facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Niezniszczalni Mineralni (foto)

Niezniszczalni Mineralni (foto)

Firma Top Cars oraz Akademia Piłkarska Nowa Proszowianka dotrzymały słowa. Po sukcesie cyklu turniejów w grudniu, już w lutym roszyła kolejna edycja Top Cars Winter Cup w Proszowicach. W sobotę na parkiecie rywalizowali chłopcy z rocznika 2007 i młodsi.

 

 

Na brak piłkarskich wrażeń narzekać na pewno nie wolno było bo raz, że 4-5 zespołów prezentowało niezwykle zbliżony do siebie poziom sportowy, a dwa - że dwie najlepsze ekipy pokazały futbol ponad miarę. A mowa tu o Fabloku Chrzanów oraz Mineralnych Krynica Zdrój. Ci pierwsi bazowali na kilku asach ale i zespołowo prezentowali naprawdę wysoki poziom. Chłopcy z Chrzanowa znakomicie odnajdowali się na boisku także i bez piłki, znakomicie i wręcz schematycznie wychodzli na pozycje gdy bramkarz wznawiał grę. Byli też znakomicie wyszkoleni technicznie dzięki czemu unikali kiksów i zwyczajnie wiele im w grze wychodziło. Materiał ludzki też niczego sobie bo chrzanowianie dysponowali kilkoma "głośnymi nazwiskami" noi zdecydowanym liderem teamu. Szymon Diaw to zawodnik z zupełnie innej bajki. Pominąć go w wyborze MVP całego turnieju to byłby grzech ciężki. Nieziemsko gibki, dynamiczny, zwrotny i niezdatny do wytrącenia z równowagi podczas biegu, a do tego i duża moc i niezwykła precyzja uderzenia! Patrząc tylko z perspektywy uczestników tego turnieju, to był po prostu taki lokalny Messi czy Ronaldo, zawodnik który pozostaje w pamięci wszystkich. Gdy Diaw pojawiał się na boisku, pod bramką rywali pojawiała się trwoga. Diaw bowiem nie tylko w solowych akcjach był nie do zatrzymania, jego wyborna świadomość swoich umiejętności pozwalała bezbłędnie rozgrywać akcję z kolegami zwłaszcza tymi którzy mieli podobną wizję akcji ofensywnych. Korzystali na tym i dawali radość zespołowi choćby Gabriel Sieprawski, któremu z Diawem współpracowało się bardzo dobrze a i sam wykazywał się niesłychaną intuicją w grze ofensywnej oraz soczystymi uderzeniami. Świetnie na połowie rywali czuł się też Bartosz Krakowiak, który do siatki niejednokrotnie trafiał od słupka i można było odnieść wrażenie że ma tak dobrze ułożoną nogę, że od słupka trafiał do bramki celowo. A przecież i jako asystent choćby dla Diawa był wręcz wymarzonym partnerem do gry. Podobnie zresztą jak golkiper Jan Kopeć, który rozdawał piłki obrońcom na skrzydłach wręcz wzorcowo i z zimną krwią. Na występy Fabloku patrzyło się naprawdę przyjemnie. To ekipa skuteczna, ofensywna i efektowna w tym co robiła na parkiecie. Fablok choć nie w każdym meczu przekonująco ale wygrywał regularnie i wyższość uznać musiał jedynie niepokonanej ekipie Mineralnych co wywindowało chrzanowską lokomtywę na pozycję wicemistrza turnieju!
 
