facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Orlików (foto)

Kryspinów Cup Orlików (foto)

Za nami wielki piłkarski maraton. Dwanaście godzin piłkarskich zmagań towarzyszyło niedzielnej rywalizacji w Kryspinów Cup w kategorii orlików. Tyle też zespołów wzięło udział w grze o mistrzostwo. Drużyny podzielono na cztery trzy-zespołowe grupy i aby przeprowadzić rzetelną selekcję, organizatorzy ułożyli urozmaicony system rozgrywek.

 

 

Na początek, walka toczyła się w tradycyjnych grupach eliminacyjnych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej z nich, awansowały do strefy mistrzowskiej, pozostałe zaś walczyły o miejsca 9-12 w końcowej klasyfikacji. W strefie mistrzowskiej mieliśmy dwie czterozespołowe grupy z zastrzeżeniem, że wynik pojedynku tych zespołów, które już spotkały się ze sobą w eliminacjach, zostaje automatycznie zaliczony w tabeli grupy mistrzowskiej. Na koniec, mistrzowie obu grup mistrzowskich zmierzyli się w wielkim finale, wicemistrzowie zagrali o trzecie miejsce itd, itd. W grupie drużyn walczących o miejsca 9-12 toczyła się standardowa rozgrywka "każdy z każdym" i wyłoniła ona układ klasyfikacji końcowej w dolnych jej rejonach.
 
I co było łatwe do przewidzenia, taki system rozgrywek wprowadził niesłychaną dawkę emocji. Bez szwanku, eliminacje przebrnęły trzy ekipy, które notabene w komplecie stawiły się na koniec dnia na podium turnieju. Skawinka była w eliminacjach najskuteczniejsza. W dwóch meczach zdobyć 20 goli to nie lada wyczyn, pozwoliło to Patrykowi Stekli i Szymonowi Mazankiewiczowi powalczyć nawet o koronę króla strzelców turnieju. Co ciekawe, w obu eliminacyjnych meczach oboje zdobyli solidarnie po hatricku. W dalszych bojach skuteczniejszy był już Stekla i ostatecznie bił się do ostatniej chwili o tytuł najlepszego snajpera zawodów. Ale nie tylko supersnajperem Steklą Skawinka stała. Cały zespół prezentował naprawdę wysokie wyszkolenie techniczne. Nikt nie miał najmniejszych problemów z opanowaniem piłki, celnym podaniem do partnera czy soczystym uderzeniem na bramkę. To pozwalało skupić się jedynie na słabościach przeciwnika i efekty były nadzwyczajne. Nie da się jednak ukryć, że skawinianie wysokie loty zawdzięczają m.in Szymonowi Mazankiewiczowi, to gracz który świetnie panował nad piłką, a przeszedł także do historii turnieju zdobywając w eliminacyjnym meczu z Cracovią dwa gole w trakcie pierwszych 40 sekund meczu! Podobać mogły się też umiejętności techniczne Mateusza Pietraszka, który kilkakrotnie błysnął ruletą w meczu z Pasami. Noi był też Dariusz Kamecki, wybrany przez organizatorów najlepszym obróncą turnieju. 
 
Równie groźna była ekipa Krakusa I. Nikogo to jednak nie dziwi bo w klubie tym stawia się w futbolu jedynie na szkolenie młodzieży i efekty są już znane w całym małopolskim środowisku. Podopieczni Mateusza Misia także gładko przeszli eliminacje gromiąc Lotnika II oraz Tramwaj, a drogę po koronę króla strzelców w pojedynku z Lotnikiem utorował sobie Alan Kozioł zdobywając aż sześć goli! Ale Alana piłka w ogóle szukała pod polem karnym rywali. To zawodnik, który na tyle umiejętnie ustawia się na boisku, posiada snajperski instynkt, że faktycznie raz za razem dochodził do sytuacji strzeleckich. Gra Krakusa cieszyła oko. Szybkie akcje, często budowane zagraniami na jeden kontakt ale i przegląd pola kilku zawodników budził respekt. 
 
