facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2009 (foto)

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2009 (foto)

Dobiegł końca tegoroczny cykl Top Cars Winter Cup w Proszowicach. Na koniec, całą niedzielę na parkiecie rywalizowały zespoły z rocznika 2009. Turniej niesłychanie zacięty bo w walkę o podium niemal do ostatniej kolejki włączonych było wręcz siedem zespołów.

 

 

Mało tego, losy mistrzostwa rozstrzygnęły się w ostatnim dosłownie meczu turnieju, w którym KS Zakopane walczyło z outsiderem Wandą i musiał wygrać by nie stracić fotela lidera. Tak po prawdzie, układ końcowej klasyfikacji mógł wyglądać zgoła inaczej, gdyby w kilku momentach piłkarzom nie zabrakło zimnej krwi. 
 
Triumf ostatecznie przypadł drużynie KS Zakopane, drużynie która wyróżniała się... solidnością i dyscypliną w grze. To bodaj jedyny zespół w tym turnieju, który popełniał znikomą ilość błędów, zachowywał wysoką dyscyplinę w grze obronnej, a i finezji w ataku... nie praktykował. Podpieczni Adama Gubały po prostu robili to co do nich należało. Zresztą zakopiańczycy triumf święcili i dzień wcześniej w roczniku 2010 i tam gra jego drużyny wyglądała podobnie. I wcale to nie ujmuje zaslug teamowi KSZ. To niezwykle zgrana paczka zawodników, wspólnie zagrzewających się do walki, walczących jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Podstawy rzemiosła piłkarskiego ekipa Górali ma opanowane do perfekcji, a rulety takie jakie pokazywał w tym turnieju choćby Szymon Wójcik należały do rzadkości. Na pewno sporym wsparciem był snajperski nos Kamila Szymborskiego ale na sukces zapracowała w tym przypadku cała drużyna. Zakopiańczycy naprawdę musieli się napracować, by wywalczyć pierwsze miejsce w tabeli, bo i wisiało ono na włosku do samego końca. Już na starcie chłopcy spod Tatr stracili dwa punkty w pojedynku ze Słomniczanką. Potem nadeszło niezwykle ważne zwycięstwo z Hutnikiem, drużyną która do końca biła się o mistrzostwo więc był to triumf z gatutnku "za sześć punktów". Pokonanie Olimpijczyka 2:0 dało sygnał, że zakopiańczycy mogą walczyć o najwyższe cele, choć wkrótce nadeszła kolejna "wpadka". Bezbramkowy remis z Proszowianką powodowała, że do końca trzeba było już wygrać wszystko - łącznie ze Skałą, która do pojedynku z Zakopanem zachowywała komplet punktów! Udało się, KSZ po nieziemsko zaciętym boju pokonał Skałę 2:1 i zyskał dwa punkty przewagi nad najgroźniejszymi rywalami - Skałą i Hutnikiem. Emocje sięgnęły zenitu gdy okazało się, że już w następnym meczu zakopiańczycy zremisowali tylko z Orawą co wobec wygranej MKS Skała oznaczało, że przed ostatnią serią gier Zakopane i Skała miały po 12 punktów! Niezwykle istotnym dla układu tabeli okazała się niespodziewana porażka Hutnika z pogromcą faworytów - Słomniczanką. Nowohucian uratować mogły już tylko porażki Skały i Zakopanego. Hutnik na koniec pokonał Proszowiankę 2:0 pieczętując zwycięstwo w ostatniej minucie efektownym uderzeniem Jakuba Krochmala z rzutu wolnego i czekał na wyniki dwóch liderów. 
 
