facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ostatnie wolne miejsca w Kryspinów Cup!

Ostatnie wolne miejsca w Kryspinów Cup!

To już ostatnia chwila by wziąć udział w prestiżowym cyklu turniejów młodzieżowych Kryspinów Cup rozgrywanego w sześciu kategoriach wiekowych. Listy zgłoszeniowe dla większości kategorii zostały już zamknięte ale zostaly ostatnie cztery wolne miejsca w turnieju orlików (grają m.in Hutnik, Cracovia, Krakus Nowa Huta, Nadwiślan, Skawinka, Start Kamień, Tęcza Piekary, Wisła, Tramwaj, Lotnik) oraz jedno wolne miejsce w kategorii juniorów (grają m.in Lotnik, Szaflary, Tramwaj, Clepardia, Wiślanie).

ñ  24-25 XI 2018 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2008/2009)turniej dwudniowy – 16 drużyn; w zależności od ilości drużyn istnieje możliwość przyszeregowania do grup eliminacyjnych w sobotę lub niedzielę, w niedzielę przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
ñ  2 XII 2018 r.: turniej ogólnopolski juniorów (roczniki 2000/2001)dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
 
Wpisowe wynosi 300 zł.

Każda drużyna otrzymuje pamiątkowy puchar, a w kategoriach skrzat - trampkarz każdy uczestnik pamiątkowy medal
Ponadto nagradzanych jest siedmiu zawodników w kategoriach indywidualnych (król strzelców, najlepszy obrońca, król rzutów karnych, najlepszy drybler, najlepiej wyszkolony technicznie zawodnik, MVP zawodów oraz najlpeszy bramkarz), a także liderzy z każdej drużyny.

Szczegóły w zaproszeniu: TUTAJ

 

 

Źródło: Kryspinów Cup

Dodano: 2018-11-14 09:59:37


Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00