Skawinka i Krakus I trafiły razem do mistrzowskiej grupy (B-D) razem z Wisłą Brzeźnica i Lotnikiem II. Tu wszystkich elektryzował bezpośredni mecz pomiędzy Skawinką i Krakusem I. Skawinianie najpierw jednak nie bez problemu pokonali Tramwaj, Krakus zaś rozprawił się z Lotnikiem II. Bezpośrednie starcie rozstrzygało bowiem losy awansu do ścisłego finału! Po kapitalnym meczu podopieczni Szczepana Mrowca wygrali 2:1 i czekali już tylko na rywala. A miał nim być ktoś z trójki: Hutnik, Start Kamień i Wisła Brzeźnica. Nowohucianie mieli w swoich szeregach kilka asów. Na pierwszy plan zdecdowanie wysuwał się Alex Khoma, zawodnik który miał niebagatelny wpływ na grę zespołu, a i sam prezentował nadzwyczajne umiejętności gry w piłkę. I nie są to błahe sformułowania bo jego wyczucie, instynkt przy mijaniu rywali, świetny balans ciałem i markowanie strzałów wzbudzały postrach u rywali. Ważne dla ekipy hutników było to, że Khoma miał kapitalne wsparcie Bartka Sroki, który miał wiele cech wspólnych z grą wspomnianego Khomy. Noi dzieło wieńczył aż sześciokrotnie Kuba Skiba, zawodnik który jak na swój wiek prezentuje ponadprzeciętny, bardzo dojrzały futbol. 
 
W walce o finał do końca byli też gracze Startu Kamień z rewelacyjnym Kacprem Paszczą. To bez wątpienia godny uwagi zawodnik, dysponujący wysokich lotów techniką użytkową, z której w pełni potrafi korzystać. Jego no look pass'y, żelazna i precyzyjna lewa noga ale i umiejętność przyjęcia piłki z jednoczesnym odejściem od rywala dodawała pewności siebie całemu zespołowi i to na tyle, że w kluczowym jak się okazało pojedynku bezpośrednim w eliminacjach, ekipa trenera Michała Kucia długo była piłkarsko lepsza od... Hutnika! Hutnicy jednak dość długo się rozkręcali, późno zaczęli rotować w składzie i dopiero te elementy układanki zaczęły funkcjonować jak należy. Bliżej końca meczu hutnicy zaaplikowali Startowi trzy gole i w zasadzie zapewnili sobie mistrzostwo grupy eliminacyjnej. Ta porażka kosztowała Start konieczność pokonania obu rywali w grupie mistrzowskiej i liczenie na wpadkę nowohucian. 
 
Ale w grze była też i trzecia ekipa - której personalia dość długo w opisie turnieju trzymane była w milczeniu. Otóż prawdziwą furorę w turnieju zrobiła ekipa... dziewcząt Wisły Brzeźnica! Drużyna trenera Andrzeja Żądło to filia prężnie rozwijającej się Akademii Kobiecego Futbolu z Krakowa i drużyna ta całkowicie zauroczyła wszystkich obecnych. I nie ma tu mowy o walorach artystycznych a jedynie o piłkarskich. Dziewczyny z Brzeźnicy prezentowały technicznie znacznie wyższy poziom od wielu męskich ekip w tym turnieju. A gdyby tak skupić się na poczynaniach Julii Ostrowskiej, ręce same składały się do oklasków. Ostrowska to zawodniczka kompletna. Szybka, obunożna, kapitalnie dryblująca z nogą na piłce, korzystająca z szerokiej gamy zwodów i umiejętności snajperskich. Dziesięć goli w męskim gronie to ogromny wyczyn. Wiślaczki owszem bazowały na poczynaniach Ostrowskiej ale faktem jest, że niemal wszystkie podopieczne trenera Żądło prezentowały się piłkarsko na bardzo wysokim... zaskakującym poziomie. Wiślaczkom naturalnie czasami brakowało siły fizycznej, czasem nutki cwaniactwa na boisku ale w zupełności wystarczyło by... wygrać swoją grupę eliminacyjną! Zaczęło się od wysokiego zwycięstwa z Nadwiślanem, a na koniec remis z Lotnikiem I pozwolił zachować fotel lidera tabeli. Remis jednak mocno utrudnił rywalizację o finał w grupie mistrzowskiej. Gdy w pierwszym meczu wiślaczki zremisowały i ze Startem, strefa medalowa uciekła. By uniknąć gry o siódme miejsce, trzeba było albo pokonać silnego Hutnika albo liczyć na zwycięstwo Startu z Lotnikiem. Lotnikiem, który także w eliminacjach uporał się z Nadwiślanem i awans do grupy mistrzowskiej zapewnił sobie "nieszczęsnym" remisem z Wisłą. Tych dwóch punktów zabrakło w grupie mistrzowskiej by powalczyć o podium w całym turnieju. Lotnikowi tak naprawdę zabrakło niewiele. Owszem, z Hutnikiem nie miał za wiele do powiedzenia, ale w pozostałych meczach trzymał się dzielnie. Sporo dobrego robił w defensywie rosły Kacper Lach, dużo zamieszania generował w ofensywie Jan "karate kid" Kopeć, a Jakub Koszycki kilkakrotnie błysnął nietuzinkowymi dryblingami. 
 
