facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 2-8 listopada

Futmal w delegacji: 2-8 listopada

Małopolska Liga Juniorów, 03.11.2018
Garbarnia Kraków - Górnik Wieliczka, sb.11:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Ekstraliga Kobiet, 03.11.2018
AZS UJ Kraków - Polonia Poznań, sb.12:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Krzysztof Porębski (foto), Krzysztof Marcinkiewicz (transmisja)

IV liga (Kraków-Wadowice), 03.11.2018
Dalin Myślenice - Górnik Wieliczka, sb.14:00
reporter: Paweł Biela (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 03.11.2018
Zielonka Wrząsowice - Górki Myślenice, sb.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

III liga, 04.11.2018
Soła Oświęcim - Wisła Puławy, nd.14:00
reportrer: Wojciech Tracz (video, transmisja)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 04.11.2018
Orzeł Iwanowice - Przebój Wolbrom, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)

I liga polska kobiet, 04.11.2018
Respekt Myślenice - Wanda Kraków, nd.14:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Paweł Biela (foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-11-02 13:42:38


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
16.03.2019
15:30
Legia Warszawa
1:0
Śląsk Wrocław
16.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Lechia Gdańsk
16.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Arka Gdynia
17.03.2019
15:30
Wisła Kraków
3:2
Cracovia Kraków
17.03.2019
18:00
Piast Gliwice
2:1
Miedź Legnica
17.03.2019
15:30

I liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
3:1
Bytovia Bytów
16.03.2019
18:00
GKS Jastrzębie
1:2
GKS Katowice
16.03.2019
17:00
ŁKS Łódź
3:0
Warta Poznań
16.03.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Garbarnia Kraków
16.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
2:1
Wigry Suwałki
16.03.2019
16:00
Chojniczanka Chojnice
1:2
Chrobry Głogów
16.03.2019
17:00
Puszcza Niepołomice
0:0
Odra Opole
17.03.2019
17:00
Raków Częstochowa
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.03.2019
18:00

II liga

Stal Stalowa Wola
1:0
Siarka Tarnobrzeg
16.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
1:1
Widzew Łódź
16.03.2019
15:00
Rozwój Katowice
1:1
Skra Częstochowa
16.03.2019
15:00
Olimpia Elbląg
0:0
Ruch Chorzów
16.03.2019
17:00
ROW Rybnik
1:0
Błękitni Stargard
16.03.2019
14:00
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Bełchatów
17.03.2019
18:00
Górnik Łęczna
1:1
Elana Toruń
17.03.2019
15:00
Znicz Pruszków
3:2
Radomiak Radom
17.03.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Pogoń Siedlce
17.03.2019
13:00

III liga, gr. IV

Chełmianka Chełm
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.03.2019
14:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Wisła Sandomierz
16.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Avia Świdnik
16.03.2019
17:00
Czarni Połaniec
2:3
Wisła Puławy
16.03.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:00
Hutnik Kraków
0:2
Podlasie Biała Podlaska
16.03.2019
15:30
Sokół Sieniawa
2:0
Spartakus Daleszyce
17.03.2019
14:00
Stal Rzeszów
4:0
Wiślanie Jaśkowice
17.03.2019
12:00
Stal Kraśnik
1:0
Soła Oświęcim
17.03.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Beskid Andrychów
1:0
Słomniczanka Słomniki
16.03.2019
14:00
LKS Jawiszowice
0:0
KS Olkusz
16.03.2019
14:00
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
16.03.2019
14:00
MKS Trzebinia
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.03.2019
15:00
Clepardia Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
16.03.2019
11:00
Wiślanka Grabie
4:0
Unia Oświęcim
17.03.2019
12:00
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
17.03.2019
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
16.03.2019
15:30
Okocimski Brzesko
0:3 v.o.
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
14:00
Mecz przerwany przy stanie 1-2 ze względu na wtargnięcie kibiców na murawę
Glinik Gorlice
2:0
Watra Białka Tatrzańska
16.03.2019
12:00
Unia Tarnów
3:2
Poprad Muszyna
16.03.2019
11:00
GKS Drwinia
3:1
Dunajec Zakliczyn
17.03.2019
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Orkan Szczyrzyc
17.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
2:1
LKS Szaflary
17.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

Klasa A (Olkusz)

Leśnik Gorenice
4:2
Laskowianka Laski
16.03.2019
15:00
Pilica Wierbka
2:0
Hetman Dłużec
16.03.2019
11:00
Orzeł K.
2:6
Unia Jaroszowiec
17.03.2019
13:00
Legion Bydlin
1:0
Bolesław Bukowno
17.03.2019
15:00
Strażak Przybysławice
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
17.03.2019
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Promień Przeginia
17.03.2019
11:00
Olimpia Łobzów
1:0
Błysk Zederman
17.03.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
4:2
Centuria Chechło
17.03.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów

Arka G.
2:2
GKS Bełchatów
16.03.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:0
Elana Toruń
16.03.2019
12:00
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
16.03.2019
14:00
Ruch Chorzów
1:3
Legia Warszawa
17.03.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Jagiellonia
17.03.2019
12:00
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Lubin
17.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
4:2
Korona Kielce
16.03.2019
12:00
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
17.03.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:0
BKS Lublin
17.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
17.03.2019
14:30

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

KKP Korona
0:3
Wisła Kraków
16.03.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
AP 21 Kraków
16.03.2019
12:00
Górnik Ł.
3:2
Motor Lublin
16.03.2019
13:00
Cracovia Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
17.03.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dalin Myślenice
2:0
Zatorzanka Zator
16.03.2019
09:30
Unia Tarnów
3:3
BKS Bochnia
16.03.2019
10:00
Sokół Słopnice
3:5
Profi Zielonki
16.03.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Sandecja Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Okocimski Brzesko
0:3
Puszcza Niepołomice
16.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Dunajec Nowy Sącz
17.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
0:3
Limanovia Limanowa
17.03.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Garbarnia Kraków
3:3
Tarnovia Tarnów
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Soła Oświęcim
16.03.2019
10:00
Dąb P.
2:1
Hutnik Kraków
16.03.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Pcimianka
16.03.2019
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dalin Myślenice
1:6
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:3
Profi Zielonki
16.03.2019
14:00
Limanovia Limanowa
4:0
MUKS TAP Tarnów
16.03.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Oświęcim
17.03.2019
15:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

AS Progres Kraków
2:1
Dunajec Nowy Sącz
16.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Okocimski Brzesko
16.03.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:1
Glinik
16.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Unia Tarnów
17.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Krakus Nowa Huta
2:4
Raba Dobczyce
16.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.03.2019
15:00
Limanovia
4:0
Soła
17.03.2019
12:00
MKS Trzebinia
4:1
Podhale Nowy Targ
17.03.2019
13:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
5:0
AZS Wrocław
16.03.2019
11:00
GKS Katowice
2:1
SMS Łódź
16.03.2019
15:30
Polonia Poznań
0:4
Olimpia Szczecin
16.03.2019
15:00
AZS UJ Kraków
2:3
Medyk Konin
16.03.2019
11:00
Mitech Żywiec
1:6
Górnik Łęczna
16.03.2019
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
AZS PWSZ Wałbrzych
17.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:0
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
0:0
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00