facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Champions Cup 2008 i 2009 (foto)

Champions Cup 2008 i 2009 (foto)

Tegoroczna edycja Champions Cup dobiegła końca, dostarczyła wiele sportowych emocji, świetnie zorganizowany turniej, który przyjemnie się oglądało. Podczas trzeciego dnia zawodów rywalizowały ze sobą zespoły z roczników 2009 i 2008.
 

 

 

CHAMPIONS CUP 2009
 
Wśród drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2009r.  najskuteczniejsza okazała się ekipa Zagłębia Sosnowiec, która może pochwalić się najlepszym bilansem bramkowym oraz największą ilością zwycięstw. Dominik Wydrych grający z numerem 7 na plecach, był jednym z głównych motorów napędowych drużyny z Sosnowca. Jego dryblerskie popisy oglądało się z przyjemnością, a umiejętność zastawienia się z piłką jest prawie tak samo dobra jak u samego Roberta Lewandowskiego.  Odebrać piłkę Dominikowi dało się tylko w jeden sposób - faulując go. Jego umiejętności dryblingu i szybkości były wykorzystywane podczas zabójczych kontr, które wykonywane perfekcyjnie siały spustoszenie w obronie przeciwników. Drugim zawodnikiemm, który w znaczącym stopniu przyczynił się do sukcesu drużyny Zagłębia był Cyprian Nogat-Łojek. W jego przypadku 13-tka na koszulce wcale nie była pechowa. Szybkość oraz zaciętość tego gracza sprawiały, że nie było dla niego piłek straconych, do podań na wolne pole potrafił biec z własnej połowy i wyprzedzać swoich przeciwników. Na indywidualne wyróżnienia zasługują jeszcze: Franek Pasierb, posiadacz atomowego uderzenia, jego strzały jeśli tylko leciały w światło bramki były nie do obrony. Na MVP zespołu został wybrany Olek Machowicz. To Zagłębie wraz z AP Champions Miechów rozegrały mecz, który śmiało można nazwać spotkaniem turnieju. Mimo tego, że gospodarzom turnieju nie ułożył się najlepiej, to ostatni mecz  stał na najwyższym poziomie. Ktoś kto nie śledził wcześniejszych wyników nigdy by nie pomyślał, że gra drużyna z największą liczbą zwycięstw, z tą która ma ich najmniej. Był on szybki, a drużyna AP Champions Miechów pokazała charakter. Bohaterem zespołu i najlepszym zawodnikiem był Maciej Pacia, który grał jako bramkarz ale pomagał swoim kolegom także jako zawodnik z pola. Jako golkiper świetnie wykorzystywał swoje umiejętności gry nogami i rozgrywał piłkę niczym Manuel Neuer na połowie rywali. Z dobrej strony pokazali się również: Jakub Gara, który swoimi ruletami mógłby zawstydzić samego Zinedine Zidana z jego najlepszych lat. Kacper Małkiewicz był prawdziwym wolnym elektronem, był zawsze tam gdzie go potrzebowano, walcząc o piłkę, a później kreując sytuacje dla kolegów pod bramką przeciwników.  

Drużyną, która bardzo mi zaimponowała była ekipa WAP Młodzi Przebojem, którzy mimo tylko jednej wygranej i dwóch remisów, zaprezentowała się bardzo dobrze. Zwłaszcza duet napastników Wiktor Banyś i Jakub Bugaj, których można porównać do duetu Andrzej Niedzielan - Grzegorz Rasiak z złotego okresu Groclinu Grodzisk Dyskobolii. Banyś świetnie wykańczał akcje swoich kolegów, Bugaj poza zdobywaniem goli, świetnie asystował. Defensywą rządził Huber Pasich, który świetnie przerywał akcje rywali, co wielokrotnie ratowało zespół przed stratą bramki.
 
Nikolas Zub i Mateusz Curyło to wyróżniające się postacie AP Champions Olkusz. Zespół mimo tylko jednego zwycięstwa grał bardzo solidną piłkę. Mateusz który grał w koszulce z nr. 11 został wybrany MVP, Nikolas popisywał się pięknymi rajdami prawym skrzydłem.  