Czwarte miejsce w grupie mistrzowskiej oznaczało dla Lotnika I jedynie walkę o miejsce siódme, co ciekawe z... Lotnikiem II. Zresztą wszystkie pojedynki o poszczególne miejsca przyniosły ogrom emocji. Wystarczy spojrzeć choćby na wyniki. Rywalizacja o miejsca siódme, trzecie i pierwsze rozstrzygała się dopiero w rzutach karnych, a mecz o piątą lokatę rozstrzygnął jeden gol po prawdziwej wymianie ciosów między Tramwajem a wiślaczkami z Brzeźnicy. W całym tym maratonie najlepsi okazali się Hutnicy. Zespół z Suchych Stawów zachował najwięcej zimnej krwi i tuż przed godziną dwudziestą triumfował w całym turnieju pokonując ekipę Skawinki.
 
W boju o miejsce trzecie lepsi (dopiero w karnych) okazali się piłkarze Krakusa I pokonując rewelacyjny Start Kamień. Piąte miejsce wywalczył "czarny koń" rozgrywek - dziewczęca drużyna Wisły Brzeźnica, który pokonał 4:3 Tramwaj Kraków. W bratobójczym boju o siódmą lokatę, w karnych Lotnik I pokonał Lotnika II. 
 
Walkę o miejsca 9-12 wygrała ekipa Krakusa II, która w decydującym starciu na koniec rywalizacji, pokonała Cracovię 5:1 i jej kosztem wygrała grupę 9-12.
 
Na koniec, tradycyjnie sypnęło nagrodami. Nagrody ufundowane przez Kraksport, Kraków Airport, Powiat Krakowski, Gminę Liszki a także Polski Związek Piłki Nożnej wręczali przedstawiciele Szkółki Piłkarskiej i klubu sportowego Lotnik (m.in Prezes Czesław Sadko i Wiceprezes Jarosław Koziara). Wyróżnieni zostali zarówno najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach ale i królowie rzutów karnych i dryblingu (konkursów rozegranych w trakcie turnieju). Wybrano też najlepszego obrońcę i bramkarza, a także najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. Poznaliśmy też króla strzelców (szczegółowe zestawienie poniżej).
 
Grupa A
Lotnik I - Nadwiślan 3:1
Wisła - Nadwiślan 6:1
Lotnik I - Wisła 2:2
 
1. Wisła 2 4 8-3
2. Lotnik I 2 4 5-3
3. Nadwiślan 2 0 2-9
 

Grupa B
Skawinka - Lotnik II 11:0
Cracovia - Lotnik II 0:1
Skawinka - Cracovia 9:1
 
1. Skawinka 2 6 20-1
2. Lotnik II 2 3  1-11
3. Cracovia 2 0  1-10

 
Grupa C
Krakus II - Start 0:3
Hutnik - Start 3:0
Krakus II - Hutnik 0:3
 
1. Hutnik 2 6 6-0
2. Start 2 3 3-3
3. Krakus II 2 0 0-6
 
Grupa D
Krakus I - Tęcza 16:0
Tramwaj - Tęcza 3:0
Krakus I - Tramwaj 5:1

1. Krakus I 2 6 21-1
2. Tramwaj 2 3  4-5
3. Tęcza 2 0  0-19
 
 
Grupa mistrzowska (A-C)
Wisła - Start 1:1
Hutnik - Lotnik I 7:1
Wisła - Hutnik 0:3
Start - Lotnik I 3:1
Wisła - Lotnik 2:2 (zal.z grupy A)
Hutnik - Start 3:0 (zal.z grupy C)
 
1. Hutnik 3 9 13-1
2. Start 3 4  4-5
3. Wisła 3 2  3-6
4. Lotnik I  3 1  4-12

 
Grupa mistrzowska (B-D)
Skawinka - Tramwaj 3:2
Krakus I - Lotnik II 14:0
Skawinka - Krakus I 2:1
Tramwaj - Lotnik II 5:0
Skawinka - Lotnik II 11:0 (zal.z grupy B)
Krakus I - Tramwaj 5:1 (zal.z grupy D)
 
1. Skawinka 3 9 16-3
2. Krakus I 3 6 20-3
3. Tramwaj 3 3  8-8
4. Lotnik II 3 0  0-30

 
Grupa niemistrzowska (9-12)
Nadwiślan - Cracovia 0:3
Krakus II - Tęcza 5:1
Nadwiślan - Krakus II 0:3
Cracovia - Tęcza 4:0
Nadwiślan - Tęcza 5:2
Cracovia - Krakus II 1:5
 
9. Krakus II 3 9 13-2
10. Cracovia 3 6  8-5
11. Nadwiślan 3 3  5-8
12. Tęcza 3 0  3-14

 
O 7.miejsce:
Lotnik I - Lotnik II 2:2, k.3-1
 
O 5.miejsce:
Wisła - Tramwaj 4:3
 
O 3.miejsce:
Start - Krakus I 2:2, k.1-3
 
O 1.miejsce:
Hutnik - Skawinka 2:2, k.4-3
 
 
Król żonglerki: Kacper Paszcza (Start)
Król karnych: Szymon Mazankiewicz (Skawinka)
Król dryblingu: Patryk Stekla (Skawinka)
Król strzelców: Alan Kozioł (12 goli - Krakus I)
Najlepszy bramkarz: Adrian Jabłoński (Hutnik)
Najleszy obrońca: Dariusz Kamecki (Skawinka)
MVP Turnieju: Julia Ostrowska (Wisła)
 
Liderzy drużyn:
- Kacper Paszcza (Start)
- Kacper Andrzejewski (Tęcza)
- Jakub Cichy (Nadwiślan)
- Patryk Stekla (Skawinka)
- Nicola Madejczyk (Wisła)
- Kacper Szewczyk (Tramwaj)
- Bartosz Miszkiel (Cracovia)
- Adrian Biegan (Krakus II)
- Miłosz Tyksiński (Lotnik II)
- Kacper Lach (Lotnik I)
- Krzysztof Marzec (Krakus I)
- Wiktor Paś (Hutnik)
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
 
1. Hutnik Kraków: 1.Adrian Jabłoński, 14.Kuba Skiba (6 goli), 5.Bartek Sroka (3), 8.Przemysław Gajerski, 3.Alex Khoma, 6.Wiktor Paś, 7.Dominik Dudziak (4), 11.Szymon Jedynak (1), 9.Wiktor Pieczarka (1). Trener: Piotr Kurylonek.
 
2. Skawinka Skawina: 1.Kamil Jankowski (1 gol), 15.Bartek Czepiel (1), 22.Mateusz Pietraszek, 8.Patryk Stekla (9), 10.Patryk Brodłowicz (1), 17.Krystian Dźwigał (1), 11.Dariusz Kamecki (4), 9.Kuba Nowak (3), 7.Szymon Mazankiewicz (6), 16.Szymon Lis, 14.Paweł Janus (1). Trener: Szczepan Mrowiec.
 
3. Krakus I Nowa Huta: 1.Kacper Soja, 7.Marcel Zwierzyński (3 gole), 6.Krzysztof Marzec (4), 29.Jakub Musiał (5), Alan Kozioł (12), 19.Tymoteusz Mika (2), 8.Filip Kula (8), 18.Piotr Kos. Trener: Mateusz Miś.
 
