:0
 
III kolejka
Proszowianka I - Pogoń 4:1
Proszowianka II - Płomień 0:1
Wierzbowianka - Nieciecza 0:4
 
IV kolejka
Proszowianka I - Płomień 2:0
Pogoń - Zakopane 3:0
Proszowianka II - Nieciecza 0:2
 
V kolejka
Proszowianka I - Zakopane 3:1
Płomień - Nieciecza 0:3
Pogoń - Wierzbowianka 2:1
 
VI kolejka
Proszowianka I - Nieciecza 1:0
Zakopane - Wierzbowianka 1:0
Pogoń - Proszowianka II 3:1
 
VII kolejka
Proszowianka I - Wierzbowianka 4:0
Zakopane - Proszowianka II 3:2
Płomień - Pogoń 1:1
 
1. Proszowianka I 6 18 19-3
2. Nieciecza 6 13 10-1
3. Pogoń 6 10 10-9
4. Zakopane 6 10  6-8
5. Płomień 6  7  3-6
6. Wierzbowianka 6  3  2-12
7. Proszowianka II 6  0  4-15
 
 
Król strzelców: Adrian Dziura (Proszowianka I - 7 goli)
Najlepszy bramkarz: Damian Stopka (KS Zakopane)
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Piątek (Nieciecza)
 
Proszowianka I Top Cars Proszowice: 1.Szymon Miernik - 10.Adrian Dziura (7 goli), 5.Damian Dziura (2), 7.Bartosz Karwat (1), 14.Dawid Duda (1), 3.Tomasz Rolek (2), 9.Olaf Mrzygłód (6), 2.Krzysztof Nowak. Trener: Kamil Mach.
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 80.Karol Piątek, 4.Krzysztof Piątek (3 gole), 19.Wojciech Szuran (3), 11.Nikolas Roczniak (1), 28.Przemysław Kordos (2), 20.Jakub Nita, 13.Filip Głowacki, 25.Mateusz Curyło (1), 31.Paweł Jonak. Trener: Mariusz Kądzielawa.
Pogoń Miechów: 1.Stanisław Mułko, 5.Jakub Bzdela, 16.Sebastian Pietrzyk (3 gole), 14.Kacper Czerw (1), 10.Jakub Bożek, 9.Mikołaj Jaśkiewicz (2), 15.Kacper Płaszewski, 17.Jan Stanisz (1), 7.Paweł Sęk. Trener: Mirosław Jaśkiewicz.
KS Zakopane: Damian Stopka - Dariusz Makowski-Gąsienica, Karol Gawlak (1 gol), Szymon Szlechuber (2), Adam Stefaniuk (1), Kamil Lipowy, Kamil Bukowski. Trener: Maciej Wadas.
Wierzbowianka Wierzbno: 12.Wojciech Grocki - 17.Mateusz Marzec, 20.Damian Arcyz, 9.Szymon Migas, 8.Kacper Jamborski (1 gol), 18.Mateusz Sobieraj, 15.Przemysław Prochalski, 2.Karol Pierwoła (1), 6.Daniel Sopala. Trener: Jakub Krasny.
Płomień Kościelec: 12.Bartosz Słodowski - 6.Kamil Słodowski, 5.Krystian Pagiełka, 4.Sebastian Lipowiecki, 11.Bartosz Zapiór (2 gole), 7.Oliwier Nęga, 16.Kacper Kokosiński, 9.Maciej Łakomski, 17.Aleksander Tomczak, 10.Jakub Chwał (1), 8.Tomasz Niedźwiedź, 14.Szymon Stolarczyk. Trener: Kamil Machnik.
Proszowianka II Top Cars Proszowice: 1.Szymon Miernik - 11.Tomasz Bednarski (1 gol), 8.Wiktor Jaraczewski, 16.Mateusz Król, 13.Maciej Czyż, 6.Kacper Porębski (2), 17.Antoni Skulik (1), 4.Wiktor Świdziński. Trener: Kamil Mach.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL..PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-02-24 20:54:22


Galeria zdjęć

 

Proszowianka  Proszowianka Cup 

Komentarze


I liga

Warta Poznań
1:1
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Ruch Chorzów
1:1
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
2:1
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Dunajec Zakliczyn
2:1
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
1:3
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
1:1
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
0:3
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
0:2
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
2:1
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
3:2
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
1:0
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
3:2
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
2:4
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Orzeł K.
1:3
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
4:4
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
3:2
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
1:4
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:3
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Motor Lublin
2:1
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

AP 21 Kraków
2:2
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
0:3
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
4:0
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:0
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
4:1
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
2:1
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
2:1
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
2:0
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Soła
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
3:2
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00