facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup Skrzatów (foto)

Kryspinów Cup trwa nadal. W sobotę 17 listopada na parkiecie Zespołu Szkół im.J.Kantego w Liszkach rywalizowały drużyny w kategorii Skrzatów. Emocji tradycyjnie nie zabrakło ale nie zabrakło przede wszystkim dobrej zabawy, o którą tak naprawdę tego dnia chodziło.

 

 

W tym wieku trudno jeszcze o znaczące różnice w poziomie piłkarskim między zespołami, więc o losach rywalizacji często decydowały indywidualności bądź odrobina szczęścia. Niemniej kilku perełek, tradycyjnie można było się tego dnia doszukać. Choćby grający w Lotniku Kryspinów Szymon Indyk - zawodnik ze znakomicie ułożoną lewą nogą, z dużymi umiejętnościami snajperskimi ale i defensywnymi. Dużo notował przechwytów i ogólnie miał niebagatelny wkład w siłę ognia kryspinowian w grupie A. A przecież był jeszcze filigranowy Kacper Piątek, snajper który wzorem Krzysztofa Piątka z Genoi strzelał w tym turnieju jak na zawołanie. Prezentował dużą umiejętność gry jeden na jeden noi nosa do zdobywania goli miał przede wszystkim. Wraz z Igorem Rakoczym i Igorem Armatysem z Piasta Wołowice, prezentował się najlepiej w klasyfikacji strzelców całego turnieju. 
 
Konynuując wątek piłkarskich perełek, nie sposób przejść obojętnie obok postawy Franciszka Majdy z Bronowianki. To niezwykle przebojowy piłkarz, z ogromnym ciągiem na bramkę. Szarżował na bramkę rywali bezpardonowo i jeśli przez życie będzie brnął tak pewny siebie jak w tych zawodach, przed tym chłopakiem świetlana przyszłość. Nastrzelał w turnieju cztery gole ale mógł i więcej bo w meczu z Hutnikiem był autorem spektakularnego strzału, po którym piłka odbiła się od obu słupków i wróciła na plac gry. Trochę wbrew wynikom drużyny, świetnie prezentowało się też kilku graczy Prokocimia Kraków. Mowa przede wszystkim Karolu Marcjanie, który jako jeden z nielicznych w całej imprezie wykazywał się kapitalnym panowaniem nad piłką, pomysłowymi zwodami, dobrym balansem ciała noi jak się okazało także skutecznością pod bramką przeciwnika (najskuteczniejszy strzelec w drużynie) - ale i o Piotrze Gadowskim, który dobrze grał z nogą na piłce, błysnął kilkoma ciekawymi dryblingami i pomysłowością w grze. W oko wpadała także gra Igora Paździerkiewicza z Akademii Futbolu Ochojno. To gracz który wyraźnie ma dryg do futbolu, a do tego w ofensywie spisywał się bardzo poprawnie i wydawać by się mogło, że koszulka Barcelony, w jakich grali młodzi gracze ze szkółki trenera Stawowego dodawała temu zawodnikowi skrzydeł. Noi rzecz jasna o kilku indywidualnościach Piasta Wołowice należy wspomnieć. Taki tercet jak Igor Rakoczy, Igor Armatys i Piotr Niedośpiał to skarb w talii każdego szkoleniowca i ten właśnie poprowadził ekipę Piasta do kompletu zwycięstw w turnieju. 
 