4. Start Kamień: 1.Kacper Gara, 17.Kacper Paszcza (5 goli), 13.Jakub Siudek (1), 10.Szymon Knapik (2), 8.Patryk Gara, 3.Wiktor Steczko (1), 14.Oskar Słowiński, 4.Konrad Szczurek. Trener: Michał Kuć.
 
5. AKF Wisła Brzeźnica: Julia Ostrowska (10 goli), Zuzanna Niechaj, Anna Małodobry, Dorota Wojtaszczyk, Nicola Madejczyk (3), Alicja Kołodziejska, Jakub Frydrych, Antonina Puka. Trener: Andrzej Żądło.
 
6. Tramwaj Kraków: 5.Szymon Patla, 9.Kacper Szewczyk, 13. Kamil Marszalik, 8.Błażej Badula (5 goli), 2.Szymon Bochenek, 10.Jakub Brzdęk (1), 7.Igor Mardyła (2), 11.Patryk Bąbka (1), 6.Bartłomiej Świerczek (1), 3.Jan Kubis (3), 4.Kacper Nycz (1). Trener: Patryk Jaskólski.
 
7. Lotnik I Kryspinów: 1.Hubert Wlazło, 28.Jakub Koszycki (3 gole), 5.Kacper Lach, 20.Krzysztof Pyrek, 20.Jakub Konstanty (1), 11.Jan Kopeć (1), 11.Patryk Orlof (1), 7.Jakub Musiał, 18.Wiktor Jędras, 10.Jan Bulanda, 9.Oskar Wąsik (1). Trener: Łukasz Skóra.
 
8. Lotnik II Kryspinów: 1.Miłosz Tyksiński, 5.Jan Urban, 99.Piotr Rubiś, 99.Piotr Rubiś, 99.Bartosz Borowy, 21.Kamil Kubik (1 gol), 4.Igor Starek, 67.Oskar Pałka, 7.Kacper Mazur, 10.Maciej Zima, 9.Szymon Zima. Trener: Łukasz Skóra.
 
9. Krakus II Nowa Huta: 12.Wiktor Trzos, 98.Adrian Bajor (1 gol), 99.Arkadiusz Biegan (1), 2.Juliusz Bełtowski, 9.Franciszek Bełtowski (3), 11.Jakub Miechorski (4), 10.Mateusz Bąk (4), 5.Robert Dąbek. Trener: Mateusz Miś.
 
10. Akademia Mistrzów Cracovia: 29.Jakub Powroźnik, 15.Bartosz Miszkiel (1 gol), 66.Hubert Kania, 13.Tymon Ganew (2), 22.Max Waciak, 16.Mikołaj Dulak (1), 12.Adam Cibor (1), 17.Zuzanna Gniłka, 6.Alex Mysza (4). Trener: Bogusław Kuraś.
 
11. Nadwiślan Kraków: 1.Aleksander Tarnowski, 3.Mikołaj Bryg, 9.Jakub Cichy (1 gol), 13.Wojciech Woda, 16.Jakub Sacharczuk (1), 5.Kacper Bogdanowicz (1), 4.Tymon Koszowski (4), 17.Norbert Sadowski, Filip Oczkowski, Wladysław Kowalski. Trener: Łukasz Śleboda.
 
12. Tęcza Piekary: 1.Jan Gielarowski, 10.Stanisław Gielarowski (1 gol), 8.Mateusz Szewczyk, 11.Sebastian Florian, 3.Adam Pyla (1), 5.Kacper Andrzejewski, 4.Bartosz Pietruszko (1). Trener: Michał Tylka.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USLUGI PREMIUM: WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-11-26 09:36:06


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
24.05.2019
18:30
Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
:
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
:
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Kmita II Zabierzów
26.05.2019
12:00
Błękitni Czułówek
:
Topór Aleksandrowice
26.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Fitball Szklary
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
:
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:0
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
2:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
:
Hutnik Kraków
24.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
26.05.2019
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
:
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
:
Iskra Brzezinka KKPN
26.05.2019
17:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
4:3
Polplast
24.05.2019
21:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00