facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Enmar Futsal League w Krzeszowicach

Przyjmujemy zgłoszenia do kolejnej edycji ligi futsalu w Krzeszowicach. W tym roku nasza liga startuje pod nazwą Enprom Futsal League.

Rozgrywki rozpoczynamy od 5.11.2018 r. Tak jak w poprzednich latach mecze będą rozgrywane w poniedziałki od godziny 20.00 do 22.30 oraz w piątki od 19.30 do 22.30. W rozgrywkach może wziąć udział 10 drużyn.

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 pażdziernika 2018 r. 
Ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji pod numerem 696459906.

Obrońcą tytułu mistrzowskiego jest Iglotex. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny Andalaro oraz Petecki Team.

 

 

Źródło: WK

Dodano: 2018-10-22 16:31:56


Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
1:3
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
2:8
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00