facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Bibiczanka rozpoczyna przygotowania

Bibiczanka rozpoczyna przygotowania

Bibiczanka Bibice rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej w lidze okręgowej. Pierwszy trening odbędzie się na sztucznym boisku pod balonem na Os. Kalinowym w Krakowie w najbliższy czwartek, 10 stycznia br. o godz. 17.30. 

Po zakończonej rundzie jesiennej w Bibicach nastąpiła zmiana na ławce trenerskiej. Marcina Kosterę, zastąpił Mariusz Wojtyga, któremu w prowadzeniu zespołu pomagać będzie były zawodnik II-ligowej Resovii Łukasz Flaga. Bibiczanka, po nieudanej rundzie jesiennej, zajmuje 13-te (spadkowe) miejsce w tabeli grupy I krakowskiej klasy okręgowej. Nowy sztab szkoleniowy czeka więc zadanie utrzymania zespołu w „okręgówce”. Pomóc w tym mają planowane wzmocnienia drużyny we wszystkich formacjach.
 
- Już na pierwszym treningu, w najbliższy czwartek, 10 stycznia ma pojawić się kilku nowych zawodników. – mówi trener Mariusz Wojtyga. - Oczywiście muszą oni przepracować kilka jednostek treningowych, aby potwierdzić swoją przydatność do zespołu oraz rozegrać co najmniej dwa sparingi. Wtedy dopiero jesteśmy w stanie określić przydatność testowanych zawodników. Liczę na takie wzmocnienia, które pozwolą nam zrealizować zadanie utrzymania Bibiczanki w V lidze. - dodaje szkoleniowiec.
 
Zaproszenie na pierwsze treningi, trenerzy i  Zarząd klubu kierują do wszystkich chętnych  zawodników, którzy są zainteresowani występami w barwach Bibiczanki. - Każdy zawodnik, który nawet sam zgłosi się do nas dostanie szansę pokazania się i zaprezentowania swoich umiejętności. Wszystko zależy od samych zawodników, czy będą w stanie przekonać nas do siebie - zapowiada Jerzy Król prezes Bibiczanki.

Plan przygotowań na styczeń obejmuje treningi 3 razy w tygodniu na sztucznym boisku, w hali, a także na własnych obiektach w Bibicach. Pierwszy mecz sparingowy Bibiczanka rozegra 10 lutego br. z Partyzantem Dojazdów.  

Poniżej szczegółowy plan treningów w styczniu i sparingów Bibiczanki: 
- treningi we wtorki o godz.20.30 na hali w Zielonkach
- w czwartki o godz.17.30 pod balonem na os. Kalinowym oraz 31.01. o godz. 19.30 w Bibicach.

Plan meczów kontrolnych: 
● Bibiczanka -  Partyzant  Dojazdów, 10.02.  godz.17.00 na sztucznym boisku Hutnika
● Bibiczanka - LKS Śledziejowice, 16.02. godz.17.00 na boisku SMS-u
● Bibiczanka - Orzeł Myślenice 23 lub 24.02. br. – w trakcie ustalania
● Dąbski Kraków – Bibiczanka 2.03. godz.15.00 na boisku Hutnika
● Piast Wołowice – Bibiczanka 9 lub 10.03.  w Wołowicach
● Bibiczanka - Galicja Raciborowice 12 lub 14.03. w Bibicach
● Bibiczanka -TS Węgrzce 16.03. godz.11.00 na boisku Com Com Zone lub w Bibicach. 
 

 

 

Źródło: APB

Dodano: 2019-01-07 11:47:46


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bibiczanka 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
16.03.2019
15:30
Legia Warszawa
1:0
Śląsk Wrocław
16.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Lechia Gdańsk
16.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Arka Gdynia
17.03.2019
15:30
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
17.03.2019
18:00
Piast Gliwice
2:1
Miedź Legnica
17.03.2019
15:30

I liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
Bytovia Bytów
16.03.2019
18:00
GKS Jastrzębie
1:2
GKS Katowice
16.03.2019
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Warta Poznań
16.03.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Garbarnia Kraków
16.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Wigry Suwałki
16.03.2019
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:2
Chrobry Głogów
16.03.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Odra Opole
17.03.2019
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.03.2019
18:00

II liga

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
1:1
Widzew Łódź
16.03.2019
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Skra Częstochowa
16.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Ruch Chorzów
16.03.2019
17:00
ROW Rybnik
1:0
Błękitni Stargard
16.03.2019
14:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Bełchatów
17.03.2019
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Elana Toruń
17.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
17.03.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Pogoń Siedlce
17.03.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
16.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
16.03.2019
17:00
Czarni Połaniec
2:3
Wisła Puławy
16.03.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Podlasie Biała Podlaska
16.03.2019
15:30
Sokół Sieniawa
2:0
Spartakus Daleszyce
17.03.2019
14:00
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
17.03.2019
12:00
Stal Kraśnik
1:0
Soła Oświęcim
17.03.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
1:0
Słomniczanka Słomniki
16.03.2019
14:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Olkusz
16.03.2019
14:00
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
16.03.2019
14:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.03.2019
15:00
Clepardia Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
16.03.2019
11:00
Wiślanka Grabie
4:0
Unia Oświęcim
17.03.2019
12:00
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.03.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
0:3 v.o.
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
2:1
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
4:2
Laskowianka Laski
16.03.2019
15:00
Pilica Wierbka
2:0
Hetman Dłużec
16.03.2019
11:00
Orzeł K.
2:6
Unia Jaroszowiec
17.03.2019
13:00
Legion Bydlin
1:0
Bolesław Bukowno
17.03.2019
15:00
Strażak Przybysławice
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.03.2019
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Promień Przeginia
17.03.2019
11:00
Olimpia Łobzów
1:0
Błysk Zederman
17.03.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Centuria Chechło
17.03.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów

Arka G.
2:2
GKS Bełchatów
16.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:0
Elana Toruń
16.03.2019
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
16.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:3
Legia Warszawa
17.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Jagiellonia
17.03.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
17.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
4:2
Korona Kielce
16.03.2019
12:00
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
17.03.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:0
BKS Lublin
17.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
17.03.2019
14:30

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
0:3
Wisła Kraków
16.03.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
AP 21 Kraków
16.03.2019
12:00
Górnik Ł.
3:2
Motor Lublin
16.03.2019
13:00
Cracovia Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
17.03.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Zatorzanka Zator
16.03.2019
09:30
Unia Tarnów
3:3
BKS Bochnia
16.03.2019
10:00
Sokół Słopnice
3:5
Profi Zielonki
16.03.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Sandecja Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Okocimski Brzesko
0:3
Puszcza Niepołomice
16.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Dunajec Nowy Sącz
17.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
0:3
Limanovia Limanowa
17.03.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:3
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Soła Oświęcim
16.03.2019
10:00
Dąb P.
2:1
Hutnik Kraków
16.03.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Pcimianka
16.03.2019
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
2:1
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Okocimski Brzesko
16.03.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:1
Glinik
16.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
17.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
2:4
Raba Dobczyce
16.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.03.2019
15:00
Limanovia
4:0
Soła
17.03.2019
12:00
MKS Trzebinia
4:1
Podhale Nowy Targ
17.03.2019
13:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
5:0
AZS Wrocław
16.03.2019
11:00
GKS Katowice
2:1
SMS Łódź
16.03.2019
15:30
Polonia Poznań
0:4
Olimpia Szczecin
16.03.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:3
Medyk Konin
16.03.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:6
Górnik Łęczna
16.03.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
17.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:0
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
0:0
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00