Ostatnie wolne miejsca w Kryspinów Cup!

To już ostatnia chwila by wziąć udział w prestiżowym cyklu turniejów młodzieżowych Kryspinów Cup rozgrywanego w sześciu kategoriach wiekowych. Listy zgłoszeniowe dla większości kategorii zostały już zamknięte ale zostaly ostatnie cztery wolne miejsca w turnieju orlików (grają m.in Hutnik, Cracovia, Krakus Nowa Huta, Nadwiślan, Skawinka, Start Kamień, Tęcza Piekary, Wisła, Tramwaj, Lotnik) oraz jedno wolne miejsce w kategorii juniorów (grają m.in Lotnik, Szaflary, Tramwaj, Clepardia, Wiślanie).

ñ  24-25 XI 2018 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2008/2009)turniej dwudniowy – 16 drużyn; w zależności od ilości drużyn istnieje możliwość przyszeregowania do grup eliminacyjnych w sobotę lub niedzielę, w niedzielę przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
ñ  2 XII 2018 r.: turniej ogólnopolski juniorów (roczniki 2000/2001)dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.

Wpisowe wynosi 300 zł.

Każda drużyna otrzymuje pamiątkowy puchar, a w kategoriach skrzat - trampkarz każdy uczestnik pamiątkowy medal
Ponadto nagradzanych jest siedmiu zawodników w kategoriach indywidualnych (król strzelców, najlepszy obrońca, król rzutów karnych, najlepszy drybler, najlepiej wyszkolony technicznie zawodnik, MVP zawodów oraz najlpeszy bramkarz), a także liderzy z każdej drużyny.

Szczegóły w zaproszeniu: TUTAJ

Źródło: Kryspinów Cup

Dodano: 2018-11-14 09:59:37