facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2009 (foto)

Top Cars Winter Cup dla rocznika 2009 (foto)

Dobiegł końca tegoroczny cykl Top Cars Winter Cup w Proszowicach. Na koniec, całą niedzielę na parkiecie rywalizowały zespoły z rocznika 2009. Turniej niesłychanie zacięty bo w walkę o podium niemal do ostatniej kolejki włączonych było wręcz siedem zespołów.

 

 

Mało tego, losy mistrzostwa rozstrzygnęły się w ostatnim dosłownie meczu turnieju, w którym KS Zakopane walczyło z outsiderem Wandą i musiał wygrać by nie stracić fotela lidera. Tak po prawdzie, układ końcowej klasyfikacji mógł wyglądać zgoła inaczej, gdyby w kilku momentach piłkarzom nie zabrakło zimnej krwi. 
 
Triumf ostatecznie przypadł drużynie KS Zakopane, drużynie która wyróżniała się... solidnością i dyscypliną w grze. To bodaj jedyny zespół w tym turnieju, który popełniał znikomą ilość błędów, zachowywał wysoką dyscyplinę w grze obronnej, a i finezji w ataku... nie praktykował. Podpieczni Adama Gubały po prostu robili to co do nich należało. Zresztą zakopiańczycy triumf święcili i dzień wcześniej w roczniku 2010 i tam gra jego drużyny wyglądała podobnie. I wcale to nie ujmuje zaslug teamowi KSZ. To niezwykle zgrana paczka zawodników, wspólnie zagrzewających się do walki, walczących jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Podstawy rzemiosła piłkarskiego ekipa Górali ma opanowane do perfekcji, a rulety takie jakie pokazywał w tym turnieju choćby Szymon Wójcik należały do rzadkości. Na pewno sporym wsparciem był snajperski nos Kamila Szymborskiego ale na sukces zapracowała w tym przypadku cała drużyna. Zakopiańczycy naprawdę musieli się napracować, by wywalczyć pierwsze miejsce w tabeli, bo i wisiało ono na włosku do samego końca. Już na starcie chłopcy spod Tatr stracili dwa punkty w pojedynku ze Słomniczanką. Potem nadeszło niezwykle ważne zwycięstwo z Hutnikiem, drużyną która do końca biła się o mistrzostwo więc był to triumf z gatutnku "za sześć punktów". Pokonanie Olimpijczyka 2:0 dało sygnał, że zakopiańczycy mogą walczyć o najwyższe cele, choć wkrótce nadeszła kolejna "wpadka". Bezbramkowy remis z Proszowianką powodowała, że do końca trzeba było już wygrać wszystko - łącznie ze Skałą, która do pojedynku z Zakopanem zachowywała komplet punktów! Udało się, KSZ po nieziemsko zaciętym boju pokonał Skałę 2:1 i zyskał dwa punkty przewagi nad najgroźniejszymi rywalami - Skałą i Hutnikiem. Emocje sięgnęły zenitu gdy okazało się, że już w następnym meczu zakopiańczycy zremisowali tylko z Orawą co wobec wygranej MKS Skała oznaczało, że przed ostatnią serią gier Zakopane i Skała miały po 12 punktów! Niezwykle istotnym dla układu tabeli okazała się niespodziewana porażka Hutnika z pogromcą faworytów - Słomniczanką. Nowohucian uratować mogły już tylko porażki Skały i Zakopanego. Hutnik na koniec pokonał Proszowiankę 2:0 pieczętując zwycięstwo w ostatniej minucie efektownym uderzeniem Jakuba Krochmala z rzutu wolnego i czekał na wyniki dwóch liderów. 
 
