facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Champions Cup 2010 i 2012 (foto)

Champions Cup 2010 i 2012 (foto)

Maraton piłkarski w Miechowie wystartował. Cykl młodzieżowych turniejów Champions Cup zainaugurowany został w Miechowie-Charsznicy turniejami dla roczników 2010 i 2012. Szczególnie ten pierwszy pozostanie na długo w pamięci. 

 

 

I to nie tylko za sprawą znakomitej organizacji imprezy, czy wyrównanego niemal wszystkich drużyn poziomu piłkarskiego ale i atmosfery która panowała podczas całej imprezy. Niemniej trudno przejść obojętnie obok gry niektórych ekip czy konkretnych zawodników. 
 
Na pewno na pierwszy plan wysunęła się rywalizacja Kaszowianki, Gołczy i Pogoni Miechów. To drużyny, które prezentowały niesłychanie zbliżony poziom piłkarski i zwłaszcza pojedynki między tymi zespołami dostarczały nie lada wrażeń. Na pierwsze takie starcie czekaliśmy do drugiej kolejki. Tam Kaszowianka pokonała AP Gołcza 2:1 i utorowała sobie drogę do zwycięstwa. W czwartej serii gier ponownie potknęli się piłkarze z Gołczy, którzy 1:3 przegrali z Pogonią Miechów i odpadli z walki o mistrzostwo. Na koniec, w ostatniej serii Kaszowianka z kolei pokonała Pogoń 2:0 i przypiecztętowała triumf.
 
Piłkarsko najmilej dla oka prezentowali się chyba jednak piłkarze Bogusława Gawła. Kaszowianka miała też kilku wyróżniających się umiejętnościami piłkarzy. Ale już jako zespół prezentowała zalążek profesjonalnej gry. Podobały się próby powolnego rozgrywania piłki po ziemi od własnej bramki. Duża w tym zasługa mądrego poruszania się po boisku. Gracze z Kaszowa szukali sobie pozycji na boisku, a taka gra bez piłki pozwala na zespołową i bardziej poukładaną grę. To przyniosło kaszowianom sporo dobrego w poszczególnych meczach dlatego dotrzymali kroku Pogoni i Gołczy do ostatniej kolejki. A trzeba też wspomnieć o sile ognia zespołu trenera Gawła. Motorem napędowym "niebiesko-biało-czerwonej" był mający niesłychane parcie na gole Karol Jastrzębski. Jego instynkt strzelecki pozwalał raz po raz wchodzić w posiadanie piłki pod polem karnym rywala i każdy z nich musiał się przed nim mieć na baczności. Podobnie było zresztą z Rafałem Gawinem, który nastrzelał dla tego zespołu najwięcej goli. Zaskakiwał też filigranowy Michał Suchan. Z nogą na piłce bywał nie do zatrzymania. Potrafił wyrwać się z uścisku nawet trzech obrońców co może naprawdę nieźle wróżyć temu zawodnikowi na przyszłość. Nad siłą uderzenia z kolei konstruktywnie pracuje najwyraźniej Paweł Mlostek bo kilka jego uderzeń nadwyrężało siatkę z bramce rywali. 
 
Ciekawy zespół zaprezentowała także Akademia Piłkarska Gołcza. I to nie tylko piłkarsko ale i mentalnie. Drużyna Marka Machnika tworzyła kapitalny kolektyw nie tylko na boisku ale i poza nim. Łza w oku kręciła się gdy obserwowało się doping całej drużyny AP Gołcza dla pozostałych ekip, a gdy któryś z kolegów leżał na parkiecie, podbiegał zatroskany cały zespół. AP Gołcza to zespół przez duże "Z". A do tego i na boisku tworzył zgraną paczkę, która nastrzelała najwięcej goli w turnieju. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt niezłego wyszkolenia technicznego wszystkich graczy a... Bartłomieja Stachury i Mikołaja Zięby przede wszystkim. Ten pierwszy był bodaj najbardziej uniwersalnym graczem. Dysponuje bowiem niezwykłą zwrotnością, a przy tym nienaganną kreatywnością i dryblingiem. Nie brakuje mu szybkości i zdecydowania. Zięba z kolei pokazał się z dobrej strony zwłaszcza jeśli chodzi o panowanie nad piłką i dryblingiem, dryblingiem... obunożnym. Nie bez uwagi przeszły także jego umiejętności jako napastnika. Świetnie markuje strzały, co w tym wieku wymaga nietuzinkowej intuicji i najwyraźniej Ziębie jej póki co nie brakuje.
 
