facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dużo emocji, kontrowersji i podział punktów

Konfrontacja Śledziejowic z Tempem rozpoczęła się od ataków miejscowych, którzy mieli trzy dogodne sytuacje do zdobycia gola, jednak żadnej z nich nie wykorzystali. Później do głosu doszli rywale i po dokładnym zagraniu T. Kuca do M. Kuca ten drugi wpisał sie na listę strzelców. Gospodarze reklamowali spalonego, jednak arbiter pozostał nieugięty. Po ludzku trzeba miejscowych zrozumiec, gdyż w 20 minucie arbiter nie uznał gola Majowi. Lider formacji ataku miejscowych miał pecha, bowiem w 65 minucie znów posłał piłkę do bramki i znów arbiter nie uznał tego gola! Dopiero za trzecim razem sędzia wskazał na środek boiska, gdy zaskakującym uderzeniem popisał się Makieła. Końcówka była bardzo emocjonująca. Najpierw stuprocentowej okazji nie wykorzystali goście, po chwili gospodarze domagali się karnego, w końcu Maj nie strzelił gola, choć mógł to uczynić.

Śledziejowice - Tempo Rzeszotary 1-1 (0-1)
Makieła 88 - M. Kuc 40.

Śledziejowice: Sitarz - Kubik, Windak, F. Cyganek, Górski - Makieła, Stasik (60 Duda), D. Cyganek, Kłoda, Ślaski (60 Thiam) - Maj.
Tempo: Chlistała - Lasek, Chachlowski, T. Burda, T. Kuc - Sz. Pamuła, Bitka (30 D. Kopcik, 88 Kornio), Kotaś, Kozioł, M. Kuc (80 Grochal) - H. Pamuła (65 Michalik). 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-08 09:45:42


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze