facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mieli przegrywać, a są rewelacją jesieni

Poprzedni trener Podhala opuszczając klub twierdził, że czyni tak, bo ekipa Małopolski nie jest drużyna przyszłościową. Ekipa z Nowego Targu zadaje kłam tej teorii i plasuje się w górnej części tabeli, jest też niepokonana od dziesieciu kolejek w III lidze.

Gospodarze objęli prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Dynarka i strzale z bliska Bedronki. W drugiej połowier obie drużyny miały swoje sytuacje, dobrze spisywał się bramkarz Podhala, który dwukrotnie uchronił swój zespół rzed stratą gola. W 70 min drugą bramkę zdobył, po składnej akcji Barbus i stało się jasne, że NKP wygra. Potwierdzeniem tego był gol zdobyty wrótce później, gdy Przybylski po mistrzowsku wykonał rzut wolny.

NKP Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec 3:0 (1:0)

Bedronka 43, Barbus 70, Przybylski 75.

Podhale: Szukała – Tonia (65 Barbus), Cyfert, Bedronka (82 Mączka), Drobnak (82 Łukaszczyk) – Mizia ZK (74 Przybylski), Dynarek, Lewiński, Mrówka, Dziedzic – Potoniec (64 Kobylarczyk).

Czarni: Borusiński – Wątróbski, Witek, Janiec (74 Miśko), Sobczyk (74 Stypa) – Hul, Meszek (62 Jazgar), Tetlak, Ryguła (55 Bawor), Krępa – Skiba (79 Płudowski).

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-10-07 17:27:35


Zobacz też: III liga, gr. IV

III liga 

Komentarze