Dla Skały mecz z Orawą zaczął się dość szczęśliwie bo po pechowym rykoszecie od Bartosza Gróbarczyka, prowadzenie dla MKS zdobył Dawid Katarzyński. Losy meczu nie były jednak przesądzone, bo zespół Orawy był tego dnia wyjątkowo niewygodnym przeciwnikiem. Drużyna Rudolfa Guzika zachwycała umiejętnością poruszania się po boisku, szukania wolnych przestrzeni, pokazywaniem się do gry noi umiejętnością szacowania potrzeby gry a to długim podaniem, a to rozegraniem akcji od bramki krótkimi zagraniami. Być może kluczową postacią w tym ostatnim elemencie był golkiper Bartosz Szczerba, który znakomicie czuł grę i decydował o formie rozegrania akcji, często do granic możliwości wyczerpując czas przysługujący na trzymanie piłki w rękach tylko po to, by nie posłać bezpańskiej piłki w boisko. Noi ekipie ze Skały łatwo nie było z tym, że zwycięstwo 2:1 zapewniło co najmniej wicemistrzostwo, pozbawiło Hutnika szans na wygranie turnieju, a ew. wpadka Zakopanego pozwalała jeszcze liczyć na najwyższe laury. Losy mistrzostwa ważyły się więc w ostatnim pojedynku turnieju. Mecze z outsiderami, zwłaszcza o wysokiej stawce, lubią generować niespodzianki. Ekipa Marcina Szczerby potrafiła takie sprawiać, urywając punkty walczącym o podium ekipom Słomniczanki i Olimpijczyka. Piłkarze Wandy sprawiali naprawdę pozytywne wrażenie. Widać gołym okiem było pochłanianie wiedzy i poleceń szkoleniowca. Chłopcy walczyli w każdym meczu bardzo dzielnie i przede wszystkim starali się realizować założenia taktyczne. Bez wątpienia w przyszłości pozwoli im to łatwiej wkroczyć w dorosły, przepełniony taktyką świat futbolu, a na dziś - pozostaje zdobywać cenne doświadczenie i umiejętności. Warto nadmienić także wysoką inteligencję w grze golkpera Nikodema Kubuśki, który mimo, że narażany na dużą ilość sytuacji strzeleckich - pokazywał, że czytanie gry jest jego mocną stroną. Wracając jednak do boiskowych emocji, Zakopane ostatecznie bez większych trudności pokonało nowohucian 2:0 i zapewniło sobie tytuł mistrzowski. Presja dla zakopiańczyków była o tyle mniejsza, że do zachowania fotela lidera potrzebowali oni po prostu zwycięstwa (gdyby o losach pozycji w tabeli decydował bilans bramkowy, a nie bezpośrednie starcie Zakopanego ze Skałą, zakopiańczycy musieliby wygrać z Wandą różnicą co najmniej dwóch goli). 
 
Zakopane mistrzem, Skała wicemistrzem, a ostatnie miejsce na podium przypadło ostatecznie Hutnikowi, który mistrzostwo miał niemal na wyciągnięcie ręki. Wypadło z niej po niespodziewanej porażce ze Słomniczanką. Tych trzech punktów na finiszu, zabrakło by wyprzedzić i Zakopane i Skałę. Hutnicy jednak mieli dość skromny dorobek w ofensywie i może to też zadecydowało o ich losie, choć prawdę mówiąc, pojedynek z nieobliczalną Słomniczanką - mimo wysokiej kultury gry w piłkę, przegrali zasłużenie. Podopieczni Rafała Piątka wypracowali w tym meczu znacznie więcej okazji strzeleckich i zapracowali na tą niespodziankę. Mimo to, utrata gola na wagę oddania mistrzostwa na 22 sekundy przed końcem, musiała hutników zaboleć.
 
Walkę o podium w zasadzie remisami z niżej notowanymi Orawą i Wandą przegrała ekipa Olimpijczyka Szczurowa. Ten zespół prezentował niezwykle ofensywny futbol, podopieczni Tomasza Wilka grali szybko, zdecydowanie, sporo graczy dysponowało soczystym uderzeniem, to był zespół z ogromnym parciem na bramkę przeciwników, piłkarze strzelali niemal z każdej pozycji, zdobywając nawet gole zza połowy! Piąte miejsce przypadło wspomnianej wyżej Orawie, szósta była grająca trochę podobnie jak Hutnik - fajny techniczny futbol Słomniczanka, która potrafiła też zaskoczyć atomowymi i co ważne bardzo precyzyjnymi uderzeniami. I chyba właśnie te strzeleckie cechy powodowały, że ekipa ze Słomnik potrafiła zaskakiwać ogrywając Hutnika, urywając punkty zakopiańczykom, ale i remisując z ostatnią w tabeli Wandą. Siódme miejsce przypadło Proszowiance, ale rzut oka na tabelę pokazuje, że jedno zwycięstwo więcej wywindowałoby podopiecznych Kamila Macha niemal na podium. To pokazuje jak równa była stawka ekip startujących w tym turnieju. Proszowianie także prezentowali wysoki poziom piłkarski, mając w swoich szeregach kilku ciekawych zawodników. Warto wspomnieć o Franciszku Kowalskim, który ze szwajcarską precyzją posyłał podcinkami piłki za plecy obrońców, o Szymonie Maderaku - największym walczaku na boisku, harującym na całej jego powierzchni i pracujący na te swoje 4 gole które pozwalały bić się o koronę króla strzelców. Warto słowo poświęcić i Antoniemu Nowakowi, bo to piłkarz z dużą pewnością siebie i odwagą. Bez respektu pakował się z piłką w duże kłopoty i wychodził z nich umiejętnie. 
 
Co ciekawe, dodatkowy konkurs rzutów karnych był potrzebny, by wyłonić króla strzelców. Rywalizowali o to Ignacy Kulawiak z Orawy Jabłonka oraz Filip Rzepka z Olimpijczyka Szczurowa. Korona spoczęła ostatecznie na głowie tego pierwszego. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Barana z Hutnika, a najbardziej wartościowym graczem imprezy Kamila Szymborskiego z KS Zakopane. Okazałe puchary, nagrody rzeczowe oraz medale podczas uroczystości końcowej wręczali Prezes Akademii Piłkarskiej Proszowianka Top Cars Proszowice Kamil Mach, Przemysław Patoła - właściciel firmy TOP CARS - sponsora AP Proszowiana i całego cyklu turniejów Winter Cup, a także wiceburmistrz Proszowic Iwona Latowska.
 
Przemysław Patoła (właściciel firmy TOP CARS): - Imprezę na pewno należy uznać za udaną już choćby z powodu faktu, że jest organizowana dla dzieci. Ciesze się, że udało się doprowadzić do naszej współpracy z Kamilem Machem i Akademią Piłkarską Proszowianka, a w konsekwencji i do turnieju Top Cars Winter Cup. Jestem przekonany że to pierwsza, ale nie ostatnia nasza wspólna inicjatywa. Współpraca z Akademią szybko zbiera owoce, już w najbliższych dniach odbędzie się wspólna Wigilia dla dzieci z akademii wraz z ich rodzicami. W kolejnym roku na pewno także nie zabraknie kolejnych wydarzeń, zapewne pomyślimy o jakimś letnim turnieju ale przede wszystkim będziemy cały czas aktywnie dbać o rozwój tych chłopców i to by mieli jak najlepsze warunki do pracy. Co mogę powiedzieć o firmie Top Cars? Zajmujemy się sprowadzaniem aut z zagranicy i serwisowaniem ich w Polsce, mamy w samych Proszowicach dwa oddziały, sprzedajemy ponad 500 samochodów rocznie. To mała firma, ale działa na tyle prężnie że stać nas na to by pomagać w rozwoju lokalnych sportowców.


 
I kolejka
Proszowianka - Orawa 2:1
Hutnik - Olimpijczyk 1:1
Skała - Wanda 1:0
Słomniczanka - Zakopane 0:0
 
II kolejka
Proszowianka - Olimpijczyk 1:2
Orawa - Wanda 4:0
Hutnik - Zakopane 0:3
Słomniczanka - Skała 0:1
 
III kolejka
Proszowianka - Wanda 4:1
Olimpijczyk - Zakopane 0:2
Orawa - Słomniczanka 2:0
Skała - Hutnik 0:1
 
IV kolejka
Proszowianka - Zakopane 0:0
Słomniczanka - Wanda 0:0
Olimpiczyk - Skała 0:4
Orawa - Hutnik 0:1
 
V kolejka
Proszowianka - Słomniczanka 0:3
Zakopane - Skała 2:1
Wanda - Hutnik 0:2
Orawa - Olimpijczyk 1:1
 
VI kolejka
Proszowianka - Skała 1:3
Słomniczanka - Hutnik 1:0
Zakopane - Orawa 1:1
Wanda - Olimpijczyk 1:1
 
VII kolejka
Proszowianka - Hutnik 0:2
Skała - Orawa 2:1
Słomniczanka - Olimpijczyk 0:2
Zakopane - Wanda 2:0

1. Zakopane 7 15 10-2
2. Skała 7 15 12-5
3. Hutnik 7 13  7-5
4. Olimpijczyk 7  9  7-10
5. Orawa 7  8 10-7
6. Słomniczanka 7  7  4-5
7. Proszowianka 7  7  8-12
8. Wanda 7  2  2-12

 
Król strzelców: Ignacy Kulawiak (Orawa, 5 goli)
MVP Turnieju: Kamil Szymborski (KS Zakopane)
Najlepszy bramkarz: Tomasz Baran (Hutnik)
 
KS Zakopane: 1.Stanisław Sęk, 30.Szymon Wójcik, 28.Przemysław Herman (1 gol), 38.Karol Szczygieł (1), 31.Jakub Mężyk, 42.Bartosz Bachleda-Duch (1), Michał Święs, 77.Kacper Palider (2), Kamil Szymborski (4), Krystian Szymborski (1), Norbert Kot. Trener: Adam Gubała.
 
MKS Skała: Bartosz Stanisz, Wiktor Pawlik, 13.Marcin Lichosik, 20.Kacper Jasion, 21.Franciszek Błachno (1 gol), 9.Mateusz Skorupa (1), 18.Dawid Katarzyński (3), 19.Patryk Musiałek, 3.Kacper Gumula (3), 10.Szymon Michalski (1). Trener: Łukasz Michalczyk.
 
Hutnik Kraków: 22.Tomasz Baran, 28.Jakub Krochmal (1 gol), 6.Norbert Głowa (2), 2.Karol Przybek (3), 27.Patryk Koległowicz, 8.Kamil Książek (1), 3.Patryk Szlag, 18.Jakub Starowicz. Trener: Janusz Jaglewicz.
 
Olimpijczyk Szczurowa: Damian Mądziel, Filip Lekki, Maksymilian Rzepka (1 gol), Filip Rzepka (5), Jakub Śliwiński, Wiktor Gałek, Kacper Mulek (1), Ksawery Bieniaś, Daniel Babło, Artur Burzawa. Trener: Tomasz Wilk.
 
Młoda Orawa Jabłonka: 1. Bartosz Szczerba, 14.Ignacy Kulawiak (5 goli), 9.Michał Czarnota (1), 5.Szymon Duduś, 25.Albert Czaja (2), 4.Bartosz Gróbarczyk (2), Kacper Kąś, 2.Kacper Bartkiewicz, 11.Dawid Janowiak, 10.Kamin Buroń. Trener: Rudolf Guzik.
 
Słomniczanka Słomniki: 1.Kacper Bielawski, 41.Bartosz Zagrodzki, 55.Alan Baran (2 gole), 56.Eryk Wołownik, 57.Filip Gwóźdź (1), 58.Jakub Pycia, 59.Bartłomiej Pycia, 60.Karol Ziółek, 37.Daniel Zdeb. Trener: Rafał Piątek.
 
Proszowianka Top Cars Proszowice: Piotr Żuwała, Rafał Żuwała, 14.Ziemowit Duch, 5.Kacper Patoła, 2.Oskar Mielec, 8.Franciszek Kowalski, 6.Antoni Nowak (2 gole), 15.Bartłomiej Knauer, 9.Szymon Maderak (4), 10.Oskar Kukuła (2). Trener: Kamil Mach.
 
NAS Wanda Kraków: 1.Nikodem Kubuśka, 5.Alex Mazurek, 3.Jakub Rastar (1 gol), 9.Bartosz Gubała (1), 6.Miłosz Gawenda, 2.Michał Cieślik, 16.Jakub Dziuba, 7.Jan Gleń, 13.Tomasz Biskup, 10.Jan Gołos, 13.Szymon Czaja. Trener: Marcin Szczerba.
 

RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI FUTMAL PREMIUM:
WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-12-10 21:21:43


Galeria zdjęć

 

Proszowianka Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
16.03.2019
15:30
Legia Warszawa
1:0
Śląsk Wrocław
16.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Lechia Gdańsk
16.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Arka Gdynia
17.03.2019
15:30
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
17.03.2019
18:00
Piast Gliwice
2:1
Miedź Legnica
17.03.2019
15:30

I liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
Bytovia Bytów
16.03.2019
18:00
GKS Jastrzębie
1:2
GKS Katowice
16.03.2019
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Warta Poznań
16.03.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Garbarnia Kraków
16.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Wigry Suwałki
16.03.2019
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:2
Chrobry Głogów
16.03.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Odra Opole
17.03.2019
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.03.2019
18:00

II liga

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
1:1
Widzew Łódź
16.03.2019
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Skra Częstochowa
16.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Ruch Chorzów
16.03.2019
17:00
ROW Rybnik
1:0
Błękitni Stargard
16.03.2019
14:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Bełchatów
17.03.2019
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Elana Toruń
17.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
17.03.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Pogoń Siedlce
17.03.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
16.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
16.03.2019
17:00
Czarni Połaniec
2:3
Wisła Puławy
16.03.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Podlasie Biała Podlaska
16.03.2019
15:30
Sokół Sieniawa
2:0
Spartakus Daleszyce
17.03.2019
14:00
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
17.03.2019
12:00
Stal Kraśnik
1:0
Soła Oświęcim
17.03.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
1:0
Słomniczanka Słomniki
16.03.2019
14:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Olkusz
16.03.2019
14:00
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
16.03.2019
14:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.03.2019
15:00
Clepardia Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
16.03.2019
11:00
Wiślanka Grabie
4:0
Unia Oświęcim
17.03.2019
12:00
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.03.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
0:3 v.o.
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
2:1
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
4:2
Laskowianka Laski
16.03.2019
15:00
Pilica Wierbka
2:0
Hetman Dłużec
16.03.2019
11:00
Orzeł K.
2:6
Unia Jaroszowiec
17.03.2019
13:00
Legion Bydlin
1:0
Bolesław Bukowno
17.03.2019
15:00
Strażak Przybysławice
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.03.2019
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Promień Przeginia
17.03.2019
11:00
Olimpia Łobzów
1:0
Błysk Zederman
17.03.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Centuria Chechło
17.03.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów

Arka G.
2:2
GKS Bełchatów
16.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:0
Elana Toruń
16.03.2019
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
16.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:3
Legia Warszawa
17.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Jagiellonia
17.03.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
17.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
4:2
Korona Kielce
16.03.2019
12:00
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
17.03.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:0
BKS Lublin
17.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
17.03.2019
14:30

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
0:3
Wisła Kraków
16.03.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
AP 21 Kraków
16.03.2019
12:00
Górnik Ł.
3:2
Motor Lublin
16.03.2019
13:00
Cracovia Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
17.03.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Zatorzanka Zator
16.03.2019
09:30
Unia Tarnów
3:3
BKS Bochnia
16.03.2019
10:00
Sokół Słopnice
3:5
Profi Zielonki
16.03.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Sandecja Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Okocimski Brzesko
0:3
Puszcza Niepołomice
16.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Dunajec Nowy Sącz
17.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
0:3
Limanovia Limanowa
17.03.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:3
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Soła Oświęcim
16.03.2019
10:00
Dąb P.
2:1
Hutnik Kraków
16.03.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Pcimianka
16.03.2019
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
2:1
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Okocimski Brzesko
16.03.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:1
Glinik
16.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
17.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
2:4
Raba Dobczyce
16.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.03.2019
15:00
Limanovia
4:0
Soła
17.03.2019
12:00
MKS Trzebinia
4:1
Podhale Nowy Targ
17.03.2019
13:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
5:0
AZS Wrocław
16.03.2019
11:00
GKS Katowice
2:1
SMS Łódź
16.03.2019
15:30
Polonia Poznań
0:4
Olimpia Szczecin
16.03.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:3
Medyk Konin
16.03.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:6
Górnik Łęczna
16.03.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
17.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:0
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
0:0
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00