Dobrze prezentowała się też i Pogoń Miechów. Najlepsza defensywa turnieju, fruwający od słupka do słupka golkiper Bartosz Starościak, bardzo zespołowa gra oraz ciekawe umiejętności strzeleckie. Piłkarzom Marka Podymy nie brakowało siły i precyzji by bombardować bramkę rywali z dystansu. A piłki lądowały często w bramce i to w okolicach okienek. Ekipę Spartaka Charsznica charakteryzowała waleczność, nieustępliwość i... Wiktor Grela. W kwestii waleczności i nieustępliwości na czele całej ekipy stał bez wątpienia Kacper Maj, chłopak który pracował na boisku w pocie czoła. A Wiktor? To z kolei urodzony kapitan zespołu. Umiejętnie i odważnie ustawia kolegów na boisku zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Rozprowadzając akcje od tyłu także wylewnie ujawnia swoją wizję ustawienia zespołu tak by jego akcje były jak najbardziej efektywne. Nie wszystko mu co prawda wychodziło ale wspomniane cechy pokazują jego ponadprzeciętny przegląd pola. Champions z Krakowa to ekipa która słabo punktowała na boisku ale mocno punktowała u swojego szkoleniowca. Podziw budziła świadomość budowania akcji wszerz boiska. Niejednokrotnie mankamentem gry najmłodszych roczników jest notoryczny i często pozbawiony wizji i pomysłu atak. Ekipa Rafała Gruchały budowała akcje rozszerzając maksymalnie pole gry. Zyskiwała tam przestrzeń do gry bez piłki, utrudniała rywalom ustawienie pressingu, a i dłuższymi wymianami podań zmuszała rywali do męczącego biegania. Podobny system gry prezentowała drużyna miechowska z tym, że dobre momenty gry przeplatała słabszymi co przełożyło się na wyniki meczów. Ale nie zapominajmy, że takie turnieje mają przede wszystkim cel szkoleniowy, a tu trener Kamil Dąbrowski miał szeroki obraz sytuacji. Jego ekipa chłonie wiedzę i potrafiła urwać punkty choćby Strażakowi czy napędzić stracha liderowi Kaszowiance.
 
Koniec końców, Champions Cup dla rocznika 2010 był kapitalną okazją dla tej sześciozespołowej stawki na starcia z drużynami o różnej charakterystyce, a dzieciaki przy okazji miały możliwość spędzenia połowy dnia na piłkarskiej arenie bawiąc się z piłką i z kolegami z sąsiednich miejscowości. 
 
Na koniec, wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk trenerów AP Champions Kamila Dąbrowskiego i Dariusza Góraka efektowne puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów i sponsorów cyklu Champions Cup: Centrum Finansowe – oddział Miechów, Firma „Edmar” – Mariusz Grzywnowicz, Skład Opału w Szczepanowicach, Tadeusz Studnicki, Galeria Miechowska, Kwiaciarnia „Bonzai”, Kawiarnia „KReMO Cafe”, Firma „IGLO – GRYF”, „Progres Judo” – Sebastian Cieślik, Firma „Alls Candle”, Fizjo-Stacja Magdalena Kossakowska, Agencja Reklamowa „strefareklam.pl”, Firma „TAURUS”, Firma – „Jan-Mar”, Centrum ubezpieczeń i opłat bankowych „Monetia”, Firma „Bartex” – Marcin Dróżdż, Pizzeria Oficyna Miechów. Wyróżniono także indywidualnie najbardziej wartościowego i grającego fair play zawodnika w każdym zespole.

Champions Cup 2010
 
I kolejka
Spartak - Kaszowianka 0:5
Champions Kraków - Pogoń 0:3
AP Gołcza - Champions Miechów 5:1
 
II kolejka
Spartak - Champions Kraków 3:0
Kaszowianka - AP Gołcza 2:1
Pogoń - Champions Miechów 2:0
 
III kolejka
Champions Kraków - AP Gołcza 0:3
Spartak - Pogoń 0:3
Kaszowianka - Champions Miechów 3:1
 
IV kolejka
AP Gołcza - Pogoń 1:3
Kaszowianka - Champions Kraków 3:1
Champions Miechów - Spartak 1:1
 
V kolejka
Pogoń - Kaszowianka 0:2
AP Gołcza - Spartak 4:0
Champions Miechów - Champions Kraków 1:2
 
1. Kaszowianka 5 15 15-3
2. Pogoń 5 12 11-3
3. AP Gołcza 5  9 14-6
4. Spartak 5  4  4-13
5. Champions K. 5  3  3-14
6. Champions M. 5  1  4-13
 
 
Liderzy:
- Bartosz Starośniak (Pogoń)
- Szymon Baran (AP Gołcza)
- Rafał Gawin (Kaszowianka)
- Piotr Tondyra (Champions Kraków)
- Kamil Korfel (Spartak)
- Mateusz Burzyński (Champions Miechów)
 
Fair Play:
- Krzysztof Dobroć (Pogoń)
- Oliwier Wierzbicki (AP Gołcza)
- Hubert Jarosz (Kaszowianka)
- Maksymilian Piśko (Champions Kraków)
- Piotr Peroń (Spartak)
- Wiktor Bała (Champions Miechów)
 
Kaszowianka Kaszów: 10.Rafał Gawin, 22.Dawid Gawin, 9.Hubert Jarosz, 7.Michał Suchan, 8.Karol Jastrzębski, 11.Paweł Mlostek, 6.Bartosz Lach. Trener: Bogusław Gaweł. 
AP Gołcza: 1.Szymon Baran, 14.Mikołaj Zięba, 21.Szymon Dadak, 15.Karol Dzióra-Włodarczyk, 7.Ksawery Machnik, 10.Bartłomiej Stachura, 29.Oliwier Wierzbicki, 6.Oliwier Jamroży, 58.Patryk Chaba. Trener: Marek Machnik.
Pogoń Miechów: 1.Bartosz Starościak, Kacper Adamski, Bartosz Glanowski, Adam Zębala, Aleksander Zięba, Krzysztof Dobroć, Mikołaj Kruszec, Szymon Suwera, Sebastian Janiszewski, Gabriel Włudzik. Trener: Marek Podyma.
Spartak Charsznica: 10.Piotr Paroń, 19.Dominik Kumina, 7.Kamil Korfel, 9.Kacper Maj, 22.Filip Nielniara, 44.Igor Bujak, 14.Szymon Micyk, 30.Przemysła Zdechlik, 5.Wiktor Grela, 11.Szymon Bijak. Trener: Karol Półtorak.
AP Champions Kraków: Oskar Wójcik, Jakub Spyrka, Paweł Celuch, Olivier Wnetkowski, Alan Pajka, Piotr Tondyra, Kacper Mrózek, Maksymilian Piśko. Trener: Rafał Gruchała.
AP Champions Miechów: 17.Mateusz Burzyński, 10.Mateusz Sepielak, 10.Piotr Klim, 4.Franciszek Paschek, 7.Igor Mucha, 10.Wiktor Bała, 10.Oskar Koper, 9.Daniel Wójcik, 10.Maciej Kubala, 7.Gabriel Hołota. Trener: Kamil Dąbrowski.
 

 
Bezpośrednio po zakończeniu zmagań w roczniku 2010, na parkiecie pojawili się chłopcy z rocznika 2012. Tym razem rywalizacja toczyła się na dwóch boiskach jednocześnie (wszerz boiska), a wynik i klasyfikacje odeszły na plan... ostatni. Dzięki temu na boisku oglądaliśmy fenomenalne zmagania, radość z gry i biegania po boisku. Ogromnym atutem imprezy były także zasady gry. Aby upłynnić maksymalnie grę oraz uprzyjemnić ją uczestnikom, linie boczne i końcowe były delikatnie mówiąc umowne. Gra nie była więc przerywana, a batalię o piłkę toczono także i niedaleko poza boiskiem. Udział sędziego także ograniczono do minimum, gdy piłka opuszczała plac gry, arbiter odgrywał ją z powrotem tak, by efektywny czas gry dla tych młodych chłopców zwiększyć do maksimum. Świetna inicjatywa i pomysł organizatorów spotkał się uznaniem nie tylko trenerów ale i rodziców, którzy chwalili zabawowy system rozgrywki. 
 