Piliczanka Pilica to niepozorna drużyna, która bardzo pozytywnie zaskoczyła podczas turnieju dzięki swojemu zgraniu i konsekwencji taktycznej. Zanotowałali 3 wygrane co zapewniło im trzecią pozycję w końcowej klasyfikacji. Na MVP został wybrany Nataniel Kowalczyk, wybór w pełni zasłużony. Bardzo dobrze czuł się z piłką przy nodze, stylem gry przypominał Luisa Suareza. Swoją grą uwagę przyciągał również Jakub Płoszaj, świetnie zastawiający się doskonale odnajdujący się między obrońcami rywala. Należy też pochwalić Oskara Sobotę i Wojtka Otrębskiego za bardzo udane występy, bez ich udziału zespół pod wodzą Jakuba Opiłka nie osiągnąłby takiego rezultatu.

Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej, strata jednego punktu do Zagłębia oraz najskuteczniejsza defensywa całego turnieju. Solidna defensywa była jednym z kluczowych elementów gdy Pogoni Miechów, który zapewnił jej dobry wynik. Najbardziej w tej defensywie wyróżniał się grający z numerem 24. Szymon Grela, który rządził i dzielił w formacji obronnej, był jak Michał Pazdan podczas Euro 2016 we Francji. W ofensywie brylował Bartosz Wcisło, od niego rozpoczynała się większość akcji ofensywnych Pogoni, jego umiejętności techniczne oraz taktyczne sprawiały, że świetnie współpracował z kolegami z zespołu. Nie można także zapomnieć o Kornelu Matluchu, który w nagrodę za swoją dobrą postawę na boisku został wybrany MVP.  
 
Po zakończeniu rozgrywek sportowych przyszedł czas na dekorację, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami, Każda drużyna otrzymała  pamiątkową statuetkę oraz piłkę, Wszyscy zawodnicy wybrani na MPV również zostali uhonorowani statuetkami. 

Puchary, medale, statuetki i inne nagrody, ufundowane przez Centrum Finansowe – oddział Miechów, Firma „Edmar” – Mariusz Grzywnowicz, Skład Opału w Szczepanowicach, Tadeusz Studnicki, Galeria Miechowska, Kwiaciarnia „Bonzai”, Kawiarnia „KReMO Cafe”, Firma „IGLO – GRYF”, „Progres Judo” – Sebastian Cieślik, Firma „Alls Candle”, Fizjo-Stacja Magdalena Kossakowska, Agencja Reklamowa „strefareklam.pl”, Firma „TAURUS”, Firma – „Jan-Mar”, Centrum ubezpieczeń i opłat bankowych „Monetia”, Firma „Bartex” – Marcin Dróżdż, Pizzeria Oficyna Miechów - wręczali trenerzy AP Champions Miechów - Kamil Dąbrowski i Dariusz Górak.   

I kolejka
WAP - Pogoń 1:2
Champions O. - Zagłębie 1:9
Piliczanka - Champions M. 4:0

II kolejka
WAP - Champions O. 1:1
Piliczanka - Pogoń 2:1
Zagłębie - Champions M. 5:1

III kolejka
Champions O. - Piliczanka 1:2
WAP - Zagłębie S. 1:1
Pogoń - Champions M. 1:0

IV kolejka
Piliczanka - Zagłębie 0:3
Pogoń - Champions O. 4:0
Champions M. - WAP 0:2

V kolejka
Zagłębie - Pogoń 1:0
Piliczanka - WAP 3:1
Champions M. - Champions O. 0:1

1. Zagłębie 5 13 19-3
2. Pogoń 5 12  9-2
3. Piliczanka 5  9 10-3
4. WAP 5  5  6-7
5. Champions O. 5  4  4-16
6. Champions M. 5  0  1-14

 
MVP:
Zagłębie Sosnowiec  - Olek Machowicz
MKS Pogoń Miechów - Kornel Matluch
Piliczanka Pilica - Nataniel Kowalczyk
WAP Młodzi Przebojem - Wiktor Banyś 
AP Champions Olkusz - Mateusz Curyło
AP Champions Miechów - Maciej Pacia