Dla Skały mecz z Orawą zaczął się dość szczęśliwie bo po pechowym rykoszecie od Bartosza Gróbarczyka, prowadzenie dla MKS zdobył Dawid Katarzyński. Losy meczu nie były jednak przesądzone, bo zespół Orawy był tego dnia wyjątkowo niewygodnym przeciwnikiem. Drużyna Rudolfa Guzika zachwycała umiejętnością poruszania się po boisku, szukania wolnych przestrzeni, pokazywaniem się do gry noi umiejętnością szacowania potrzeby gry a to długim podaniem, a to rozegraniem akcji od bramki krótkimi zagraniami. Być może kluczową postacią w tym ostatnim elemencie był golkiper Bartosz Szczerba, który znakomicie czuł grę i decydował o formie rozegrania akcji, często do granic możliwości wyczerpując czas przysługujący na trzymanie piłki w rękach tylko po to, by nie posłać bezpańskiej piłki w boisko. Noi ekipie ze Skały łatwo nie było z tym, że zwycięstwo 2:1 zapewniło co najmniej wicemistrzostwo, pozbawiło Hutnika szans na wygranie turnieju, a ew. wpadka Zakopanego pozwalała jeszcze liczyć na najwyższe laury. Losy mistrzostwa ważyły się więc w ostatnim pojedynku turnieju. Mecze z outsiderami, zwłaszcza o wysokiej stawce, lubią generować niespodzianki. Ekipa Marcina Szczerby potrafiła takie sprawiać, urywając punkty walczącym o podium ekipom Słomniczanki i Olimpijczyka. Piłkarze Wandy sprawiali naprawdę pozytywne wrażenie. Widać gołym okiem było pochłanianie wiedzy i poleceń szkoleniowca. Chłopcy walczyli w każdym meczu bardzo dzielnie i przede wszystkim starali się realizować założenia taktyczne. Bez wątpienia w przyszłości pozwoli im to łatwiej wkroczyć w dorosły, przepełniony taktyką świat futbolu, a na dziś - pozostaje zdobywać cenne doświadczenie i umiejętności. Warto nadmienić także wysoką inteligencję w grze golkpera Nikodema Kubuśki, który mimo, że narażany na dużą ilość sytuacji strzeleckich - pokazywał, że czytanie gry jest jego mocną stroną. Wracając jednak do boiskowych emocji, Zakopane ostatecznie bez większych trudności pokonało nowohucian 2:0 i zapewniło sobie tytuł mistrzowski. Presja dla zakopiańczyków była o tyle mniejsza, że do zachowania fotela lidera potrzebowali oni po prostu zwycięstwa (gdyby o losach pozycji w tabeli decydował bilans bramkowy, a nie bezpośrednie starcie Zakopanego ze Skałą, zakopiańczycy musieliby wygrać z Wandą różnicą co najmniej dwóch goli). 
 
Zakopane mistrzem, Skała wicemistrzem, a ostatnie miejsce na podium przypadło ostatecznie Hutnikowi, który mistrzostwo miał niemal na wyciągnięcie ręki. Wypadło z niej po niespodziewanej porażce ze Słomniczanką. Tych trzech punktów na finiszu, zabrakło by wyprzedzić i Zakopane i Skałę. Hutnicy jednak mieli dość skromny dorobek w ofensywie i może to też zadecydowało o ich losie, choć prawdę mówiąc, pojedynek z nieobliczalną Słomniczanką - mimo wysokiej kultury gry w piłkę, przegrali zasłużenie. Podopieczni Rafała Piątka wypracowali w tym meczu znacznie więcej okazji strzeleckich i zapracowali na tą niespodziankę. Mimo to, utrata gola na wagę oddania mistrzostwa na 22 sekundy przed końcem, musiała hutników zaboleć.
 
Walkę o podium w zasadzie remisami z niżej notowanymi Orawą i Wandą przegrała ekipa Olimpijczyka Szczurowa. Ten zespół prezentował niezwykle ofensywny futbol, podopieczni Tomasza Wilka grali szybko, zdecydowanie, sporo graczy dysponowało soczystym uderzeniem, to był zespół z ogromnym parciem na bramkę przeciwników, piłkarze strzelali niemal z każdej pozycji, zdobywając nawet gole zza połowy! Piąte miejsce przypadło wspomnianej wyżej Orawie, szósta była grająca trochę podobnie jak Hutnik - fajny techniczny futbol Słomniczanka, która potrafiła też zaskoczyć atomowymi i co ważne bardzo precyzyjnymi uderzeniami. I chyba właśnie te strzeleckie cechy powodowały, że ekipa ze Słomnik potrafiła zaskakiwać ogrywając Hutnika, urywając punkty zakopiańczykom, ale i remisując z ostatnią w tabeli Wandą. Siódme miejsce przypadło Proszowiance, ale rzut oka na tabelę pokazuje, że jedno zwycięstwo więcej wywindowałoby podopiecznych Kamila Macha niemal na podium. To pokazuje jak równa była stawka ekip startujących w tym turnieju. Proszowianie także prezentowali wysoki poziom piłkarski, mając w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników. Warto wspomnieć o Franciszku Kowalskim, który ze szwajcarską precyzją posyłał podcinkami piłki za plecy obrońców, o Szymonie Maderaku - największym walczaku na boisku, harującym na całej jego powierzchni i pracujący na te swoje 4 gole które pozwalały bić się o koronę króla strzelców. Warto słowo poświęcić i Antoniemu Nowakowi, bo to piłkarz z dużą pewnością siebie i odwagą. Bez respektu pakował się z piłką w duże kłopoty i wychodził z nich umiejętnie. 
 