Co ważne, było też na czym zawiesić oko. Kilka osób pokazało się w tej zabawowej rywalizacji z bardzo dobrej strony. Prawdziwym twardzielem i dominatorem był tego dnia Dominik Książek z AP Champions Miechów. To zawodnik któremu strach i obawy są zupełnie obce. Gdy dochodził do sytuacji strzeleckiej, lepiej było odpuścić. Ci którzy przystawiali nogę do uderzanej przez niego piłki, lądowali w parterze. Zdarzyło się, że "Domino" położył tak trzech graczy rywala i oddając czwarty strzał, zdobył gola. Ale nie tylko siła była... siłą tego zawodnika. Książek dzięki swojej odwadze świetnie spisywał się też przy odbiorach piłki, potrafił ją też w razie potrzeby szybko podbić i przerzucić nad rywalem. Jego umiejętności doceniał widocznie szkoleniowiec Dariusz Górak, który momentami nie mógł wyjść z podziwu dla poczynań swojego podopiecznego. Warto wspomnieć i Julianie Uchto, w kilku meczach golkiper tej drużyny był zaporą nie do przejścia. 
 
Przyjemnie patrzyło się także na występy Champions Olkusz. Kilku graczy prezentowało wysoki poziom panowania nad piłką, umiejętność rozegrania jej nawet do tyłu, a prym w tym elemencie wiódł Kevin Ziarnik, który wykazywał się nie lada cierpliwością przy oczekiwaniu na sprzyjące okoliczności by dograć piłkę partnerowi. Zdarzały się też chwile uniesienia jak choćby Maciejowi Skusze, który w meczu z Champions II zapakował piłkę idealnie w okienko bramki i jego radość, a zwłaszcza przepięknej urody gol na długo zapadnie w pamięć jego i wszystkich kibiców. Kibicami byli także i przebywający akurat na ławce rezerwowi Champions Olkusz, którzy gromkimi przyśpiewkami dopingowali swój zespół. 
 
Piłkarsko najwięcej do powiedzenia miały ekipy Progresu Kraków i AP Gołcza. Krakowianie wykazywali bodaj największą umiejętność prowadzenia piłki, gry jeden na jeden i zespół Jana Rygla zasłużył sobie na miano jednej z najlepszych ekip tego turnieju. Na wyróżnienie zasługiwał zwłaszcza Miłosz Dymek, który poza klejem przy nodze, wykazywał się aktywnym zabieganiem o podania. Znakomicie szukał sobie wolnych przestrzeni i informował kolegów o jego dogodnej do strzału pozycji. Ciekawie wyglądała też gra Patryka Głowackiego, to gracz który także wiedział co robić z piłką gdy atakował go przeciwnik. W ekipie z Gołczy z kolei błyszczała gwiazda Aleksandra Dudzińskiego. Może brakowało mu nieco altruizmu w grze ale to co już potrafi daje podstawy do obserwacji tego gracza. Dudziński nie miewał problemów z opanowaniem piłki, z obserwowaniem kątem oka rywala prowadząc jednocześnie piłkę, a i z soczystym uderzeniem z dystansu prawą i lewą nogą. Gdy trzeba było jeździł pośladkami po parkiecie by zablokować akcję przeciwnika. Lider zespołu jak się patrzy. 
 
Kilka ciekawych postaci zaprezentował Spartak Charsznica. Bezdyskusyjnie na pierwszy plan wysunął się Kacper Maj, zdecydowanie najlepszy snajper zespołu, a i prawdopodobnie całego turnieju. Jego ciąg na bramkę i efektywność w polu karnym doprowadziła do rozbicia niejednej defensywy. Maj to typowy łowca bramek. Spartak między słupkami z kolei miał także nieprzeciętnego bramkarza - Leona Gajdę. Świetne i ofiarne interwencje ratowały zespół z opresji, a jak się ma solidną defensywę, znakomitego bramkarza i supersnajpera na szpicy, to ciekawy efekt murowany.
 
