facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mieli zbyt potężną "Lufę" (foto/video)

Mieli zbyt potężną

W hali Prądniczanki rozegrano kwalifikacyjny turniej do mistrzostw Polski U-16 kobiet w futsalu. Wygrała go Tarnovia, która uzyskała kwalifikację do mistrzostw Polski. Drugiego finalistę z Małopolski poznamy 30 grudnia, podczas zawodów w Koniuszy.

Krakowski turniej przebiegał pod dyktando Tarnovii, która na początku rozbiła LKS Szaflary 12-0. Podopieczne Michała Jarząba i Jacka Ćwika były o klasę lepsze o reszty stawki, a prawdziwą klasę pokazała Gabriela Krawczyk, która zobyła 14 goli w trzech meczach. - Chodź już "Lufa" na ławkę - zwykł mówić trener Ćwik, który w tym sezonie zdobył z Tarnovią wicemistrzostwo Polski w kategorii U-18.

Wyniki
LKF Szaflary - Tarnovia 0-12, Krawczyk 7, Skrzyniarz 2, Bochenek, Drwal, Bojdo.
Prądniczanka - Respekt Myślenice 2-4, Rojek, Zagórska - Rypel 2, Topa, Furman.
Respekt - Tarnovia 2-6, Topa, Rypel - Nowak 2, Krawczyk 2, Skrzyniarz, Bochenek.
Prądniczanka - Szaflary 6-0, Rojek 4, Payerhin 2.
Szaflary - Respekt 3-6, Stachura 2, Ogorzały - Rypel 2, Topa 2, Furman, Żądło.
Prądniczanka - Tarnovia 0-8, Krawczyk 5, Skrzyniarz 2, Bochenek.

Kolejność; 1. Tarnovia, 2. Respekt, 3. Prądniczanka, 4. LKS Szaflary.

Tarnovia; Wiktoria Naglarska, Gabriela Krawczyk, Daria Nowak, Natalia Wzorek, Aleksandra Skrzyniarz, Justyna Galus, Aniela Drwal, Ewelina Bojdo, Emilia Bochenek.
Respekt; Wiktoria Zabłocka, Natalia Topa, Klaudia Rypel, Natalia Furman, Monika Żądło, Anna Kuchta, Emilia Garbień, Patrycja Oliwa.
Prądniczanka; Martyna Małysa, Gabriela Karp, Aleksandra Payerhin, Weronika Kurbiel, Maja Rojek, Barbara Legutko, Wiktoria Malinowska, Magdalena Morawska, Karolina Prześlicka, Weronika Zagórska.
Szaflary; Kinga Gałdyn, Daria Ogorzały, Weronika Gil, Julia Głąb, Zuzanna Rączka, Weronika Czubernat, Anna Stachura.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO


 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-12-22 20:37:51


Respekt Myślenice  LKS Szaflary 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
:
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
:
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
:
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
:
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019