Co ciekawe, dodatkowy konkurs rzutów karnych był potrzebny, by wyłonić króla strzelców. Rywalizowali o to Ignacy Kulawiak z Orawy Jabłonka oraz Filip Rzepka z Olimpijczyka Szczurowa. Korona spoczęła ostatecznie na głowie tego pierwszego. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Barana z Hutnika, a najbardziej wartościowym graczem imprezy Kamila Szymborskiego z KS Zakopane. Okazałe puchary, nagrody rzeczowe oraz medale podczas uroczystości końcowej wręczali Prezes Akademii Piłkarskiej Proszowianka Top Cars Proszowice Kamil Mach, Przemysław Patoła - właściciel firmy TOP CARS - sponsora AP Proszowiana i całego cyklu turniejów Winter Cup, a także wiceburmistrz Proszowic Iwona Latowska.
 
Przemysław Patoła (właściciel firmy TOP CARS): - Imprezę na pewno należy uznać za udaną już choćby z powodu faktu, że jest organizowana dla dzieci. Ciesze się, że udało się doprowadzić do naszej współpracy z Kamilem Machem i Akademią Piłkarską Proszowianka, a w konsekwencji i do turnieju Top Cars Winter Cup. Jestem przekonany że to pierwsza, ale nie ostatnia nasza wspólna inicjatywa. Współpraca z Akademią szybko zbiera owoce, już w najbliższych dniach odbędzie się wspólna Wigilia dla dzieci z akademii wraz z ich rodzicami. W kolejnym roku na pewno także nie zabraknie kolejnych wydarzeń, zapewne pomyślimy o jakimś letnim turnieju ale przede wszystkim będziemy cały czas aktywnie dbać o rozwój tych chłopców i to by mieli jak najlepsze warunki do pracy. Co mogę powiedzieć o firmie Top Cars? Zajmujemy się sprowadzaniem aut z zagranicy i serwisowaniem ich w Polsce, mamy w samych Proszowicach dwa oddziały, sprzedajemy ponad 500 samochodów rocznie. To mała firma, ale działa na tyle prężnie że stać nas na to by pomagać w rozwoju lokalnych sportowców.


 
I kolejka
Proszowianka - Orawa 2:1
Hutnik - Olimpijczyk 1:1
Skała - Wanda 1:0
Słomniczanka - Zakopane 0:0
 
II kolejka
Proszowianka - Olimpijczyk 1:2
Orawa - Wanda 4:0
Hutnik - Zakopane 0:3
Słomniczanka - Skała 0:1
 
III kolejka
Proszowianka - Wanda 4:1
Olimpijczyk - Zakopane 0:2
Orawa - Słomniczanka 2:0
Skała - Hutnik 0:1
 
IV kolejka
Proszowianka - Zakopane 0:0
Słomniczanka - Wanda 0:0
Olimpiczyk - Skała 0:4
Orawa - Hutnik 0:1
 
V kolejka
Proszowianka - Słomniczanka 0:3
Zakopane - Skała 2:1
Wanda - Hutnik 0:2
Orawa - Olimpijczyk 1:1
 
VI kolejka
Proszowianka - Skała 1:3
Słomniczanka - Hutnik 1:0
Zakopane - Orawa 1:1
Wanda - Olimpijczyk 1:1
 
VII kolejka
Proszowianka - Hutnik 0:2
Skała - Orawa 2:1
Słomniczanka - Olimpijczyk 0:2
Zakopane - Wanda 2:0

