facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 19-25 październik

Futmal w delegacji: 19-25 październik

Ekstraliga Kobiet, 20.10.2018
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin, sb.11:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Paweł Zapiór (foto)

Klasa A (Myślenice), 20.10.2018
LKS Rudnik - Górki Myślenice, sb.14:30
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 20.10.2018
Nadwiślan Kraków - Wiślanie II Jaśkowice, sb.15:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (tekst, video), Paweł Zapiór (foto)

Klasa A (Kraków II), 20.10.2018
Zwierzyniecki Kraków - Strzelcy Kraków, sb.15:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa A (Kraków I), 20.10.2018
LKS Niedźwiedź - Czarni Grzegorzowice, sb.15:30
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 21.10.2018
Wróblowianka Wróblowice - Targowianka Targowisko, nd.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 21.10.2018
Orzeł Iwanowice - Przemsza Klucze, nd.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

I liga polska kobiet, 21.10.2018
Respekt Myślenice - Rysy Bukowina Tatrzańska, nd.15:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

Lotto Ekstraklasa, 22.10.2018
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze, pn.18:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)


LISTA DELEGACJI AKTUALIZOWANA JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-10-19 10:40:19


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019