Najlepszą ekipę mieli tego dnia Mineralni z Krynicy Zdrój. Górale jak to górale, nie błyszczeli fajerwerkami ale rzetelnością, solidnością, zdecydowaniem, skutecznością i parciem na bramkę. Kryniczanie mieli zaskakującą łatwość wypracowywania sobie strzeleckich okazji i notorycznie z tych okoliczności korzystali. Strzelali niemal z każdej dogodnej pozycji znacznie zwiększając prawdopodobieństwo powiększania swojego dorobku bramkowego. Mozolną pracę w linii pomocy wykonywał tego dnia zwłaszcza Kacper Pustułka zawodnik z pomysłem na każdą akcję. Posiadanie piłki wzbudzało u niego szybką analizę sytuacji na boisku i sporą finezję w kreowaniu ataków. Często kończyło się zagraniem na tzw. ścianę więc bez większego wysiłku zdobywał z piłką teren i nieraz samodzielnie wykańczał to co zbudował. Noi trudno pominąć filigranowego sępa pola karnego - Szymona Barana. To zawodnik dość niepozorny ale łasy na piłkę, łasy na gole i posiadający dużą umiejętność odpowiedniego ustawiania się na boisku. Był takim gryzoniem. Był wszędzie tam, gdzie obrońcy by tego nie chcieli, stał akurat tam gdzie była piłka i czynił z tego pożytek aż dziesięciokrotnie wygrywając tym samym klasyfikację na Króla Strzelców turnieju! Mineralni tworzyli kapitalny monolit i choć nie grali tak miło dla oka jak Fablok, to miłe dla oka osiągali rezultaty. Była to zdecydowanie najsilniejsza ekipa w turnieju i pokazywała to na każdym kroku. Wysokie wygrane we wszystkich meczach, a nawet ten z Fablokiem Chrzanów pokazały kto tego dnia rządził na parkiecie.
 
Trzecią siłą Top Cars Winter Cup była Puszcza Niepołomice zespół nie tylko na parkiecie ale i poza nim niezwykle zgrany. Niepołomiczanie nie dość, że na boisku radzili sobie bardzo dobrze, to byli najbardziej barwną ekipą w turnieju. Cała ekipa w komplecie w przerwach między meczami urzędowała w różnych rejonach hali i bynajmniej nie nudziła się w oczekiwaniu na kolejny mecz. Nie brakowało też zespołowych tańców i śpiewów w rytm muzycznych przerywników między meczami czy po golach. I ta nieskazitelna radość bijąca z oczu drużyny Puszczy przekładała się na radość z gry i być może pomogła wygrać te bodaj najważniejsze mecze z Wiarusami i Czańcem po 1:0, które pozwoliły ostatecznie wdrapać się na podium turnieju. Tu także niejako wzorem bramkarza Fabloku, rolę skutecznego ostatniego obrońcy pełnił Jan Gruszka. Niepołomiczanie z Julią Górak w składzie mogli liczyć na swojego bramkarza gdy potrzebne było wsparcie w rozegraniu akcji i bez wątpienia pomogło to Puszczy utrzymać się przy piłce i czuć kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Wspomniana Julia Górak też momentami zaskakiwała odwagą w pojedynkach jeden na jeden i to czasami tych biegowych. Generalnie jednak jej występy cechowała solidność i szablonowość. Krótkie odegrania piłki płaskim podbiciem, nie szukanie udziwnionych rozwiązań pozwalało zachować naprawdę wysoką skuteczność podań i podnosić noty za kolejne występy. Puszcza wygrała niezwykle cenne pojedynki z Czańcem i Wiarusami, jako jedyna nie została rozgromiona przez Mineralnych i omal nie urwała punktów Fablokowi. A do tego wszystkiego ograła pewnie Wierzbowiankę - głównego kandydata do trzeciego miejsca na podium.
 
I właśnie ta ostatnia wzmianka spowodowała, że Wierzbowiankę obejrzeliśmy tuż za podium. Drużyna Kamila Perzowskiego bardzo rzetelnie pracowała na boisku i miała tam spore wsparcie w osobach Szymona Migasa i Szymona Bubaka. W szczególności Szymon Migas prezentował nietuzinkowe dryblingi i świetne panowanie nad piłką i to przy pomocy obu nóg. Wygrywał w ten sposób sporo pojedynków z rywalami, a gdy miał u boku Szymona Bubaka tworzyli duet trudny do zatrzymania. Bubak to zawodnik niezwykle szybki ale i znakomicie panujący nad piłką co przy rajdach skrzydłami bywa nieocenioną umiejętnością. Walkę z Wierzbowianką, m.in też urywając sobie punkty nawzajem, przegrały ekipy Wiarusów i LKS Czaniec. Ale były to niezwykle równe piłkarsko drużyny. W obu ekipach widać było staranność w próbach realizowania założeń taktycznych. Zawodnicy pracowali nad akcjami, nie szarpali się na uderzenia z mniej dogodnych sytuacji. W zespole z Igołomi wyróżniał się nieco Jakub Caba który z nogą na piłce potrafił zrobić wiele i w futsalowej wersji futbolu przynosi to zazwyczaj sporo korzyści. W Czańcu wybijał się Jakub Rozmus który pracując głównie w obronie, potrafił zaskoczyć rajdem przez pół boiska. Czaniec miał też w składzie Krzysztofa "Pistolero" Bizonia. To piłkarz który po zdobyciu każdego z dwóch goli prezentował jakże popularną ostatnio cieszynkę Krzysztofa Piątka z AC Milan. 
 