A Piast potrafił i rozgromić nawet wicelidera Bronowiankę. Wynik 10:3 robi wrażenie ale warto dodać, że był to też poniekąd wyścig strzelecki Armatysa i Rakoczego. Oboje zdobyli po cztery gole i wypracowali ten jakże okazały wynik. Bronowianie dużo zawdzięczali wspomnianej przebojowości Franciszka Majdy, który w asyście Stanisława Jaśkiewicza i Aleksandra Markuta poprowadzili ekipę z ul.Zarzecze do fotela wicelidera tabeli. Podopieczni Sebastiana Lutaka potrafili też zachwycić kreatywnością ustawiając czterosobowy mur na połowie przeciwnika przy rzucie wolnym wykonywanym przez rywala. Trzeci w tabeli był Lotnik Kryspinów, zespół z duetem Kacper Piątek - Szymon Indyk. Obaj generowali spory ruch pod bramką przeciwnika i pewnie gdyby kryspinowanie mieli więcej zimnej krwi pod własną bramką i nie stracili dziesięciu goli, miejscowi powalczyliby z Bronowianką o drugi stopień podium. Mniej indywidualności miały ekipy Błękitnych Modlnica i Hutnika. To oraz kilka detali spowodowały, że walki o podium nie udało się podjąć. Modlniczanie nie dali się rozgromić Piastowi i Bronowiance, urwali punkty Lotnikowi i pewnie pokonali Hutnika plasując się w tabeli tuż za gospodarzami. Na koniec słów kilka o Hutniku. Tu wyraźnie dominowała edukacja i.. dobra zabawa. Hutnicy mieli lepsze i słabsze momenty ale na plus na pewno zapiszą zdobycie najwięcej goli przeciwko dominatorom z Wołowic oraz minimalną porażkę z Lotnikiem.
 
Ciekawie było też i w grupie B, gdzie także trzy zespoły nadawały ton rozgrywce. Grający w niemal niezmienionym (co w porannej grupie A) składzie Lotnik tym razem nie znalazł pogromcy. Wysokie zwycięstwo 6:2 nad Orbitą na inaugurację okazało się wyznacznikiem formy kryspinowian. Ogranie wicemistrza grupy tak okazale pociągnęło za sobą coraz lepszą grę w kolejnych meczach i gdyby nie niemoc strzelecka przeciwko Wiarusom, Lotnik mógł zakończyć zmagania nawet z kompletem punktów. Niewiele zabrakło wspomnianej Orbicie Bukowno z Igim Matuszewskim w składzie. Ekipę z Bukowna charateryzował niezwykle ofensywny styl gry. Odbiło się to zresztą na bilansie bramkowym, który obrazuje wysoki nacisk na atak, a nieco mniejszy na grę obronną. Tyle, że ta pasja i waleczność, zarażała kibiców, którzy od drugiego pojedynku mocno utożsamiali się ze stylem gry zespołu i ich doping potęgował piękno widowiska. Wiarusy Igołomia. Zespół który nie podołał wyraźnie Orbicie i Lotnikowi ale uporał się gładko z resztą stawki, toteż znalazło się dla tej ekipy miejsce na podium, ekipy dość zbilansowanej i wyrównanej. Zdobyczą bramkową dzieliło się aż pięciu spośród siedmiu zawodników wpisanych do protokołu meczowego. Słabo punktowały AFO i Prokocim, zespoły które mimo kilku ciekawych graczy, nie grzeszyły konsekwencją w defensywie i rywale skrzętnie to wykorzystali. 
 
Tradycyjnie na koniec piłkarskich zmagań w obu grupach, odbywała się Ceremonia Wręczenia Nagród. Medalami nagrodzono wszystkich uczestników, każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom, okazały puchar oraz upominki ufundowane przez firmę Kraksport, Kraków Airport, Powiat Krakowski, Gminę Liszki a także Polski Związek Piłki Nożnej. Nie zabrakło statuetek dla liderów poszczególnych drużyn a także nagród niespodzianek wręczanych zawodnikom wybieranych w drodze losowania.
 
Grupa A
Lotnik - Hutnik 3:2
Piast - Błękitni 4:1
Hutnik - Piast 5:9
Lotnik - Bronowianka 2:2
Piast - Bronowianka 10:3
Hutnik - Błękitni 2:7
Błękitni - Bronowianka 0:3
Lotnik - Piast 1:4
Lotnik - Błękitni 2:2
Bronowianka - Hutnik 4:1