AP Champions Olkusz: 9 Bartosz Ćmielewski, 10 Łukasz Szota, 11 Mateusz Curyło, 17 Krzysztof Szafran, 7 Nikolas Zub, 16 Mateusz Lastkowski, 9 Jakub Ćmielewski. Trener Paweł Wołkiewicz.
Piliczanka Pilica: 66. Nikodem Białas, 22 Igor Omyła, 77. Kacper Sobota, 99 Nataniel Kowalczyk, 18 Wojtek Otrębski, 26 Jakub Jura, 14 Oskar Sobota, 8 Franek Stefański, 88 Jakub Płoszaj, 29 Sebastian Ziębski. Trener Jakub Opiłka.   
Pogoń Miechów: Jakub Kusarek, Szymon Warchoł, Wiktor Pardała, Jakub Dejworek, Bartosz Wcisło, Kornel Matluch, Kacper Słaboń, Mateusz Słaboń, Szymon Grela. Trener: Piotr Podrysz
Zagłębie Sosnowiec: 8. Alan Kowalik, 14. Alan Skręt, 2. Kacper Matyja, 5. Olek Machowicz,   7.  Dominik Wydrych, 10. Mateusz Marczyk, 11. Franek Pasierb, 15. Bartosz Mierzwiński, 13. Cyprian Nogat-Łojek. Trener
WAP Młodzi Przebojem: 1. Piotr Banyś, 11. Myszor Krystian, 10. Wiktor Banyś, 6. Huber Pasich, 16. Piotr Kiełtyka, Jakub Bugaj. Trener: Sławomir Pabian
AP Champions Miechów: 1/9. Maciej Pacia, 7. Bartosz Bucki, 10. Kacper Małkiewicz, 7. Jakub Gara, 19.Dawid Rosół, Maks Sadowski, Maciej Ciuśniak, 1. Antoni Misiek, Szymon Gamrat, 16. Patryk Sabowski. Trener: Kamil Dąbrowski


CHAMPIONS CUP 2008

Tego samego dnia, popołudniu zostały rozegrane również mecze rocznika 2008. Najlepszą drużyną z tego rocznika okazała się Słomniczanka Słomniki, która nie przegrała żadnego meczu, a tylko raz nie udało się odnieść zwycięstwa. Miało to miejsce podczas piątej kolejki spotkań a drużyną, która zdołała urwać im punkty była Proszowianka Proszowice. W przypadku zespołu ze Słomnik, cała kadra zasługuje na wyróżnienie. Drużyna trenera Kamila Kopcińskiego świetnie spisywała na boisku. Wymienność pozycji była wprost idealna, zawodnik który w jednej akcji był obrońcą w następnej już grał jako skrzydłowy i zdobywał bramki. MVP został wybrany Igor Nowiński, jednak należy też wspomnieć o Emilii Marszałek jedynej dziewczynie w całej stawce, która w żaden sposób nie odstawała od swoich kolegów. Kolejną osobą, o której należy wspomnieć jest Daniel Zdeb, wykańczał akcje drużyny niczym Filippo Inzaghi, oprócz tego dzięki swojej szybkości, umiejętnościom technicznym, można go z czystym sumieniem nazwać napastnikiem kompletnym.    

Michał Janus zapewnił pierwsze zwycięstwo Spartakowi Charsznica zdobywając bramkę na wagę trzech punktów w ostatniej sekundzie meczu otwarcia przeciwko ekipie Proszowianki. Kto by pomyślał, że ten właśnie gol bacznie przyczyni się do tego, że to Spartak, a nie Proszowianka zajmie drugie miejsce w tabeli. A nie była to jednorazowa akcja, zawodnik ten dzięki świetnej postawie w całym turnieju został wybrany na MVP.  Innymi wyróżniającymi postaciami na boisku byli Jakub Ancewicz, Mateusz Zygmunt i Oskar Strzelec, dzięki ich grze Spartak zdobył 10 punktów. 
 
Proszowianka Proszowice oddała chyba największą ilość strzałów z dystansu podczas sobotnich rozgrywek, kilka z nich zamieniło się w efektowne bramki, a dzięki efektownej, ale i skutecznej grze zwłaszcza w ataku poskutkowało to trzecim miejscem w turnieju z tym, że proszowianie byli o krok od wicemistrzostwa. Ten krok to minimalna porażka w bezpośrednim starciu ze Spartakiem, który zdobył taką samą ilość punktów.  Najlepszym graczem został wybrany Gabriel Mróz. Świetnie sprawdzał się w grze kombinacyjnej, którą bardzo dobrze uskuteczniał zespół prowadzony przez Marcina Wąsowicza

