Nie dały beniaminkowi szans (foto/video)

Znakomicie rozpoczęły nowy rok zawodniczki Wandy Słomniczanki UEK Kraków, które rozbiły Rekord Bielsko-Biała 6-1 i umocniły się na drugim miejscu w grupie południowej ekstraklasy futsalu. Jednocześnie niemal pewne stało się, że Małopolanki awansują do ćwierćfinału mistrzostw Polski po raz trzeci z rzędu.

Mecz rozpoczął sie udanie dla beniaminka, który wyszedł na prowadzenie po strzale Magdaleny Skolarz. Po minucie wyrównała Monika Jaskółka, a przed przerwą miejscowe na prowadzenie wyprowdziła Julia Basta. Po zmianie stron podopiecznym Krzysztofa Kusi nie było łatwo, ale po strzałach Basty, Agnieszki Karcz, jednym trafieniu samobójczym oraz golu Urszuli Kowal ekipa z Małopolski dopisała kolejne trzy punkty.