facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Chłopak od stałych fragmentów

Na pewno nie tak wyobrażał sobie setny mecz w roli trenera Raby Piotr Żuk. Jego podopieczni dostali od lidera tęgie lanie, byli ekipą słabszą, co jednak w żaden sposób nie umniejsza tego, że Żuk swoją pracę w Dobczycach wykonuje należycie i jest dokładnie takim samym szkoleniowcem, jakim był piłkarzem. Solidnym.

Czarni czekali na rywala, który nie będzie się kuroczowo bronił, tylko zagra mecz na uczciwych warunkach. Chłopakom z Dobczyc honor nie pozwalałby na to, by wstawić do bramki autobus. Zapłacili za to słoną cenę, bo każda drużyna trenowana przez Mateusza Misia potrafi, wcześniej czy później, na różne sposoby rozgrywać atak pozycyjny. Miś ma też w skłądzie piłkarza, który bije wszystkie stałe fragmenty i robi to znakomicie. Mowa o Dziwiszewskim, którego gol z rzutu wolnego był ozdobą widowiska. - Nikt tego nie potrafi robic lepiej w naszym zespole. Ma dobrze ułożoną nogę i mocne, ale i dokładne uderzenie - chwali swojego gracza Miś.
 
 
Raba Dobczyce - Czarni Staniątki 0:6 (0:3)
M.Kowalczyk 13, 46, Dziwiszewski 39, Tarczon 45, Gawlik 70 (k), Błaziński 77
 
Raba: Ruman - R.Zborowski (56 R.Hyży), Budyn, Grudzień, Bulga (46 M.Zborowski) - Ł.Ziemianin, Kabaja (46 Kasprzyk), M.Ziemianin (75 Starzak), Ptak - Sz.Hyży, Dudek (82 Idzi).
Czarni: Przybyś - Malinowski (76 Perdał), Książek, Gawlik, Wdaniec (73 Błaziński) - Kania, Fryda (85 Żychowicz), Dziwiszewski (60 Jastrzębski), Romański - M.Kowalczyk, Tarczoń (86 Ślusarz).
 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-08 08:26:56


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Klasa Okręgowa (Kraków) 

Komentarze