facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 05-11 października

Futmal w delegacji: 05-11 października

Małopolska Liga Juniorów, 06.10.2018
Górnik Wieliczka - Unia Tarnów, sb.10:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 06.10.2018
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów, sb.11:00futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa Okręgowa (Kraków II), 06.10.2018
Świt Krzeszowice - Hutnik II Kraków, sb.15:30
reporter: Piotr Kwiecień (video, transmisja LIVE)
 
Klasa A (Kraków I), 06.10.2018
Michałowianka Michałowice - Galicja Raciborowice, sb.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst)
 
I liga polska, 06.10.2018
Garbarnia Kraków - Chrobry Głogów, sb.17:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst)
 
II liga kobiet, 07.10.2018
Prądniczanka Kraków - Pogoń Sitno, nd.11:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
IV liga (Kraków-Wadowice), 07.10.2018
Kaszowianka Kaszów - Pcimianka Pcim, nd.14:00futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)
 
Klasa A (Myślenice), 07.10.2018
Beskid Tokarnia - Górki Myślenice, nd.14:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 07.10.2018
Proszowianka Proszowice - Zieleńczanka Zielonki, nd.15:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)
 
Klasa Okręgowa (Kraków I), 07.10.2018
Orzeł Iwanowice - Sokół Kocmyrzów, nd.15:00
reporter: Krzysztof Jazgar (foto, video)
 
Lotto Ekstraklasa, 07.10.2018
Cracovia Kraków - Wisła Kraków, nd.18:00
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)
 
Rozgrywki amatorskie, 11.10.2018
Myślenicka Liga Firm - 14.kolejka, cz.20:00futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień, Przemysław Marczewski (video)


FUTMAL W DELEGACJI AKTUALIZOWANE JEST NA BIEŻĄCO

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-10-05 13:57:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Heiro Rzeszów
:
Odra Futsal Opole
16.02.2019
18:00

Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
0:3 v.o.
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
:
Dąbski
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30