Nowe koszulki, nowy budynek, zwycięstwo

Zespół Centurii Chechło pokonał 3-0 Laskowiankę Laski. Był to mecz z gatunku niewykorzystanych szans, w którym napastnicy obydwu drużyn zmarnowali niezliczoną ilość sytuacji bramkowych. Pomimo tego Centuria potrafiła strzelić dzisiaj trzy bramki, co spowodowało, że trzy punkty pozostały w Chechle. Początek meczu nie zapowiadał wielkich emocji. Zespół gości zepchnął miejcowych do obrony. W bramce Centurii wyśmienicie spisywał się Michał Sadkowski. Miejscowi tylko kilka razy zagrozili drużynie z Lasek. Pod koniec pierwszej połowy szczęcie uśmiechnęło się do naszych zawodników. Po bardzo ładnej akcji całego zespołu Norbert Jezuita strzelił głową pierwszą bramkę dla Centurii.

Po przerwie na boisku zrobiło się więcej miejsca i mecz nabrał rumieńców. Sytuacji bramkowych z dwóch stron było na tyle dużo, że można by obdzielić nimi kilka spotkań. W osiemdziesiątej minucie Centuria zadała decydujący cios. Bramkę na 2-0 zdobył Rafał Tieleszewski. W 89 minucie dzieło zniszczenia Laskowianki zakończył celnym strzałem Szymon Miszkiewicz, pozbawiając gości jakichkolwiek złudzeń na zdobycie chociaż jednego punktu.

Zespół Centurii wystąpił w nowych koszulkach, które przyniosły nam szczęście, którego tak zabrakło w ostatnim meczu z Przeginią. Dobiega też końca pierwszy etap prac związanych z budową nowego budynku lubowego.

Centuria Chechło - Laskowianka 3-0 (1-0)
Jezuita 44, Tieleszewski 80, Miszkiewicz 89.
Centuria: Piasecki - Tieleszewski, Jezuita, Sadkowski, Bębnowski, Kumela (65 Wesołowski), Leśniak, Miszkiewicz, Montak, Rembelski, Świeboda.
Laskowianka: Janeczek - Lekston, Radowiecki (65 Kępka), Szymczyk (40 Leśniak), T. Nalepa, M. Nalepa, Kurek, Janeczek, Jachimowicz (46 Bruś), Skubis (80 Kuś), Chłosta.

Źródło: Paweł Panuś, Centuria Chechło

Dodano: 2018-10-15 17:00:05