facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nikt nie lubi tam grać

Pasternik Ochojno miał przez wiele lat najgorsze boisko w lidze, teraz pewnie ma najlepsze. Nie zmienia się tylko jedno, mało kto lubi przyjeżdżąc do Ochojna na mecze. Ludzie tam są przesympatyczni i gościnni, niemniej każdorazowy wyjazd wiąże się nierozerwalnie ze stratą punktów. Tego zaś nikt nie lubi. Mecz dla gości z Radziszowa rozpoczął się obiecująco. Była 10 minuta, gdy Sosnowski skierował piłkę do własnej bramki. Przyjezdni poszli za ciosem, chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć mecz i pewnie tak, by się stało, ale warunkiem było to, że jedna z dwóch dogodnych sytuacji powinna zostać wykorzystana. Tak się nie stało i po dwóch kwadransach inicjatywę przejął rywal. Do remisu doprowadził z karnego Thier, który chwilę wcześniej został, zdaniem arbitra, sfaulowany przez zawodnika gości. Wynik meczu ustalił J. Guzik, który słynie z szybkości i ten jeden raz uciekł defensorom przyjezdnych i zdobył bramkę na wagę trzech punktów.

Pasternik Ochojno - Radziszowianka 2-1 (1-1)
Thier 31, J. Guzik 85 - Sosnowski 10.

Pasternik: Papież - Majewski, Szot, Sosnowski, Filipowski (46 A. Świątko) - Tomana (80 W. Kurleto), Mróz, S. Guzik, Thier - J. Świątko, J. Guzik.
Radziszowianka: Toporowski - Baran (46 Piwowarczyk), Kościelniak (72 Dziobek), B. Baliga, Wasyl - Zięcik, Budek (60 Pakosz), P. Sosin, Bierówka - Kurek (76 Banach), M. Sosin (80 Grzesik).


 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-08 09:36:24


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze