facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kmita Cup Trampkarzy, Juniorów Młd i Młodzików (foto)

Kmita Cup Trampkarzy, Juniorów Młd i Młodzików (foto)

Podczas kolejnego weekendu sportowych zmagań w XV Turnieju piłki nożnej Kmita Cup, którego organizatorem jest Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów, na hali w Zabierzowie przyszła kolej na rywalizację Trampkarzy, Juniorów młodszych oraz Młodzików młodszych.   

 

 

W sobotnim turnieju Trampkarzy w fazie eliminacyjnej utworzono trzy grupy czterozespołowe, z których po dwie najlepsze drużyny uzyskiwały awans do półfinałów. Następnie ich zwycięzcy trafiali do trzyzespołowego finału, zaś pokonanym przyszło walczyć o miejsca 4-6. O lokaty 7-12 rywalizowały natomiast te zespoły, które nie wywalczyły awansu we wstępnej fazie zmagań.

 

Fazę grupową, jako jedyni bez starty punktu przebrnęli gracze Milenium Skawina. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się również Słomniczanka Słomniki oraz AP Kmita „B” Zabierzów, gromadząc po 7 punktów. Niejako wizytówką tegorocznych edycji Kmita Cup stały się pojedynki półfinałowe. Nie inaczej było i tym razem. Przy okazji rozstrzygnięć, jakie zapadły na tym etapie już w pierwszej parze można mówić o sporej niespodziance. O jej sprawienie pokusiły się Orlęta Rudawa, które po rzutach karnych w stosunku 3-2 pokonały bezbłędne jak dotąd Milenium (w regulaminowym czasie padł wynik 1-1). Dzięki temu to podopieczni Pawła Gawęckiego zameldowali się w finale. Do Orląt niedługo później dołączyła Słomniczanka, która bez większych problemów uporała się z MKS Trzebinia „A”, zwyciężając 2-0. W trzeciej parze doszło natomiast do bratobójczego pojedynku obu zespołów gospodarzy, czyli AP Kmity Zabierzów. W tym przypadku o losach rywalizacji znów musiały decydować rzuty karne, gdyż po 12 minutach na tablicy wyników widniał remis 1-1. W karnych 5-4 triumfowała AP Kmita „A”, uzupełniając w ten sposób skład finałowej trójki.

 

W finałach energii wyraźnie zabrakło Orlętom, które najpierw uległy Słomniczance 0-1, a następnie AP Kmicie aż 1-5. O wszystkim miał zatem rozstrzygnąć ostatni mecz, w którym naprzeciw siebie stanęli gospodarze oraz goście ze Słomnik, którzy mając na uwadze mniej korzystny ze swojego punktu widzenia bilans bramek musieli to spotkanie wygrać w dowolnym stosunku. Tak się jednak nie stało, gdyż po zaciętym meczu zakończonym remisem 1-1, to młodzi zawodnicy AP Kmity Zabierzów, pod wodzą Artura Gawła po ostatnim gwizdku mogli zawiesić na szyi złote medale.     

 

Klasyfikacja zespołowa – Trampkarze

 

1. AP Kmita „A” Zabierzów 
2. Słomniczanka Słomniki 
3. Orlęta Rudawa 
4. Milenium Skawina
5. MKS Trzebinia „A” 
6. AP Kmita „B” Zabierzów 
7. Jutrzenka Giebułtów
8. MKS Trzebinia „B”
9. Świt Krzeszowice 
10. Wierzbowianka Wierzbno 
11. Skawinka Skawina
12. Maszycanka Maszyce   

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – MATEUSZ KONIECZNY (SŁOMNICZANKA)
NAJLEPSZY STRZELEC – MICHAŁ MAREK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – JAKUB KUDELA (MILENIUM)
NAJLEPSZY OBROŃCA – KONRAD TATARUCH (ORLĘTA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – PATRYK ROŻEK (AP KMITA)   
 


Niedzielną rywalizację od wczesnych godzin porannych rozpoczęli Juniorzy młodsi. Dziewięć zespołów w tej kategorii zostało podzielonych na trzy równe grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich trafiały do półfinałów, których zwycięzcy awansowali następnie do trzyzespołowego finału. Przegrani z par półfinałowych walczyli z kolei o miejsca 4-6, a pozostali o pozycje 7-9.

