facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowe mistrzostwa Krakowa młodzików

Halowe mistrzostwa Krakowa młodzików

Rozpoczęła się kolejna edycja halowych mistrzostw Krakowa młodzików. Zespoły podzielone zostały na osiem grup, z każdej dwie najlepsze awansują do kolejnej fazy. Młodzi piłkarze rywalizować będą do końca marca przyszłego roku.

Grupa A: Hutnik III - Skalanka 3-2, Hutnik III - Bibiczanka II 5-0, Milenium Skawina - Skalanka 1-3, Milenium - Bibiczanka II 3-2, AS Ochojno - Akademia Piłkarska 21 Kraków 6-1, Wiatr Ludźmierz - AP 21 3-2, AS Ochojno - Wiatr 5-0, Wiatr - Kaszowianka 3-0.

Grupa C: Górnik Wieliczka - AS Progres 0-10, Lotnik Kryspinów - MIlenium Skawina II 3-6, Górnik Wieliczka - Lotnik 5-1, Progres - Milenium II 1-0, Progres - Lotnik 11-0, Krakus II Swoszowice - Clepardia 0-8, SMS Solne Miasto Wieliczka - Błękitni Modlnica 0-1, Krakus II - Solne Miasto 1-4, Clepardia - Błękitni 1-0, Krakus II - Błękitni 3-0, Clepardia - Solne Miasto 2-4.

Grupa E: Bibiczanka - Cracovia II 2-1, Bibiczanka - Clepardia 2-0, Krakus II Nowa Huta - Cracovia II 1-4, Krakus II - Clepardia II 1-1.

 

 

Źródło: Paweł Panuś; fot. archiwum

Dodano: 2018-11-20 08:33:01


Clepardia  Krakus Swoszowice 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
ISD-AJD Częstochowa
18.12.2018
18:30

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30