1. Piast 4 12 28-10
2. Bronowianka 4  7 12-13
3. Lotnik 4  5  8-10
4. Błękitni 4  4 10-11
5. Hutnik 4  0  8-23
 
Piast Wołowice: Radosław Machaczka, Kacper Morawski (1 gol), Mateusz Bojda (1), Igor Rakoczy (8), Igor Armatys (10), Bartosz Zalasiński (4), Mikołaj Skowronek, Piotr Niedośpiał (4), Mateusz Gaweł. LIDER: Igor Armatys. TRENER: Dawid Gala.
Bronowianka Kraków: Stanisław Jaśkiewicz (4), Sebastian Kłaputa (1), Szymon Witek, Jan Brzęk, Norbert Zieliński, Leon Zięba, Franciszek Majda (4), Aleksander Markut (2). LIDER: Leon Zięba. TRENER: Sebastian Lutak.
Hutnik Kraków: Wiktor Zapała, Wiktor Murdza (2), Krystian Zaborski (1), Maciej Dudek (4), Krzysztof Korpak (1), Arkadiusz Burnat (2), Ignacy Jaroniewski, Alan Wojtusik, Wojciech Zając, Sebastian Cisowski. LIDER: Maciej Dudek. TRENER: Maksymilian Habowski.
Błękitni Modlnica: Maksymilian Drzyzga, Bartosz Janik (2), Brunon Janik, Igor Kotula, Kamil Polakiewicz, Franciszek Stefański (4), Tymoteusz Waliłko, Jerzy Wołkowski, Zuzanna Ostrowska, Olivier Kustra. LIDER: Franciszek Stefański. TRENER: Piotr Pasternak.
Lotnik Kryspinów: Antoni Kowalówka, Paweł Kącik, Szymon Jaskowski, Maksymilian Żurek (1), Cezary Maślanka (2), Feliks Chruściel, Mateusz Steczko, Kacper Piątek, Tadeusz Stec, Patryk Duszyk, Stanisław Rodzynkiewicz, Szymon Indyk (5). LIDER: Mateusz Steczko. TRENER: Bartosz Poniedziałek.


Grupa B
Lotnik - Orbita 6:2
AFO - Prokocim 5:0
Orbita - AFO 4:2
Lotnik - Wiarusy 0:0
AFO - Wiarusy 1:3
Orbita - Prokocim 7:2
Prokocim - Wiarusy 2:7
Lotnik - AFO 5:2
Lotnik - Prokocim 4:2
Wiarusy - Orbita 1:5

1. Lotnik 4 10 15-6
2. Orbita 4  9 18-11
3. Wiarusy 4  7 11-8
4. AFO 4  3 10-12
5. Prokocim  4  0  6-23
 
Prokocim Kraków: Szymon Piszczek, Jakub Leńczowski, Piotr Gadowski, Dawid Łanocha, Patryk Jaglarz (1), Wiktor Kantorczyk, Szymon Mostowik, Adam Szczepanik, Karol Marcjan (3), Kacper Piech. LIDER: Szymon Piszczek. TRENER: Adrian Pater.
Lotnik Kryspinów: Antoni Kowalówka, Paweł Kącik, Maks Żurek (2), Szymon Jaskowski, Feliks Chruściel, Cezary Maślanka (1), Jan Trzciński, Kacper Piątek (9), Szymon Indyk (2). LIDER: Kacper Piątek. TRENER: Bartosz Poniedziałek.
Wiarusy Igołomia: Wiktor Walczyk (2), Stanisław Drzewiecki (2), Dawid Mima (2), Wiktor Urych (3), Jakub Nowotarski (2), Adrian Marszałek. LIDER: Adrian Marszałek. TRENER: Bartłomiej Pasiut.
Akademia Futbolu Ochojno: Aleksander Kostrz (1), Olaf Wcisło, Krystian Salawa, Ignacy Kimszal, Igor Paździerkiewicz (5), Wiktor Dąbrowski, Igor Stryszowski (2), Oliwier Strzyowski (2), Jakub Tomana. LIDER: Igor Paździerkiewicz. TRENER: Piotr Drożdżowski.
Orbita Bukowno: Igi Matuszewski (2), Filip Karoń (1), Kuba Gondek, Franciszek Piekarzewski, Filip Liszka, Mateusz Piątek (5), Kajetan Czerwiński (4), Dawid Poczęsny (4), Igor Tomsia. LIDER: Dawid Poczęsny. TRENER: brak danych.


