facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zwycięski gol w ostatniej akcji meczu!

Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli podopieczni Tomasza Księżyca, pokonując dotychczasowego wicelidera z Kryspinowa 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów w ostatniej akcji meczu zdobył pięknym technicznym strzałem Maciej Skotniczny.

 

 

Sam mecz nie stał na najwyższym poziomie. Sporo było walki, długich piłek, a mało składnych akcji. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, a sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Gospodarze objęli prowadzenie po tym, jak Adrian Baran sfaulowany został w polu karnym, a następnie sam poszkodowany pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce po strzale z 11 metrów. Drugą połowę goście rozpoczęli z większym animuszem, czego efektem była wyrównująca bramka. Długie zagranie od bramkarza, wygrany powietrzny pojedynek przez jednego z zawodników Lotnika, błąd w ustawieniu obrońców i napastnik gości stanął oko w oko z bramkarzem. Strzał w długi róg zdołał odbić Oratowski, ale dobitka wylądowała już w siatce. Bramka ta spowodowała, że goście jeszcze bardziej zaatakowali, głównie dalekimi wrzutkami od bramkarza lub obrońców i dopiero wejście na boisko Marcina Chachlowskiego sprawiło, że w środku boiska gospodarze przejmowali niemal wszystkie piłki, a następnie groźnie atakowali. Po dwóch bliźniaczych akcjach, najpierw po prostopadłym podaniu od Kwaśniewskiego, Kubiak idealnie dograł do Nowakowskiego, a chwilę później Skotniczny dogrywał znów do Kubiaka, a ten znów do Nowakowskiego, jednak Maciej w obu sytuacjach fatalnie przestrzelił.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, fenomenalnym strzałem z narożnika pola karnego popisał się Maciej Skotniczny. Z narożnika pola karnego technicznym strzałem po długim rogu idealnie umieścił piłkę w siatce wprawiając w stan euforii licznie przybyłych kibiców.

Była to ostatnia akcja meczu i tym samym w meczu kolejki JKS Zelków zanotował drugą wygraną z rzędu i umocnił się na 5 pozycji w tabeli. 

 

Klasa A (Kraków II), 07.10.2018
JKS Zelków - Lotnik Kryspinów 2:1 (1:0)
Dla Zelkowa: A.Baran (k), Skotniczny

Zelków: Oratowski - Furtak, Kwaśniewski, J.Radwanek (80. Sendor), M.Radwanek - Doliński(80 Nowakowski), Skotniczny, Pogan (65. Chachlowski), Rokosz, Kubiak - A.Baran

 

 

Źródło: JKS Zelków

Dodano: 2018-10-08 21:54:05


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Lotnik  Zelków 

Komentarze