AP Champions Olkusz. Dwa zwycięstwa zapewniły drużynie trenera Pawła Wołkiewicza czwartą lokatę. Dzięki dobrej grze w obronie Filipa Michalskiego nie stracili większej liczby bramek. Za ich zdobywanie odpowiadało dwóch zawodników z numerem 9. Jednym z nich był Bartosz Ćmielewski, świetnie radził sobie w ataku, bardzo dobrze potrafił się ustawiać na pozycji strzeleckiej. Drugim zawodnikiem z nr. 9. był Jakub  Ćmielewski, zbieżność nazwisk nie jest tutaj przypadkowa. Z dobrej strony pokazał się też Dariusz Hasiak, który dzięki swoim zagraniom stwarzał wiele dogodnych sytuacji swoim kolegom. 

Ze stratą jednego punktu do drużyny z Olkusza znalazł się zespół AP Champions Miechów. U gospodarzy w zespole wystąpiło kilku zawodników, którzy wcześnie grali w turnieju rocznika 2009. Obroną zespołu dyrygował Kamil Matias, na bramce znowu można było podziwiać  Macieja Paca, a w ataku brylowali: Jan Żak (świetnie spisujący się na skrzydle, potrafił sam przejść obronę rywali i oddać strzał na bramkę z ostrego kąta) czy Jakub Doniec (dzięki świetnemu balansowi ciała potrafił położyć na ziemię bramkarza rywali niczym sam Ronaldo da Lima podczas Mistrzostw Świata 2006r). Nagrodę dla najlepszego gracza odebrał Kamil Marias, który w pełni na nią zasłużył. 

Piliczanka Pilica pokazała się z całkiem dobrej strony, niestety nie przełożyło się to na dobry wynik. Mimo tego zawodnicy w każdym meczu dawali z siebie wszystko, nie można było im odmówić braku zaangażowania i chęci walki. Na wyróżnienie zasługuje bramkarz, który  dawał z siebie wszystko. Wiktor Strzelec i Damian Haberka to obok Wojtka Gumułki (który został wybrany MVP) najbardziej wyróżniali się na boisku.

Na koniec, tradycyjnie odbyła się uroczystość wręczenia okazałych nagród i upominków. Puchary, medale, statutetki i inne nagrody, ufundowane przez Centrum Finansowe – oddział Miechów, Firma „Edmar” – Mariusz Grzywnowicz, Skład Opału w Szczepanowicach, Tadeusz Studnicki, Galeria Miechowska, Kwiaciarnia „Bonzai”, Kawiarnia „KReMO Cafe”, Firma „IGLO – GRYF”, „Progres Judo” – Sebastian Cieślik, Firma „Alls Candle”, Fizjo-Stacja Magdalena Kossakowska, Agencja Reklamowa „strefareklam.pl”, Firma „TAURUS”, Firma – „Jan-Mar”, Centrum ubezpieczeń i opłat bankowych „Monetia”, Firma „Bartex” – Marcin Dróżdż, Pizzeria Oficyna Miechów - wręczali trenerzy AP Champions Miechów - Kamil Dąbrowski i Dariusz Górak.
 
Cały turniej był zorganizowany na naprawdę wysokim poziomie, dla wszystkich zawodników przygotowano poczęstunek, z którego mogli też korzystać rodzice. 

- W mojej opinii turniej był bardzo dobrze zorganizowany, od początku do końca było widać jego przeznaczenie, że dzieci mają zagrać jak najwięcej spotkań z jak największą liczbą przeciwników. Spotkania trwały 15 minut, co w warunkach zimowych jest liczbą bardzo dużą, zazwyczaj spotkania trwają dużo krócej. Dzieci potrzebują pograć, potrzebują mieć jak najwięcej kontaktów z piłką, okazji do strzałów, rywalizacji. Całość przebiegła bardzo sprawnie, był dostępny bufet, rodzice i dzieci mogli się tam posilić. Na pewno impreza bardzo pozytywna od strony zarówno organizacyjnej, jak i pod kątem poziomu sportowego - mówił po turnieju Kamil Kopciński, szkoleniowiec Słomniczanki.