RELACJA WYKONANA W RAMACH USŁUGI: WWW.FUTMAL.PL/PATRONAT
 

Źródło: Piotr Kwiecień

Dodano: 2018-11-18 17:48:05


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


III liga, gr. IV

Hutnik Kraków
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
3:2
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
2:1
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wiślanie Jaśkowice
26.05.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Soła Oświęcim
26.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
28.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Pcimianka Pcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2019
16:30
Górnik Wieliczka
:
Słomniczanka Słomniki
26.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
4:1
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
1:1
Poprad Muszyna
25.05.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
1:1
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Okocimski Brzesko
26.05.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądniczanka Kraków
3:2
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
4:1
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00
Piliczanka Pilica
:
Przemsza Klucze
26.05.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
:
LOT Balice
26.05.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
0:3
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
0:3
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
26.05.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
26.05.2019
15:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
26.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
3:5
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
26.05.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
24.05.2019
18:30
Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
4:2
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
2:1
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
Gród Podegrodzie
11:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
15:00
Jarmuta
4:0
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
5:3
Laskovia
25.05.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Sokół Stary Sącz
26.05.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Rytro
26.05.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Górzanka Nawojowa Góra
:
Liszczanka Liszki
26.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
26.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
1:4
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.05.2019
17:00
Gajowianka Gaj
:
Wawel Kraków
26.05.2019
18:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
26.05.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Płomień Kostrze
26.05.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:3
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
26.05.2019
17:30
Strażak Przybysławice
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00
Legion Bydlin
:
Hetman Dłużec
26.05.2019
17:00
Spartak Charsznica
:
Błysk Zederman
26.05.2019
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
26.05.2019
11:00
Orzeł K.
:
Centuria Chechło
26.05.2019
13:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
3:0
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.05.2019
17:00
Wisła Jankowice
:
MKS Libiąż
26.05.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
LKS Polanowice
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00
Lotnik II Kryspinów
:
Kmita II Zabierzów
26.05.2019
12:00
Błękitni Czułówek
:
Topór Aleksandrowice
26.05.2019
16:00
Tyniec Kraków
:
Gwiazda Ściejowice
26.05.2019
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Fitball Szklary
26.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
26.05.2019
13:00
Błękitni II Modlnica
:
Albertus Kraków
26.05.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Rzozovia Rzozów
4:0
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
26.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00
Czapla Czaple Male
:
Northstar Miechów
26.05.2019
11:00
Victoria Smroków
:
Dłubnia Trzyciąż
26.05.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
26.05.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
:
Sokół Gołaczewy
26.05.2019
15:00
Błękitni Falniów
:
Nidzica Słaboszów
26.05.2019
16:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
0:0
Legia Warszawa
25.05.2019
17:00
Jagiellonia
2:0
Motor Lublin
25.05.2019
13:30
Zagłębie Lubin
1:0
Pogoń Szczecin
25.05.2019
13:15
Arka G.
3:0
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
2:3
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
26.05.2019
13:00
Ruch Chorzów
:
Śląsk Wrocław
26.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
0:2
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
3:0
KKP Korona
25.05.2019
12:00
AP 21 Kraków
3:0
Motor Lublin
25.05.2019
17:00
Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
26.05.2019
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta R.P.
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta K.
:
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
:
Star
26.05.2019
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
1:2
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
2:3
Limanovia Limanowa
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
26.05.2019
10:00
Dalin Myślenice
:
Podhale Nowy Targ
26.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
28.05.2019
18:30

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Pcimianka
:
Hutnik Kraków
24.05.2019
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:2
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
26.05.2019
12:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
0:4
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
12:1
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
7:0
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Glinik
25.05.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
28.05.2019
18:30

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:4
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
0:8
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
2:2
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
25.05.2019
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
26.05.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
Polonia Poznań
26.05.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
26.05.2019
17:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
26.05.2019
14:00

I liga kobiet (południe)

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
:
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
4:1
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
:
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
3:0
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:4
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
4:0
FSA Kraków
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
14:00
Olimpia Osieczany
:
Iskra Brzezinka KKPN
26.05.2019
17:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
4:3
Polplast
24.05.2019
21:00

I liga oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
19:00
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Borek Kraków
27.05.2019
18:00