Na końcu stawki znalazła się ekipa gospodarzy. Proszowianie mieli w składzie wyjątkowego gracza - Michała Mroza. To gość który w bramce wyczyniał cuda. Robinsonady, wyciąganie piłek zmierzających w okienko, wygrywane pojedynki sam na sam, podpowiadanie zespołowi - to wszystko robiło ogromne wrażenie na obserwatorach. To zawodnik który w między słupkami robił podobną różnicę jak Szymon Diaw z Fabloku - po prostu człowiek z innej bajki. Dzięki postawie Mroza wybór najlepszego bramkarza turnieju był tylko formalnością. Proszowianie okazali się dość gościnni bo i w ofensywie mieli zbyt mało atutów. W obronie momentami zaskakiwali determinacją i dyscypliną taktyczną ale narażeni na ataki niemal przez cały czas trwania meczów, w końcu popełniali błędy i porażki okazywały się nieuniknione. Ku zaskoczeniu, porażką do uniknięcia mógł okazać się mecz z... Fablokiem! Oczywiście za sprawą Michała Mroza, który po ok 75% meczu wydawało się że zatrzyma chrzanowską lokomotywę ale po kilku przegranych pojedynkach w końcu przełamał się wspomniany Szymon Diaw i w samej końcówce posypało się kilka goli. Prszowianie mieli co prawda w ofensywie naprawdę ambitnie walczących m.in Jakuba Bajołka i Filipa Mzyka ale nie byli oni w stanie sforsować żadnej defensywy tego dnia. Warto wspomnieć też o Nikoli Kocierz, zawodniczce która na prawej obronie często włączała się do akcji ofensywnych i nie unikała nawet pojedynków dwa na jeden z rywalami! Twardzielem okazywał się niejednokrotnie Kacper Kurowski, który z dużą zadziornością walczył o piłkę, znakomicie zastawiał się i pakował przed przeciwników często w ten sposób notując przechwyty. Proszowianie byli w kilku meczach bliscy urwania punktów rywalom ale brakowało kropki nad i. 
 
Po turnieju, nasycone ciepłymi posiłkami ekipy obdarowane zostały okazałymi medalami, dyplomami oraz pucharami przez Przemysława Patołę, właściciela firmy TOP Cars, sponsora turnieju i Akademii Piłkarskiej Nowa Proszowianka.
 
I kolejka
Fablok - Wiarusy 1:0
Puszcza - Wierzbowianka 4:0
Czaniec - Mineralni 0:9
 
II kolejka
Proszowianka - Wiarusy 0:3
Fablok - Mineralni 0:5
Puszcza - Czaniec 1:0
 
III kolejka
Proszowianka - Wierzbowianka 0:1
Wiarusy - Mineralni 0:4
Fablok - Puszcza 1:0
 
IV kolejka
Proszowianka - Mineralni 0:11
Wierzbowianka - Czaniec 2:1
Wiarusy - Puszcza 0:1
 
V kolejka
Proszowianka - Czaniec 0:3
Mineralni - Puszcza 2:0
Wierzbowianka - Fablok 1:4
 
VI kolejka
Proszowianka - Puszcza 0:4
Czaniec - Fablok 0:7
Wierzbowianka - Wiarusy 1:0
 
VII kolejka
Proszowianka - Fablok 0:4
Czaniec - Wiarusy 1:1
Mineralni - Wierzbowianka 4:1

1. Mineralni 6 18 35-1
2. Fablok 6 15 17-7
3. Puszcza 6 12 10-3
4. Wierzbowianka 6  9  6-13
5. Wiarusy 6  4  4-8
6. Czaniec 6  4  5-20
7. Proszowianka 6  0  0-26