1. Zakopane 7 15 10-2
2. Skała 7 15 12-5
3. Hutnik 7 13  7-5
4. Olimpijczyk 7  9  7-10
5. Orawa 7  8 10-7
6. Słomniczanka 7  7  4-5
7. Proszowianka 7  7  8-12
8. Wanda 7  2  2-12

 
Król strzelców: Ignacy Kulawiak (Orawa, 5 goli)
MVP Turnieju: Kamil Szymborski (KS Zakopane)
Najlepszy bramkarz: Tomasz Baran (Hutnik)
 
KS Zakopane: 1.Stanisław Sęk, 30.Szymon Wójcik, 28.Przemysław Herman (1 gol), 38.Karol Szczygieł (1), 31.Jakub Mężyk, 42.Bartosz Bachleda-Duch (1), Michał Święs, 77.Kacper Palider (2), Kamil Szymborski (4), Krystian Szymborski (1), Norbert Kot. Trener: Adam Gubała.
 
MKS Skała: Bartosz Stanisz, Wiktor Pawlik, 13.Marcin Lichosik, 20.Kacper Jasion, 21.Franciszek Błachno (1 gol), 9.Mateusz Skorupa (1), 18.Dawid Katarzyński (3), 19.Patryk Musiałek, 3.Kacper Gumula (3), 10.Szymon Michalski (1). Trener: Łukasz Michalczyk.
 
Hutnik Kraków: 22.Tomasz Baran, 28.Jakub Krochmal (1 gol), 6.Norbert Głowa (2), 2.Karol Przybek (3), 27.Patryk Koległowicz, 8.Kamil Książek (1), 3.Patryk Szlag, 18.Jakub Starowicz. Trener: Janusz Jaglewicz.
 
Olimpijczyk Szczurowa: Damian Mądziel, Filip Lekki, Maksymilian Rzepka (1 gol), Filip Rzepka (5), Jakub Śliwiński, Wiktor Gałek, Kacper Mulek (1), Ksawery Bieniaś, Daniel Babło, Artur Burzawa. Trener: Tomasz Wilk.
 
Młoda Orawa Jabłonka: 1. Bartosz Szczerba, 14.Ignacy Kulawiak (5 goli), 9.Michał Czarnota (1), 5.Szymon Duduś, 25.Albert Czaja (2), 4.Bartosz Gróbarczyk (2), Kacper Kąś, 2.Kacper Bartkiewicz, 11.Dawid Janowiak, 10.Kamin Buroń. Trener: Rudolf Guzik.
 
Słomniczanka Słomniki: 1.Kacper Bielawski, 41.Bartosz Zagrodzki, 55.Alan Baran (2 gole), 56.Eryk Wołownik, 57.Filip Gwóźdź (1), 58.Jakub Pycia, 59.Bartłomiej Pycia, 60.Karol Ziółek, 37.Daniel Zdeb. Trener: Rafał Piątek.
 
Proszowianka Top Cars Proszowice: Piotr Żuwała, Rafał Żuwała, 14.Ziemowit Duch, 5.Kacper Patoła, 2.Oskar Mielec, 8.Franciszek Kowalski, 6.Antoni Nowak (2 gole), 15.Bartłomiej Knauer, 9.Szymon Maderak (4), 10.Oskar Kukuła (2). Trener: Kamil Mach.
 
NAS Wanda Kraków: 1.Nikodem Kubuśka, 5.Alex Mazurek, 3.Jakub Rastar (1 gol), 9.Bartosz Gubała (1), 6.Miłosz Gawenda, 2.Michał Cieślik, 16.Jakub Dziuba, 7.Jan Gleń, 13.Tomasz Biskup, 10.Jan Gołos, 13.Szymon Czaja. Trener: Marcin Szczerba.
 

RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-12-10 21:21:43


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
24.05.2019
18:30
Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
:
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
:
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Kmita II Zabierzów
26.05.2019
12:00
Błękitni Czułówek
:
Topór Aleksandrowice
26.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Fitball Szklary
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
:
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:0
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
2:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
:
Hutnik Kraków
24.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
26.05.2019
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
:
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
:
Iskra Brzezinka KKPN
26.05.2019
17:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
4:3
Polplast
24.05.2019
21:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00