facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rusza V edycja Kryspinów Cup!

Rusza V edycja Kryspinów Cup!

W imieniu organizatorów zapraszamy na V edycję Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kryspinów Cup.
ñ  28 X 2017 r.: turniej ogólnopolski żaków (roczniki 2010/2011)dwie grupy po 5 zespołów, rywalizacja każdy z każdym bez prowadzenia klasyfikacji, z każdej drużyny wybierany jest najlepszy zawodnik – lider drużyny; pierwsza grupa godz. 8:00-13:00, druga grupa godz. 13:00 – 18:00, czas gry: 1 x 24 min.
ñ  17 XI 2018 r.: turniej ogólnopolski skrzatów (roczniki 2012 i mł.)dwie grupy po 5 zespołów, rywalizacja każdy z każdym bez prowadzenia klasyfikacji, z każdej drużyny wybierany jest najlepszy zawodnik – lider drużyny; pierwsza grupa godz. 8:00-13:00, druga grupa godz. 13:00 – 18:00, 
czas gry: 1 x 24 min.
ñ  18 XI 2018 r.: turniej ogólnopolski młodzików (roczniki 2006/2007)dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
ñ  24-25 XI 2018 r.: turniej ogólnopolski orlików (roczniki 2008/2009)turniej dwudniowy – 16 drużyn; w zależności od ilości drużyn istnieje możliwość przyszeregowania do grup eliminacyjnych w sobotę lub niedzielę, w niedzielę przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
ñ  1 XII 2018 r.: turniej ogólnopolski trampkarzy (roczniki 2004/2005)dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
ñ  2 XII 2018 r.: turniej ogólnopolski juniorów (roczniki 2000/2001)dwie grupy 4-zespołowe, następnie półfinały oraz półfinały pocieszenia i rywalizacja o poszczególne miejsca (każdy zespół rozgrywa po pięć spotkań), w przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkursy indywidualne: rzutów karnych, żonglerki, dryblingu; godz. 9:00-17:00, czas gry: 1 x 20 min.
 
Wpisowe wynosi 300 zł.

Każda drużyna otrzymuje pamiątkowy puchar, a w kategoriach skrzat - trampkarz każdy uczestnik pamiątkowy medal
Ponadto nagradzanych jest siedmiu zawodników w kategoriach indywidualnych (król strzelców, najlepszy obrońca, król rzutów karnych, najlepszy drybler, najlepiej wyszkolony technicznie zawodnik, MVP zawodów oraz najlpeszy bramkarz), a także liderzy z każdej drużyny.

Szczegóły w zaproszeniu: TUTAJ



 

 

Źródło: kryspinow cup

Dodano: 2018-10-10 13:07:51


Galeria zdjęć

 

Kryspinów Cup 

Komentarze


Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski
4:7
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
9:4
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30