Już faza grupowa pokazała, że czeka nas ciekawy i stojący na wysokim poziomie turniej. Najlepsze wrażenie w rundzie wstępnej pozostawiły zespoły AP Kmity oraz Kaszowianki, które wygrały oba swoje mecze, a także Dalin i Słomniczanka, walczące o punkty w tej samej grupie. W pierwszym półfinale gospodarze zmierzyli się z grającym do tej pory dość przeciętnie Krakusem Nowa Huta. Podopieczni Łukasza Kubika dowiedli, że są jednak drużyną idealną na tego typu turnieje, potrafiącą napędzać się z każdym kolejnym meczem. Boleśnie doświadczyli tego zawodnicy AP Kmity, którzy ulegli Krakusowi 0-3. W drugiej parze pomimo wyjścia z grupy z pierwszego miejsca, Kaszowianka musiała uznać wyższość Słomniczanki. Ekipa ze Słomnik zwyciężyła bowiem 4-2. Ostatni mecz półfinałowy dał się w sposób szczególny zapisać w pamięci, gdyż Dalin wespół z Maszycanką stworzyli świetne widowisko, pełne zmian nastrojów. Zespół z Myślenic po ciężkim boju pokonał rywali 4-3, dzięki czemu mógł być już pewny co najmniej najniższego miejsca na podium.    

Zwieńczeniem i zarazem ozdobą pojedynków Juniorów młodszych były mecze finałowe. Klasą dla siebie był w nich Krakus Nowa Huta, który najpierw 5-0 pokonał Słomniczankę, by własną dominację potwierdzić za sprawą wygranej 4-1 z Dalinem Myślenice. Ekipie ze Słomnik oraz Dalinowi przyszło zatem rozdzielić pomiędzy siebie pozostałe miejsca na podium. W bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Dalin (4-2) i w rezultacie to do zespołu prowadzonego przez Jakuba Burtana powędrowały srebrne medale. Na najniższym stopniu podium uplasowali się z kolei Juniorzy młodsi Słomniczanki Słomniki. 

 

Klasyfikacja zespołowa – Juniorów młodszych

 

1. Krakus Nowa Huta 
2. Dalin Myślenice  
3. Słomniczanka Słomniki 
4. Kaszowianka Kaszów
5. Maszycanka Maszyce
6. AP Kmita Zabierzów 
7. B&T Trzciana
8. Albertus Kraków 
9. Orlęta Rudawa 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB GRUCHAŁA (KRAKUS) 
NAJLEPSZY STRZELEC – KRZYSZTOF POLANIAK (DALIN)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – MAKSYMILIAN NOWAK (KRAKUS)
NAJLEPSZY OBROŃCA – MATEUSZ GRZESIAK (KASZOWIANKA)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – KAMIL GRZYB (SŁOMNICZANKA)

 


W niedzielne popołudnie publiczności zaprezentowały się jeszcze drużyny Młodzików młodszych. W tej kategorii wystąpiło w sumie osiem zespołów, podzielonych w pierwszym etapie na dwie czterozespołowe grupy, które następnie walczyły w typowym systemie pucharowym.

 

W grupie A bezkonkurencyjna okazała się ekipa KOS Kazimierza Wielka. Zespół z Województwa Świętokrzyskiego zanotował komplet dziewięciu punktów za sprawą trzech odniesionych wygranych. Drugą pozycję zajął AP Kmita Zabierzów, przed Maszycanką oraz Iskrą Radwanowice. W grupie B awans do fazy pucharowej dzięki sześciu punktom w dorobku wywalczył Prokocim Kraków, który lepszym bilansem bramek wyprzedził Dalin Myślenice. Dalsze pozycje zajął Świt Krzeszowice oraz Klub Piłkarski z Bolechowic.

