Pomogła zmiana taktyki

Przebieg tego meczu był typowy dla pojedynków Sportowca z Dragonem, szarpana gra, wszechobecny chaos i niewykorzystane okazje. W pierwszej połowie lepiej na tym wyszli goście, gdzie po faulu Kozienia szybko rozegrany rzut wolny został zamieniony na bramkę. Dla gospodarzy najlepsze szanse miał Kurowski, ale żadnej nie zamienił na gola.

Po zmianie stron trener desygnował do gry trzech świeżych zawodników, a po 20 minutach drugiej połowy trener zaryzykował grę na trójkę obrońców. Przyniosło to zamierzony efekt, chociaż z odrobiną szczęścia. Bramkę na 1-1 strzelił Piaskowski z rzutu karnego za zagranie piłki ręką, a gol na 2-1 to samobójcze trafienie po dośrodkowaniu Pęcaka z rzutu rożnego. W samej końcówce wynik meczu ustalił Bargieł, który silnym strzałem przełamał ręce bramkarza. Sędzia nie pozwolił zacząć gry od środka tylko zakończył mecz, który był trzecim zwycięstwem Sportowca z rzędu, rozstrzygniętym w samej końcówce.

LKS Sportowiec Modlniczka - Dragon Szczyglice 3-1(0-1)
Bramki: Piaskowski, samobójcza, Bargieł- Mroziński.

Sportowiec: Stępka- Torba (Wróbel), Wilk, Szczygieł, Dębski (Pęcak) - Kurowski, Kozień (Mazur), Kacprzak (Kmiecik), Hrabia - Piaskowski, Strojek (Bargieł).

Źródło: Sportowiec Modlniczka

Dodano: 2018-10-29 16:27:11