Całość, podobnie jak po imprezie rocznika 2010, zwieńczyła uroczystość wręczenia nagród. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk trenerów AP Champions Kamila Dąbrowskiego i Dariusza Góraka efektowne puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów i sponsorów cyklu Champions Cup: Centrum Finansowe – oddział Miechów, Firma „Edmar” – Mariusz Grzywnowicz, Skład Opału w Szczepanowicach, Tadeusz Studnicki, Galeria Miechowska, Kwiaciarnia „Bonzai”, Kawiarnia „KReMO Cafe”, Firma „IGLO – GRYF”, „Progres Judo” – Sebastian Cieślik, Firma „Alls Candle”, Fizjo-Stacja Magdalena Kossakowska, Agencja Reklamowa „strefareklam.pl”, Firma „TAURUS”, Firma – „Jan-Mar”, Centrum ubezpieczeń i opłat bankowych „Monetia”, Firma „Bartex” – Marcin Dróżdż, Pizzeria Oficyna Miechów. Wyróżniono także indywidualnie najbardziej wartościowego i grającego fair play zawodnika w każdym zespole.
 
Liderzy: 
- Gracjan Wójcik (Spartak)
- Aleksander Dudziński (AP Gołcza)
- Tymoteusz Gal (Progres)
- Maciej Skucha (Champions Olkusz)
- Julian Uchto (Champions I)
- Bartosz Krysa (Champions II)
 
Fair Play:
- Kacper Maj (Spartak)
- Patryk Nastarowski (AP Gołcza)
- Jan Furmański (Progres)
- Krystian Stawarz (Champions Olkusz)
- Jakub Sady (Champions I)
- Antoni Kalemba (Champions II)
  
AP Champions Olkusz: Miłosz Szmigielski, Jacek Kur, Krystian Stawarz, 11.Maciej Skucha, 9.Kevin Ziarnik, Michał Latkowski, Dawid Gamrot, Patryk Gapiński.
AP Champions II Miechów: Bartosz Derwisz, Kamil Kruczek, Filip Bijak, Adam Mahrouz, Antoni Kalemba, Bartosz Siuta, Bartosz Krysa, Filip Sikorski. Trener: Kamil Dąbrowski.
AP Champions I Miechów: 1.Patryk Wójcik, 11.Jakub Sady, 19.Jakub Grzyb, 7.Franciszek Nowaczek, 1.Julian Uchto, 3.Antoni Frukacz, 20.Szymon Tkaczewski, 10.Dominik Książek. Trener: Dariusz Górak.
AS Progres Kraków: Tymon Gac, Filip Jędrzejewski, Miłosz Dymek, Kacper Misiak, Jan Furmański, Patryk Głowacki. Trener: Jan Rygiel.
AP Gołcza: 12.Wojciech Kowalski, 7.Aleksander Dudziński, 18.Rafał Dróżdż, 3.Bartłomiej Mosór, 5.Fabian Krawiec, 9.Patryk Nasdarowski. Trener: Marek Machnik.
Spartak Charsznica: 9.Kacper Maj, Jakub Peroń, Oliwier Maj, Patryk Korpulski, Gracjan Wójcik, Cezary Micyk, Jan Banach, Bartłomiej Kunina, Leon Gajda, Jakub Kowalczyk. Trener: Karol Półtorak.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-12-16 01:21:28


Galeria zdjęć

 

Champions Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
24.05.2019
18:30
Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
:
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
:
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Kmita II Zabierzów
26.05.2019
12:00
Błękitni Czułówek
:
Topór Aleksandrowice
26.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Fitball Szklary
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
:
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:0
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
2:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
:
Hutnik Kraków
24.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
26.05.2019
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
:
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
:
Iskra Brzezinka KKPN
26.05.2019
17:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
4:3
Polplast
24.05.2019
21:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00