 

W pierwszym półfinale swoją wysoką dyspozycję potwierdziła KOS Kazimierza Wielka, pewnie pokonując Dalin 3-0. Bardziej wyrównany przebieg miał drugi pojedynek, w którym gospodarze zwyciężyli 1-0 Prokocim Kraków. Pod koniec dnia nadeszła pora decydujących rozstrzygnięć. Najpierw w pojedynku o 7 miejsce spotkały się dwa zespoły z Gminy Zabierzów. Lepsza okazała się Iskra Radwanowice, pokonując 2-1 KP Bolechowice. Piąta lokata przypadła Świtowi Krzeszowice, za sprawą wygranej 1:0 z Maszycanką. Losy trzeciego miejsca rozstrzygnąć musiała dopiero seria rzutów karnych, bowiem w regulaminowym czasie w starciu Dalinu z Prokocimiem był remis 1-1. Po karnych z najniższego miejsca na podium mógł się cieszyć Dalin, dzięki wygranej 2-0. W meczu wieńczącym kolejny dzień Kmita Cup. KOS Kazimierza Wielka pokonała AP Kmitę Zabierzów 1:0 i w pełni zasłużenie odebrała złote medale. Srebro dla podopiecznych Adama Stadnika, którzy dwukrotnie nie znaleźli recepty na pokonanie KOS Kazmierza Wielka, ale i tak zaprezentowali się z jak najlepszej strony.  

 

Klasyfikacja zespołowa – Młodziki młodsze

 

1. KOS Kazimierza Wielka  
2. AP Kmita Zabierzów
3. Dalin Myślenice
4. Prokocim Kraków 
5. Świt Krzeszowice 
6. Maszycanka Maszyce
7. Iskra Radwanowice 
8. KP Bolechowice 

 

Wyróżnienia indywidualne: 

NAJLEPSZY ZAWODNIK – JAKUB CIEŚLA (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY STRZELEC – PIOTR WÓJCIK (AP KMITA)
NAJLEPSZY BRAMKARZ – KACPER KURNIK (KOS KAZIMIERZA)
NAJLEPSZY OBROŃCA – HUBERT WÓJCIK (DALIN)
NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY – WIKTOR KOŁODZIEJ (PROKOCIM)

 


Podczas trzeciego weekendu w ramach Jubileuszowej XV edycji Kmita Cup, w trzech kategoriach wiekowych wystąpiło łącznie 29 drużyn. Medale dla zawodników oraz statuetki i wyróżnienia indywidualne wraz z nagrodami, a także pamiątkowe puchary w ciągu dwóch dni sportowej rywalizacji wręczyli Radny Gminy Zabierzów Grzegorz Wąs, były Wiceprezes, a obecnie członek honorowy AP Kmity Zabierzów Stefan Krzywiecki, członek Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Ziarkowski oraz Prezes AP Kmita Zabierzów Artur Gaweł.   

 

Podczas czwartego i zarazem ostatniego weekendu Kmita Cup (8-9 grudnia 2018 r.) na hali Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego w Zabierzowie czekają nas zmagania Seniorów (sobota) oraz Juniorów starszych i Żaków młodszych (niedziela).

 

Organizatorem cyklu Turniejów, objętych patronatem honorowym Wójta Gminy Zabierzów jest Akademia Piłkarska Kmita Zabierzów. 

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Gminy Zabierzów.

 

 

Źródło: SK

Dodano: 2018-12-06 10:20:56


Galeria zdjęć

 

Kmita Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
24.05.2019
18:30
Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
:
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
:
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Kmita II Zabierzów
26.05.2019
12:00
Błękitni Czułówek
:
Topór Aleksandrowice
26.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Fitball Szklary
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
:
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:0
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
2:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
:
Hutnik Kraków
24.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
26.05.2019
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
:
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
:
Iskra Brzezinka KKPN
26.05.2019
17:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
4:3
Polplast
24.05.2019
21:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00