- Najważniejsze jest to by drużyny grały na wyrównanym poziomie, pod tym też kątem staramy się dobierać uczestników. Na każde zawody rodzice przygotowują poczęstunek dla dzieci i rodziców, nie pobieramy za to żadnych opłat, jesteśmy gospodarzem, chcemy przygotować coś dla ludzi, którzy do nas przyjeżdżają. Przez trzy dni turniejowe udział w zawodach wzięło ponad 300 graczy - wyliczał Kamil Dąbrowski trener AP Champions Miechów oraz organizator całego cyklu Champions Cup.

I kolejka
Spartak - Proszowianka 1:0
Champions O. - Słomniczanka 0:3
Piliczanka - Champions M. 0:2

II kolejka
Spartak - Champions O. 3:0
Proszowianka - Piliczanka 5:0
Słomniczanka - Champions M. 5:1

III kolejka
Champions O. - Piliczanka 2:1
Spartak - Słomniczanka 0:2
Proszowianka - Champions M. 2:1

IV kolejka
Piliczanka - Słomniczanka 0:2
Proszowianka - Champions O. 2:1
Champions M. - Spartak 

V kolejka
Słomniczanka - Proszowianka 1:1
Piliczanka - Spartak 0:1
Champions M. - Champions O. 0:5
 

1. Słomniczanka 5 13 13-2
2. Spartak 5 10  5-2
3. Proszowianka 5 10 10-4
4. Champions O. 5  6  8-9
5. Champions M. 5  4  4-12
6. Piliczanka 5  0  1-12

MVP
Spartak  Charsznica - Michał Janus
Piliczanka Pilica - Wojtek Gumułka
Słomniczanka Słomniki  - Igor Nowiński
Proszowianka Proszowice - Gabriel Mróz
AP Champions Olkusz - Filip Michalski
AP Champions Miechów - Kamil Marias

AP Champions Miechów: 11 Jakub Baranek, 6 Kacper Dróżdż, 11 Kacper Stawarski, 9 Jakub Doniec, 9 Kamil Matias, 8 Franek Szcosek, 7 Olivier Banacia, 77 Konrad Jakubas, 10 Jan Żak, 9 Bartosz Szczecina, 1/9 Maciej Paca, 10 Kacper Małkiewicz. Trener Kamil Dąbrowski.
AP Nowa Proszowianka: Filip Mzyk, Bartosz Pięta, Kacper Kulowski, Dariusz Psica, Gabriel Mróz, Krzysztof Kaczmarczyk, Wiktor Jelonkiewicz, Łukasz Kania, Kuba Bajołek. Trener Marcin Wąsowicz.
Spartak Charasznica: 10 Janus Michał, 4 Szymon Grzybowicz, 2 Mikołaj Oliwkiewicz, 37 Kacper Sobczyk, 23 Kamil kowal, 28 Jakub Ancewicz, 15 Oliwier Starek, 6 Mateusz Zygmunt, 17 Oskar Strzelec, 20 Igor Bogusz. Trener Kamil Szarek
Piliczanka Pilica: 44 Jakub Straszak, 27 Wojtek Gumułka, 21 Damian Haberka, 31 Wiktor Strzelec, 28 Jakub Brodziński, Michał Sularz, Adam Pieklak, 33 Borys Koch, Patryk Szewczyk. Trener Jakub Opiłka 
Słomniczanka Słomniki: 29 Emilia Marszałek, 39 Arkadiusz Fundament, 41 Bartosz Zagrodzki, 37 Daniel Zdeb, 13 Igor Nowiński, 36 Kacper Zagrodzki, 31 Szymon Małek. Trener Kamil Kopciński.
AP Champions Olkusz: 9 Jakub Ćmielewski, 8 Dariusz Hasiak, 1 Filip Michalski, 6 Paweł Liberski, 2 Karol Wbycikowski, 9 Bartosz Ćmielewski. Trener Paweł Wołkiewicz.


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 

Źródło: Waldemar Ignaciuk (tekst), Krzysztof Porębski (foto)

Dodano: 2018-12-23 23:27:43


Galeria zdjęć

 

Champions Cup 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
1:1
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
2:2
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
6:1
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:4
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
0:1
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
2:0
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
2:0
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
0:4
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
1:0
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
2:1
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
2:3
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
1:1
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:0
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:2
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
0:4
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
3:3
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
5:0
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
1:1
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
2:2
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
3:3
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
2:1
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
0:3
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
1:3
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
2:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
13:0
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
3:3
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
5:2
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
5:1
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
0:5
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
2:6
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
4:1
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
4:0
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
3:3
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00