facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zdobyli punkty, stracili snajpera

W meczu na szczycie III ligi Hutnik wygrał wyjazdowy mecz z Chełmianką. Początek zawodów był jednak dramatyczny, bowiem po kwadransie plac musiał opuścić najlepszy strzelec zespołu Kamil Sobala. Złamana ręka oznacza, że trener Leszek Janiczak będzie musiał radzić sobie bez swojego asa do końca rundy jesiennej. Na domiar złego 15 minut później na prowadzenie wyszli miejscowi, gdy piłkę głową do siatki skierował Budzyński. Krakowianie zareagowali najlepiej jak mogli, czyli szybko doprowadzili do wyrównania, gdy po zagraniu Tetycha piłkę do siatki skierował młody Kurek. W drugiej połowie trwała zacięta walka, ale widać było, że Hutnik jest piłkarsko lepszą drużyną. Udowodnił to w 60 minucie, gdy po akcji i zagraniu wzdłuż bramki Świątka piłkę do bramki skierował Marszalik. 


Chełmianka - Hutnik Kraków 1:2 (1:1)
Budzyński 33 - Kurek 37, Marszalik 60.
Chełmianka: Szymkowiak - Kursa, Niewęgłowski, Myszka, Uliczny - Koszel, Kotowicz, Jabkowski (59 Kwiatkowski), Zawiślak (78 Aftyka), Kompanicki - Budzyński (59 Kocoł).
Hutnik: Zając - Ptak, Jaklik, Bienias, Tetych - Sobala (15 Kurek), Kędziora, Gawęcki, Świątek, Marszalik (89 Radwanek) - Pachowicz (78 Linca). 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-08 09:54:26


Zobacz też: III liga, gr. IV

III liga 

Komentarze