Król strzelców: Szymon Baran (Mineralni - 10 goli)
Najlepszy zawodnik: Szymon Diaw (Fablok)
Najlepszy bramkarz: Michał Mróz (Proszowianka)

 
Mineralni Krynica Zdrój: 32.Emil Dziwryński - Nataniel Jeleński, 4.Marcin Sarata, 3.Mikołaj Jurkowski (2 gole), 8.Adam Tomasiak (4), 7.Kacper Pustułka (4), 9.Jakub Czajka (7), 10.Szymon Baran (10), 2.Max Jaskot (3), 99.Krystian Bartusiak (1), Eryk Trybulec (1).
Fablok Chrzanów: 1.Jan Kopeć - 24.Gabriel Sieprawski (2 gole), 31.Amadeusz Pietkiewicz, 35.Szymon Diaw (8), 9.Bartosz Krakowiak (1), 28.Franciszek Szwancyber (2), 29.Filip Kozyra, 5.Kamil Sikora, 39.Paweł Kurek (2), 8.Kacper Krause (1).
Puszcza Niepołomice: 1.Jędrzej Gruszka - 6.Julia Górak, 11.Jakub Cieśla (2 gole), 4.Szymon Sekunda (3), 2.Oliwier Stępień, 7.Fabian Szcześniak (1), 9.Mateusz Kurkiewicz (1), 5.Wojciech Ligęza (3), 10.Jakub Punzet. Trener: Dariusz Cieśla.
Wierzbowianka Wierzbno: 1.Oliwier Stawinoga - 80.Szymon Bubek, 14.Radosław Tomczyk, 10.Adam Juszczyk, 27.Szymon Migas, 16.Wojciech Makola, 26.Dominik Motyka, 85.Dominik Pokorniak. Trener: Kamil Perzowski.
Wiarusy Igołomia: 12.Szymon Gajda - 4.Szymon Skolimowski, 17.Tomasz Krzemyk (2 gole), 14.Jakub Caba, 6.Kamil Wolcyk, Monika Będkowska, 24.Dawid Paluch, 22.Miłosz Biel, 8.Daniel Mierzwa, 5.Dawid Cygan (2), 9.Patryk Psica. Trener: Radosław Nowak.
LKS Czaniec: 1.Maksymilian Bakalarski - 10.Patryk Elżbieciak, Piotr Brandys, 6.Dariusz Prus-Osowski (1 gol), 9.Jakub Rozmus, 7.Krzysztof Bizoń (2), 4.Szymon Wojtyła, 11.Maciej Maciaszek, 15.Karol Drabek, 8.Igor Ludwiczak (1). Trener: Adam Palarczyk.
Proszowianka Top Cars: 1.Michał Mróz - 13.Filip Jędras, 2.Kacper Kurowski, 8.Wiktor Jelonkiewicz, 10.Filip Mzyk, 15.Nikola Kocierz, 16.Igor Czekajski, 9.Jakub Bajołek, 5.Gabriel Mróz, 3.Maja Biernacka, 6.Dariusz Psica, 4.Bartosz Pięta, 11.Krzysztof Kaczmarczyk. Trener: Marcin Wąsowicz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2019-02-18 22:50:08


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup  Top Cars Winter Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
2:2
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00
Górnik Wieliczka
:
KS Olkusz
29.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
29.05.2019
18:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
29.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
1:2
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
2:1
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
0:3
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
0:4
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
2:3
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
0:2
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
2:1
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:4
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
1:1
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
3:1
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
5:1
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
3:3
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
2:1
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
3:2
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
0:1
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
29.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Rokita Kornatka
29.05.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
4:0
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
1:0
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
2:0
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
1:7
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
2:7
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
4:3
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00
Victoria Zalas
:
Wolanka Wola Filipowska
29.05.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
10:1
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Tyniec Kraków
4:1
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
8:1
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
9:0
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
0:2
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
5:4
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
1:3
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
1:3
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
3:2
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:1
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
1:3
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
3:1
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
1:6
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
2:4
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
1:4
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30
Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
2:6
Dąb P.
26.05.2019
12:00
Pcimianka
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
29.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
29.05.2019
15:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
29.05.2019
17:30
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
29.05.2019
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
29.05.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:2
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
10:0
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
3:2
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
1:2
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
7:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:1
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
29.05.2019
17:30

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
2:4
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00